Лупаю цю скелю• 25 декабря 2023
Порада від тих, хто не сам в сім´ї.
Живу окремо з чоловіком,сестра з батьками.
Ми знімаємо житло,живемо виключно за свій рахунок.
Сестра з батьками,тратить останні гроші на шматки ,всі її жаліють,що немає грошей.
Якось образливо трохи. Тобто я,відкладаю гроші,плачу за все,за житло,то мені пощастило? А вона бідна нещасна?чому таке різне ставлення
Пополняю_Карму• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ну вона егоїстка і чим вона щаслива?
У нее сейчас трудности,но она не пошла надрываться,а обратно в отчий дом отдохнуть.Это нормально,тем более за свои деньги.А вы надрывались по своему желанию,а никто не оценил и не похвалил.могли тоже после операции к маме приехать,раз муж никакой)
Salsa-24da• 25 декабря 2023
Вам нужно повзрослеть и перестать заглядывать родителям в рот.
Прекратить считать, как в далеком детстве, сколько и кому «мороженок» папа с мамой купили.
Давно взрослые люди
Моська-слон• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Я також в другому шлюбі. Розвелася,пішла шукати роботу і не просила жаліти мене
І що? Ви з нею різні. Їй так нормально і навіть добре і вона має свої бонуси, а ви пашете і намагаєтесь заслужити любов батьків в тому числі і подарунками. Я не до того що треба як вона, а до того що ви нічого ні в кого не заслужите (і не треба) поки ви завжди у вільному доступі, ніхто не оцінить вашої хорошості
Salsa-24da• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Бо мені батьків жаль
Чого їх жаль?
Вони хіба страждають?
Подобається їм нянчити сестру.
Все у них ок
Вони хіба страждають?
Подобається їм нянчити сестру.
Все у них ок
V.V.Vatulina• 25 декабря 2023
співчуваю авторко, мені 26 і як каже мені моя мама ’я за тебе не переживаю, ти устроїна в жизні’, а за старшого брата 33 роки, вона переживає, бо ніде не робить, курить план, немає ніяких цілей по життю,
Salsa-24da• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Щоб вона з´їхала на квартиру або хоча б комуналку платила. Бо дивитися телевізор на всю гучність с 1 ночі і після маминого :візьми тихіше . Казати закрий двері. Негарно
Звідки ви це знаєте?
Мама жаліється?
Обижулька• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
А хто їй не дає на роботу піти? Роботи вистачає. Сідай,їдь за кордон як усі нормальні люди
Автор, у неї свій вибір. У батьків теж.
От така вона і вони. Якщо б їх сильно це не влаштовувало - вони б між собою розібрались.
Мадам Тю-лю-лю• 25 декабря 2023
Конкуренция с сестрой
У вас ещё детей нет, но похоже и не будет. Как же вам рожать, если муж 10 зарабатывает и вам нормально.
Похоже у вас в семье мужик вы, а мужики не рожают, уж простите.
Какая б не была ваша сестра, но в ее отношения и неудачи вы бежите, чтобы свои не признавать. Сравниваете, чтоб как то себя сделать хорошей. Самой себе пыль в глаза.
27 лет, второй брак и снова мимо((
Оставьте взрослых людей с их проблемами. Это их ответственность менять или оставить так как есть. У родителей растет чувство важности и нужности, когда сестра рядом. Они себя снова реализовывают.
А вот у вас похоже ценности себя нет, вас используют. Это вы платите за квартиру, коммунальные, а ваша ’сестра’ только в виде вашего мужа живёт на вашей жизни. На мужика своего вы злитесь
27 лет, второй брак и снова мимо((
Викупана• 25 декабря 2023
Ответ дляЯкаКраля
Я ныла, но мне говорили,а вот мы ещё хуже жили итд.
Меня не поддерживали..сестру да и брата.
Не общаюсь в итоге
Иногда не общаться намного лучше
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Конкуренция с сестрой
27 лет, второй брак и снова мимо((
У мене дочці 6 років
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Конкуренция с сестрой
27 лет, второй брак и снова мимо((
Ахаха. Ото ти цікавенький коментар. Я заробляю достатньо,чоловік винне найкращий,донька є. А ви якась бісецвата
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Звідки ви це знаєте?
Мама жаліється?
Я там живу з ночовкою
Мадам Тю-лю-лю• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Та все вокруг не такие, разве вы не знали)))
Не важно сколько вы зарабатываете, важно, что ваш муж живёт на вашей шее, как ваша сестра на родительской.
И вас это злит, очень злит. Вам надоело пахать, чтоб прокормить семью. От сюда и болезни, грыжи. Но вы это выбираете сами, вы взвалили это себе на плечи. И теперь гордо рассказываете про свою самостоятельность. Это ваш выбор, но и ваша боль. Хотите меняйте, хотите живите так дальше. Это ваша жизнь, а люди будут жить свою.
Вы хотите поддержки, именно для этого вы пришли сюда обсудить ’сестер’ с другим пользователями, чтобы сбросить с себя то напряжение.
Но в реальности надо идти к мужу, а не в грудь себя бить, что я зарабатываю и тащу всю семью, а ему сказать, что я устала, а понеси как ношу и ты, вдвоем легче
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Так він фізично і так все робить сам. їжа все на ньому ,комуналку пополам платимо
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Чим мені погано? Він готує,прибирає
Salsa-24da• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Я там живу з ночовкою
Вы ж окремо з чоловіком живете?
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Вы ж окремо з чоловіком живете?
На вихідних коли приїджаю,ночую
Salsa-24da• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
На вихідних коли приїджаю,ночую
Ви говорили з сестрою про це?
На тему, що вона доросла дівчинка.
А батьки не молоді?
На тему, що вона доросла дівчинка.
А батьки не молоді?
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Ви говорили з сестрою про це?
На тему, що вона доросла дівчинка.
А батьки не молоді?
На тему, що вона доросла дівчинка.
А батьки не молоді?
Так
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
І що вона вам відповідає?
А що я можу зробити,заробітку немає. Мама її в місто на роботу не пускає,малу глядіти не хоче . Вона хотіла в нас жити ,працювати. Мій чоловік сказав ні
Salsa-24da• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Так
Але ви знаєте, всі мають свою вигоду з цієї ситуації
І батьки не меншу, ніж сестра.
Вони почувать себе потрібними. Реалізуються в такій «допомозі»
Ще невідомо для кого ситуація гірша. Для них чи для сестри.
Оскільки, наврядчи вона подорослішає за таких умов.
І батьки не меншу, ніж сестра.
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
І батьки не меншу, ніж сестра.
Та да
Salsa-24da• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Якщо немає садків, то про яку роботу може йти мова.
Куди дитину подіти
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Куди дитину подіти
Вона в школі вже
Salsa-24da• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Вона в школі вже
Мама з сестрою грають в свої ігри
Вочевидь мамі одиноко через те, що ви дорослі і у кожної своє життя, тому вона наполягає, щоб хоч якась із доньок сиділа коло неї
А телевізор о першій ночі, то дрібниця.
Файна пані• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
На вихідних коли приїджаю,ночую
Навіщо, ваших Черкас там, пішки пройти можна
Лупаю цю скелю
• 25 декабря 2023
Ответ дляФайна пані
Що навіщо, батьки в Хмельницьку живуть