Якщо коротко то питання, яка може бути в країні перемога, якщо мій старший брат 32 р.і мій батько 56 р. аж трясуться і ховаються від того щоб не вручили повістку. Я служу майже 10 р, мені 26 р.. Мені здається що вони мені чужі. Ваші прогнози щодо наступної ситуації.
Вероника-2014• 25 декабря 2023
Ответ дляV.V.Vatulina
шановний коментаторе, я ж написала, що МАЙЖЕ!! уточнюю, служу з 18 років
Мать у вас есть? Вы хотите, чтобы все трое воевали?
Ответ дляzneshka
А ваш ребенок с кем, ему вроде только год?
я в декреті зараз перебуваю
Ответ дляКраденые абрикосы
вы же в декрете , какие восемь лет службы?
я в декреті тільки 1.5 років 😄
Чашечка кофе• 25 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
Удалено администрацией...
Ні, бо у росії стоїть мета- знищити усіх українців до останнього. Геноцид це називається
Ответ дляКраденые абрикосы
уявляєте, я не все життя вагітна була 😁
Color never seen before• 25 декабря 2023
Ответ дляV.V.Vatulina
я в декреті зараз перебуваю
І що? Дитину залиште своєму батьку 56років - якщо ви цого в армію посилаєте то з малям точно впорається. А самі на фронт, ви ж професійний військовий!
Краденые абрикосы• 25 декабря 2023
Ответ дляV.V.Vatulina
я в декреті тільки 1.5 років 😄
так уже не восемь,хоть декрет тоже в стаж входит,зачем вообще вы про службу упомянули,у вас есть боевой опыт?
Ответ дляuul
Она ещё не придумала,видимо не учла,что её предыдущие темы промониторят)).
не пернживайте стосовно цього, я вже прорахувала, навіть більше ніж ви думаєте) погано що питання не вмієте читати)
Ответ дляzneshka
Ребенок патроны подает или уже самостоятельно дает відсіч?
всьому навчу, не переживайте)
Ответ дляАурелиа
Перемога буде рано чи пізно, за рахунок тих, хто воює. Іншого вибору немає, тут багато пишуть про ’зупинити як є’, ’переговори’, сподіваюся, що це матрьошки пишуть. Бо будь-який українець розуміє, що нас хочуть знищити всіх, когось вбити, когось відправити в концтабори. І русня не зупиниться на так званих лднр, вони вже заяіили про Дніпро, Одесу і всю лівобережну Україну Я вірю, що справжніх чоловіків більшість, а всі інші - це огидні слимаки! І ці слимаки настільки тупі, що не розуміють, що або вони воюють зараз за свою землю і родини, або воюють і складі путінської армії з країнами Балтії і Польщею, і там їм вже сховатися не вийде.
Ви готові щоб кожен без винятку чоловік з вашої сімї загинув?
Батько, брат, чоловік, син?
Кожен. Заради того щоб ви могли тут пости писати
Батько, брат, чоловік, син?
Smyrfeta-33• 25 декабря 2023
Ответ дляYana_pl
Я можу в війскомат дані передати чоловіка, тата, брата. Чи кого там автор хоче на фронт. Хай пише данні.
О.. світ не без хороших людей))
Я теж хочу передати дані))
Ответ дляСhanelKa
Я так розумію, в армію вас не тягнули в бус, не заламували ?
Добровільно пішли 10 років тому ?
чи як?
Дитина з вами ? Хто нею займається ?
Добровільно пішли 10 років тому ?
чи як?
Дитина з вами ? Хто нею займається ?
нарешті адекватна відповідь, питання в тому що я добровільно пішла в армію, а мої родичі сцикуни і скиглять ще. дитинка зі мною, бо на даний час в декреті і слухаю кожного дня як мої родичі ховаються від повісток