Isidda• 24 декабря 2023

Боже він геть здурів.. Арестович

https://www.unian.ua/politics/zahid-nam-vinen-ares... вважає, що Україна і росія повинні бути разом. Олексій Арестович, який перебуває за кордоном, відзначився новою скандальною проросійською заявою. Він заявив, що після укладення миру між Україною і російською Федерацією потрібно подати спільний позов проти Заходу.

’Тепер будемо вбивати один одного сотнями, десятками тисяч, за Авдіївку, Часів Яр, ще що. А навіщо? Що ми з цього отримуємо - і росія і Україна? Що ми отримуємо, втративши тисячі вбитими за два районні центри з обох сторін? Що такого ми досягли історично? Ми сподобалися дядькам з обкому вашингтонського і брюссельського, які стоять навколо нас і аплодують, дивлячись, як дві мавпочки з ножами стрибають один на одного? А навіщо це нам?’ - заявив Арестович в інтерв´ю російській опозиційній журналістці Юлії Латиніній.

За його словами, ’з путіним потрібно розмовляти’ і укладати мир, а після подати позов проти західних країн.’путіну потрібно сказати: ’Давайте укладемо мир’. Але ми його укладемо особливо хитрим чином: ми пред´явимо колективний позов заходу. Україна і росія разом. Захід нам винен’,

Останні скандали Арестовича
Секретар РНБО Олексій Данілов натякнув, що РФ може використовувати Олексія Арестовича в інформаційній війні проти України. У свою чергу екс-радник ОПУ жорстко відповів.

При цьому нардеп від Партії ’Голос’ Наталія Піпа повідомила, що поліція відкрила кримінальне провадження щодо Арестовича.
Mrs.Ochmonek• 25 декабря 2023
Ответ дляasjaua
Гірше тільки тим, хто синів Орестами поназивав- їхні внуки будут Орестовичами)
Поки вони повиростають, то про цього діяча вже забудуть))
asjaua• 25 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Кашпіровський в парі з Гордоном працювали в палаці спорту))
Коли там люди штабелями падали
Пам´ятаю як всі захоплювалися і так цікаво було. Але мені було шкода що я на собі ніякої такої дії не відчувала, а так хотілося побути під гіпнозом і шось смішне вичворити чи щоб розмокталось хоть щось, най саме маленьке бо будільник на попісяти в мене і так норм працював)) Але кашпіровський мав пояснення на це- що не всі люди гіпнабельні, тому я швидко втратила інтерес до того, до чого не могла приєднатись)
Vittoria66• 25 декабря 2023
Ответ дляNatka A.
І ця людина була радником президента
Тринділа нам про перемогу
Скільки там ще таких????
Арестович був позаштатним радником президента, де ключове - поза штатом. Ніякого впливу він не мав в офісі ні в політичних рішеннях, ні в військових. Медійний балакун-нульовик - ось і вся його була роль в офісі.
Раджу подивитися архівний запис батлу Белецького з Арестовичем у прямому ефірі Украіна 24 за півроку до початку війни - відео є у Золкіна на його каналі.
Mrs.Ochmonek• 25 декабря 2023
Ответ дляasjaua
А люди ж платили гроші, вірили, що їх запрограмували ’на здоров´я’.
А далі були пірамідки.. після того як стало ясно, що при хорошій рекламі впарювати можна все що завгодно.
asjaua• 25 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
При чому велись ті, в яких було ’самоє лучшеє бєсплатноє образованіє’ щоб вилікувати за дурні гроші те, що не змогла ’самая лучшая бєсплатная мєдіцина’
Anastasiya-f052• 25 декабря 2023
Ответ дляasjaua
Бідолаги
Ирина_Б_• 25 декабря 2023
Ответ дляlith_oops
Я намагалась, чесно. Але ж він щось собі під носа бурмоче, нічого не зрозуміло. Я знаю, що так роблять люди, що тягнуть на себе увагу, але це буде точно не моя увага. Я ще до довбиків би прислухалась! ))))
)))) я тоже не понимаю что он говорит
feerka• 25 декабря 2023
Так он же прав по сути, если убрать эмоцию 🤷‍♀️
YAINNA• 25 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
А что сделает СБУ если он выехал из Украины и не собирается возвращаться? Может для начала СБУ нужно поискать врага внутри? Того, который помог ему выехать
У СБУ много дел...например еще парочку таких как Червинский ,посадить под орест...
mamaМия• 25 декабря 2023
Боюся, його чекає доля Ківи
mamaМия• 25 декабря 2023
Ответ дляmari_klim
А після 24.02 неу.бався?? Зрозуміло ж і тоді було, що він повну ахінею ніс... Як і в 2013, і в 2009-2010
Він хворий, в нього точно є діагноз, але я не лікар, а тут потрібний лікар.
jannjann77• 25 декабря 2023
Ответ дляLena-Lena12
Арестович такий Арестович. В часи моєї бабусі був такий Кашпіровський. Людина, яка навіть «через телевізор» мала вплив на людей. Коли вперше побачила, який вплив на людей має Арестович (страшно, що за таких страшних обставин як війна), одразу згадала Кашпіровського. А точніше як дорослі люди втрачали здоровий глузд і бігли «заряджатися». Перший хоч якийсь брєд в мирні часи городив, другий маніпулює під час війни:-(
От только не надо на Кашпировского наезжать!
Был у меня такой случай. Я с утра всегда сова, а в молодости тем более. Было мне лет около 30. Начала убирать квартиру, все поубирала, осталось дорожки вытряхнуть , решила оставить на завтра.
А вечером по телевизору показывали Кашпировского. Но я уснула, не досмотрела.
Утром ни свет ни заря подорвалась и побежала во двор трясти свои дорожки. Сама офигела, что полдня не раскачивалась. Быстренько доделала недоделанное и решила посмотреть повторение Кашпировского. Оказалось, в то время, когда я уже спала , он сказал, что все завтра с новыми силами доделают то, что не успели сделать сегодня. И мой организм это услышал и воплотил.
Так что Кашпировский - это сила! .
LudaSHS• 25 декабря 2023
Ответ дляasjaua
Я стояла ввечері у дому і внікала навіщо банки ставлять люди у телевізора. Була у класі 4/5. А потім сусідки ділилися рецептом, скільки ложок чи склянок треба пити, щоб вилікуватися .Отого заряженого лікарства від Кашпіровського,
Не згаю від чого, так поняла від усього! 😎😄

