Лупаю цю скелю• 25 декабря 2023

Порада від тих, хто не сам в сім´ї.

Живу окремо з чоловіком,сестра з батьками.
Ми знімаємо житло,живемо виключно за свій рахунок.
Сестра з батьками,тратить останні гроші на шматки ,всі її жаліють,що немає грошей.
Якось образливо трохи. Тобто я,відкладаю гроші,плачу за все,за житло,то мені пощастило? А вона бідна нещасна?чому таке різне ставлення
Файна пані• 25 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Тож не татові, а ледачій сестрі!
Нехай би шукала штукатурів і малярів.

Так би і сказали.
Чоловік підробітку має, бо 10 тищ, то сміх, ніколи йому стіни штукатурити
На кошти колишнього чоловіка, які автору не дають спокою

автор Лупаю цю скелю • 25 декабря 2023
Ответ дляФайна пані
Удалено администрацией...
Salsa-24da• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Вона? Вона краще ще одну сукню купить чи піцу зїсть
Ну то до чого ви в це впрягаєтесь і тоді обурюєтесь.
Так і скажіть.
Що вам нема коли.
Хочуть нянчити дорослу жінку. Мають ресурс - вперед.
Для чого ви це все підтримуєте.
якого дива ви виконуєте батьківські забаганки.
Salsa-24da• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Нехай купує сукню і піцу - має право!

А ви маєте право не робити ремонти
Файна пані• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ви ціну штукатурки і піци порівнюєте?
А свою зп відкладаєте і пімля операцій біжете на роботу.
Яка ваша ціль того відкладання?
Salsa-24da• 25 декабря 2023
Ответ дляФайна пані
Ви ціну штукатурки і піци порівнюєте?
Яка ваша ціль того відкладання?
Шоб зробити ще одну операцію через пів року , прости господи, що вголос таке кажу.

У мене знайома така.
Перегоузила в погріб тону картохи сама(!!! )
Бо шкода було грузчиків винайняти.
Ітог грижа і супер-дорога операція
Файна пані• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Так. У період війни не дуже знайдеш нормальну роботу
Але у сестри є заощадження її колишнього чоловіка, які вона витрачає зараз на себе і на свою дитину (піца, сукня), але ви сестру женете на роботу?
автор Лупаю цю скелю • 25 декабря 2023
Ответ дляФайна пані
Вона вже їх потратила . Лишилося 200 грн в неї
Файна пані• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Удалено администрацией...

Мадам Тю-лю-лю• 25 декабря 2023
Ответ дляФайна пані
Ви ціну штукатурки і піци порівнюєте?
Яка ваша ціль того відкладання?
Страх, що буде роботи, якщо залишиться без роботи, на що жити. Тому що на чоловіка не має змоги покластися.
Файна пані• 25 декабря 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Знайде іншу роботу і іншого чоловіка.
Мадам Тю-лю-лю• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Чим мені погано? Він готує,прибирає
Тим, що якщо ви залишитесь без роботи, готувати йому не буду з чого. І ви втомилися одна це тягнути. І шукати з чого відкладати.
Він платить комунальні, а оренду хто?
Мадам Тю-лю-лю• 25 декабря 2023
Ответ дляФайна пані
Знайде іншу роботу і іншого чоловіка.
Сили мають властивість закінчуватися. Якщо в 27 вже грижі.
Файна пані• 25 декабря 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Він платить комунальні, а оренду хто?
Автор платить навпіл, а їсти підуть до сестри у батьківський дім, доїдати піцу
автор Лупаю цю скелю • 25 декабря 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Він платить комунальні, а оренду хто?
На двоє платимо. Готувати є з чого,чоловік що неділі закупляє продукти
Мадам Тю-лю-лю• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
За чії гроші?)
Де він з 10 бере і на оренду, і на комунальні, на все вистачає?
автор Лупаю цю скелю • 25 декабря 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
За чії гроші?)
Так. Собі нічого не купує. Вистачає
Мадам Тю-лю-лю• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Так. Собі нічого не купує. Вистачає
На проезд не тратит, ходит пешком
Одежду не покупает, и та сгодится
Не курить, не пьет, не болеет.
Или вы из года 2010 пишете?))
автор Лупаю цю скелю • 25 декабря 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
На проезд не тратит, ходит пешком
Одежду не покупает, и та сгодится
Не курить, не пьет, не болеет.
Или вы из года 2010 пишете?))
Так,він пішки ходить на роботу. Не курить,не випиває . Хворіє рідко. Останній раз хворів в травні

Мадам Тю-лю-лю• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
А в свободное от работы время может быстренько с Черкасс в Хмельницкий слетать и вечерами сделать сестре комнату😂
автор Лупаю цю скелю • 25 декабря 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Так,на вихідних їздив.
Мадам Тю-лю-лю• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Так,на вихідних їздив.
А где деньги на билет в брал?)) За чей счёт банкет
автор Лупаю цю скелю • 25 декабря 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
За свої
Мадам Тю-лю-лю• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
За свої
Ещё и ваш муж деньги сестре даёт)) совсем непорядок
автор Лупаю цю скелю • 25 декабря 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Та ні. Чоловік мій сестрі гроші не дає,тато дає
Шалена невинність• 25 декабря 2023
Короче загнобили вашого чоловіка - не звертайте на це увагу. Якщо вам добре разом то супер. Якщо толковий, зараз 10 тисяч через якийсь час може бути 100. Тут просто всі мільярдери зібралися, судять по своїх чоловіках
автор Лупаю цю скелю • 25 декабря 2023
Ответ дляШалена невинність
Він коли в Литву їздив,жили за його рахунок,подарунки постійно купував
Шеллар• 25 декабря 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Та все вокруг не такие, разве вы не знали)))
Не важно сколько вы зарабатываете, важно, что ваш муж живёт на вашей шее, как ваша сестра на родительской.
И вас это злит, очень злит. Вам надоело пахать, чтоб прокормить семью. От сюда и болезни, грыжи. Но вы это выбираете сами, вы взвалили это себе на плечи. И теперь гордо рассказываете про свою самостоятельность. Это ваш выбор, но и ваша боль. Хотите меняйте, хотите живите так дальше. Это ваша жизнь, а люди будут жить свою.
Вы хотите поддержки, именно для этого вы пришли сюда обсудить ’сестер’ с другим пользователями, чтобы сбросить с себя то напряжение.
Но в реальности надо идти к мужу, а не в грудь себя бить, что я зарабатываю и тащу всю семью, а ему сказать, что я устала, а понеси как ношу и ты, вдвоем легче
Ви праві. Автор заздрить сестрі люто, за те що батьки жаліють; що з бувшим чоловіком нормально розійшлась; за гроші які та витрачає на себе. І головне - за відчуття власної цінності.
Переконана, що з такими установками другий шлюб сестри буде значно вдаліший ніж у автора.
Слухи-руки не распускаю• 25 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Яка у вас була ситуація?
Ми з чоловіком винаймали квартиру, я з малою дитиною в декреті, тобто дохід тільки зарплатня чоловіка а нас троє. Його сестра жила разом зі свекрухою, обидві дорослі, працюють, власна квартира - дві зарплатні на двох.
То вони ще вимагали щоб чоловік спалачував їм третину комунальних послуг - бо їм на їжу не вистачає!
Пліткарка• 25 декабря 2023
Я тоже не одна в семье. У меня три более младших брата. Но меня воспитывали бабушка и дедушка, а братьев воспитывала мать