Лупаю цю скелю• 25 декабря 2023

Порада від тих, хто не сам в сім´ї.

Живу окремо з чоловіком,сестра з батьками.
Ми знімаємо житло,живемо виключно за свій рахунок.
Сестра з батьками,тратить останні гроші на шматки ,всі її жаліють,що немає грошей.
Якось образливо трохи. Тобто я,відкладаю гроші,плачу за все,за житло,то мені пощастило? А вона бідна нещасна?чому таке різне ставлення
Якось так і живу• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
А для чого жаліти?
Ваша тема про це ж? Її жаліють,а я працювала навіть після операції

автор Лупаю цю скелю • 25 декабря 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Так
ХикориДикори• 25 декабря 2023
Автор примеряет на себя роль директора мира. Как это родители и сестра осмеливаются жить без спроса автора? Если они не живут с вашего кошелька, то оставьте их в покое. В чем вы там себя ущемляете или на чем экономите - это ваше дело, не проецируйте свой образ жизни на тех, кто этого не просил.
Фима Собак• 25 декабря 2023
Ответ дляАлина Воробей
А скільки років сестрі? Яка в неї зарплата?
Може всі думають що раз ви винаймаєте житло то у вас з чоловіком більше грошей.

У мене навпаки було. Коли жила з мамою то на роботі всі думали що мені класно живеться що не треба ні за що платити. Хоча я оплачувала 1/2 комуналки, купувала продукти, побутову хімію і т. д. На шмотки взагалі грошей майже не залишалося бо зарплата маленька була.
Я раньше жила с мамой, всю еду и комуналку оплачивала я, у мамы была минималка, что с неё брать. Потом купила соседнюю квартиру себе, в одном тамбуре, сейчас маму просто зову к нам есть, всегда. Зачем ей для себя готовить, если я всё равно готовлю семье, мне лишняя котлета погоды не сделает.
А люди думают что если я с мамой живу в соседней кварире то в кухню хожу только поесть
автор Лупаю цю скелю • 25 декабря 2023
Ответ дляФима Собак
Ахаха.
Неновая почта• 25 декабря 2023
Ответ дляХикориДикори
Це вже не перша така незрозуміла тема, неясно що хоче автор🙃
автор Лупаю цю скелю • 25 декабря 2023
Ответ дляНеновая почта
В нас в Черкасах всі такі
Слухи-руки не распускаю• 25 декабря 2023
Как я вас понимаю, я была на вашем месте.
Время все расставит по местам
автор Лупаю цю скелю • 25 декабря 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Время все расставит по местам
Яка у вас була ситуація?

Сама не знаю• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Та ні. В мене достатньо грошей. Я просто бачуяк тато замість собі щось купити,витрачає на ремонт кімнати сестрі гроші
Так а в чому проблема, якщо він так вирішив? Він скаржиться вам?

Мій чоловік довго ображався на батьків, що ті меншому брату то авто купили, то квартиру 4к, бо шкода, що по зйомним після універу... Я йому завжди казала, що то їх гроші, звісно, неприємно, але мають право витрачати як хочуть.

Цікаво, що коли чоловік спокійніше став ставитися до всього цього, то батьки почали намагатись і йому допомогти, коли треба
автор Лупаю цю скелю • 25 декабря 2023
Ответ дляСама не знаю

Прикольно
ЯкаКраля• 25 декабря 2023
Ответ дляВикупана
Нойте тоже. Вы просто не ноете, вот вас и не жалеют.
Я ныла, но мне говорили,а вот мы ещё хуже жили итд.
Меня не поддерживали..сестру да и брата.
Не общаюсь в итоге
автор Лупаю цю скелю • 25 декабря 2023
Ответ дляЯкаКраля
Не общаюсь в итоге
Правильно
Сегодня сержусь• 25 декабря 2023
Ответ дляСама не знаю

Есть какая-то взаимосвязь. Когда моя сестра жалуется в контексте, что все должны, то мне не хочется помогать. Когда такого нет, то с удовольствием делаю это.
Сегодня сержусь• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Бо я взагалі то постійно в гості приїжджаю
В час ночи?
Моська-слон• 25 декабря 2023
Ответ дляНеновая почта
Я думаю автор бачить що ця ситуація ненормальна і може вийти боком. Батьки замість готуватись до старості, відкласти грошей, жити нормально, утримують здорову ще молоду жінку, вирощують пвразита. Вона їх висмокче і викине і як щось, то підуть з проблемами до кого? До автора, бо вона ж заробляє. Ще і сестру їй у спадок залишать - доглядати, бо дитинка не працювала і вже пізно починати
автор Лупаю цю скелю • 25 декабря 2023
Ответ дляСегодня сержусь
В час ночи?
Вдень
автор Лупаю цю скелю • 25 декабря 2023
Ответ дляМоська-слон
Хоч ви мене зрозуміли
Моська-слон• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Хоч ви мене зрозуміли
Авжеж. Бо була на вашому місці. Я б почала вже подавати сигнали що ви самі по собі а вони там самі по собі. Щоб ваша думка щодо сестри і всієї йієї ненормальної ситуації стала зрозумілою. Отже припиняйте нянчити і батьків у тому числі, як би ви їх не любили

Пополняю_Карму• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Не більше,просто я хочу плаття,а відкладаю ,не купую. Після операції вийшов на роботу через 2 тижні,хоча було протипоказано,щоб на шиї не сидіти
Так это ваши личные решения,при чем тут сестра?
автор Лупаю цю скелю • 25 декабря 2023
Ответ дляМоська-слон
Та дивно те,що вона сидить на гроші колишнього ,і ниє
автор Лупаю цю скелю • 25 декабря 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Треба і собі жити нахаляву
Моська-слон• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Нічого дивного. Це вигідно. Дивіться, працювати не треба, дах над головою є, ось ремонт дитинці в кімнаті роблять.
автор Лупаю цю скелю • 25 декабря 2023
Ответ дляМоська-слон
Вигідно. Але жалітися на колишнього. Я його розумію,з однієї сторони,жити з жінкою і її батьками бабусею,ще я з дитиною там жили. Хотіла б сім´ю,пішла б з ним на квартиру
Пополняю_Карму• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ні не заздрість. Повірте. А нерозуміння. Чому людина не розуміє,що батькам треба допомагати,а не батьки мають все тягнути
Она умеет себя любить,а вы нет
автор Лупаю цю скелю • 25 декабря 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Она умеет себя любить,а вы нет
Ну вона егоїстка і чим вона щаслива?
Моська-слон• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Тут справа не в правді а в тому образі що вона створює. Вона бідна нещасна, кинув. Як вона буде без чоловіка? І ось всі спішать-летять на допомогу, і чоловік грошики залишив бо вона безпорадна. Не здивуюсь як потім дасть ще.
автор Лупаю цю скелю • 25 декабря 2023
Ответ дляМоська-слон
Я також в другому шлюбі. Розвелася,пішла шукати роботу і не просила жаліти мене
Пополняю_Карму• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Треба і собі жити нахаляву
Живите,что мешает.Второй раз неудачно замуж вышли,а виноваты все вокруг
Мадам Тю-лю-лю• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Похоже квартира сестре готовится, а вы останетесь на съеме?