Але у нас ще був один тут в Києві. Чумак.
Так що рецептів було 2😄
РойЛеля• 25 декабря 2023
Це тей, що казав, якщо я буду президентом, то Україна ще такого президента не бачила. В нього наче шизофренія вперемішку з нарцисизмом
LudaSHS• 25 декабря 2023
Злам епохи, невизначеність. Купони, бідність.
90 ті роки, теж оте все тягали, інопланетян, вангу, спід інфо газета з всякими страстями. Попит був на таке колосальний.
Може хтось памʼятає перші секти, Біле братство. Люди як загіпнозовані. Думаю реакція захисту психіки спрацювала. Якісь маячки шукали.
Тому на початку війни може так йшов аристович. Пошук інструментів, кукуху назад поставити.
Особливо тим, хто про нього і не знав.
Ні про корчинського, ні про офіс порошенко та їх междусобойчик.
Бася-Мася• 25 декабря 2023
Не, автор, Арестович не здурів. Он заработал.
класс123-7dcf• 25 декабря 2023
Продажна скотиняка, хто йому платить, те він і меле. Він же сам признавався, що йому Зе на початку війни говорив, що потрібно говорити людям. Тепер інша сторона платить, за те що йому казати.
LudaSHS• 25 декабря 2023
Ответ дляБася-Мася
Так
Там индивидуалки у него от 3000 дол и очередь
Рая Ивановна• 25 декабря 2023
Ответ дляLena-Lena12
Что вы подумали когда Голобородько увидели?
mari_klim• 25 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS

Так що рецептів було 2😄
Мене, якось, посадили перед тв і кажуть: закрий очі. Я пам´ятаю сиджу і думаю ’Що за херня це все????’
А свекруха потім вже розказувала, як вона попала на його концерт)) Каже сидимо десь на останніх рядках, дивимся на все, що відбувається і тихесенько хіхікаємо з цього. Кашпировький замолкає, вказує на неї пальцем і як заоре: ’Ти!!!!! Пошла вон із зала!!!’ Так у неї сеанс й закінчився))) Я ржала довго з її досвіда))
Lena-Lena12• 25 декабря 2023
Ответ дляРая Ивановна
Ви про серіального персонажа, якого Зе грав, чи про реально якогось діяча з таким прізвищем? Серіал не дивилася, але знаю, що на деяких людей мав вплив. На декого занадто сильний, бо героя серіалу почали ототожнювати з реальністю. А щодо діячів - чула при літератора з таким прізвищем, з творчістю не знайома.
ovca• 25 декабря 2023
вскрилась консерва ФСБ-на
Рая Ивановна• 25 декабря 2023
Ответ дляLena-Lena12
Про Зе
ovca• 25 декабря 2023
В квітні чекаємо Арестович- довірена особа Путіна
_Lary_• 25 декабря 2023
Ніколи це чмо не подобалось
Завжди ахінею несло
Як декого на початку повномасштабного він міг заспокоїти - для мене загадка - мене воно дратувало.
sky-labs• 25 декабря 2023
Ответ дляIsidda
обсираріть
А посмотреть эфир самостоятельно и сравнить со статьей?..
Даже видео нарезка не катит :)
LotusA• 25 декабря 2023
Ответ дляgalaxy113
Абдрістович стане наступним презиком, можете робити скріни.
Вспомните темы в начале войны, как патриотки писялись от арестовича, какой он мужчина, какой молодец...
Как же у нас быстро возносят и также быстро разочаровываются.
А на зелю как гнали тут, бубочка...., а теперь как все поменялось?
sky-labs• 25 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Тоже не треба. Коли президентами почнуть обирати чесних, порядочних людей?
Тогда, когда народ научится составлять свое мнение о кандидате не на основе просмотренного сериала или прочитанных статеек...
А лично будет изучать кандидата, его реальную биографию и вдумчиво слушать озвученные им планы на каденцию, параллельно самообразовываясь и развивая критическое мышление.
sky-labs• 25 декабря 2023
Ответ дляИрина_Б_
интересно, раньше многие не послушав Арестовича спать не ложились, а теперь говорит то что не хочется слушать?) Интересно когда он пи»дел сейчас или тогда?
Никогда.
Что удивительно, да? :)
LotusA• 25 декабря 2023
Ответ дляNatka A.
І ця людина була радником президента
Тринділа нам про перемогу
Скільки там ще таких????
Так там все такие,только пока арестович вышел из игры, подождите,еще много открытий нас ждет