Лупаю цю скелю• 25 декабря 2023
Порада від тих, хто не сам в сім´ї.
Живу окремо з чоловіком,сестра з батьками.
Ми знімаємо житло,живемо виключно за свій рахунок.
Сестра з батьками,тратить останні гроші на шматки ,всі її жаліють,що немає грошей.
Якось образливо трохи. Тобто я,відкладаю гроші,плачу за все,за житло,то мені пощастило? А вона бідна нещасна?чому таке різне ставлення
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Автор, занимайтесь своей семьей, своими делами и тп. Сестра взрослая девочка, родители тоже взрослые люди. Мне больше кажется что вы не за родителей так переживаете, а что сестра ходит себе все покупает, пои этом не работает и накормлена. Ну это чисто мои догадки
Та ні. В мене достатньо грошей. Я просто бачуяк тато замість собі щось купити,витрачає на ремонт кімнати сестрі гроші
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Тоесть вы не можете надеяться на мужа эти лишние две недели после операции?
А вы не думали что могут быть осложнения?
Я ні на кого не надіюся. З першим чоловіком нанадіялася
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Моя заробітня плата 30000 чоловіка 10000
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Я собі їх і зробила. Пішло ускладнення ,в жовтні лежала на стаціонарному,уколи,капельниці. Видаляли грижу. Але ще дві є. Сказав лікар не нагинатися,не підіймати нічого
Я не чарівниця вам• 25 декабря 2023
Автор, якось по життю так і виходить. Жаліють самого нездатного, щоб не сказати ущербного.
Нас у бабусі 5 внуків. Всі закінчили університет, працюємо, ні від кого нічого не берем.
Молодшого внука з універу вигнали після першого курсу, ніде толком не працював. Йому за 30.
От бабуся жаліє лише його. Який він бідний та нещасний. А працювати той бідний не пробував?
Всміхайлик• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ну это конечно ваше дело и ваше здоровье и ваш подход к ситуации. Просто удивилась что женщина не может позволить себе лишние две недели реабилитироваться после операции потому что не надеется на мужа, а только на себя.
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
От от
Всміхайлик• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Так я имею ввиду еще лишние две недели если врач сказал что нужно отдыхать. Я прочла что вы две недели были дома после операции.
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Та ні. Чоловік казав не виходити на роботу,я сама побігла. Директор сказала або виходиш або твої групи віддаю іншій. Я дурна вийшла,намучилася. З жовтня лежала на стаціонарному,потім написала їй,що більше не хочу в неї працювати і працюю сама на себе
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Так. А тепер звільнилася,працюю як мені зручно
Всміхайлик• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Так купите сами отцу что он хочет. Узнайте через мать и все
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Я купую.
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Гостинці привожу завжди
Всміхайлик• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
С первым мужем и я тоже обожглась. Тоже работала как проклятая. Но со вторым решила что хватит, я не лошадь. Я не работаю, но денежку складываю и еще копеечка капает небольшая с пассивного дохода
Алина Воробей• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Звичайно шкода ваших батьків. Але вони самі привчили сестру до того що можна ні за що не платити. Ви тут нажаль нічим не допоможете.
Всміхайлик• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Так я не гоню на вашего мужа 😉 я на вас гоню, что нужно думать о своем здоровье 😊
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Значить чоловік отримує непогану зарплатню. Мій раніше працював в Литві. Була заробітна плата 55000
Всміхайлик• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ооо))) чем дальше наш диалог тем все больше позитива 😜
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Я теж на себе злилася. Витратити 40000 на операцію,щоб знов себе угробити
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляАлина Воробей
Згодна
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Ну а як без позитиву
Неновая почта• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ні,вона витрачає те,що колишній чоловік лишив
Знову ви😂
Відчепіться і займайтесь своїми справами
Чижик Пижик• 25 декабря 2023
Да, проблеми.... Це ви ще не дійшли до розподілу батьківського майна.
Що б вас тішило більше? Якщо б вони з´їхала на квартиру чи якщо б ви просто помінялися місцями?
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Щоб вона з´їхала на квартиру або хоча б комуналку платила. Бо дивитися телевізор на всю гучність с 1 ночі і після маминого :візьми тихіше . Казати закрий двері. Негарно
Всміхайлик• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Было такое дело. Сейчас все деньги идут к пацанам нашим, на пацанов, на машины и тп. Так что я немного завязала пояс чтоб туда больше шло помощи
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
На машини дітям?
Всміхайлик• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Гостинці привожу завжди
Гостинцы это хорошо. Ну вот например отец хочет удочку очередную. Подгоните ему эту удочку. Ну это как пример.
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Він не ловить рибу
Чижик Пижик• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ну ясно. У вас просто заздрість і злість.
А якщо буде платити за комуналку, то можна гучно слухати?
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Постійно працює