26 декабря 2023

Это украинский язык?

https://www.instagram.com/reel/C1COdHsIooz/?igsh=

Это в какой местности такой украинский ?
показать весь текст
amoa 26 декабря 2023
Ответ дляFloricia
У нас тепер гноблять за російську мову? Де ваша повага до українців
Слухайте більше 70 років за українську гнобили то все було норм. А тут подивись як заспівали. Вас ще ніхто не починав гнобити, а просто пояснили чим відрізняється літературна мова від діалектів.
21 10 2
автор Alice_Sherman 26 декабря 2023
https://www.instagram.com/reel/CzMp6Clop4d/?igsh=

Тут понятно. Говорит на украинском хоть.
Spicy -02f0 26 декабря 2023
Это венгерско-украинский суржик?
6 2 2
звездная галактика 26 декабря 2023
Ответ дляamoa
Слухайте більше 70 років за українську гнобили то все було норм. А тут подивись як заспівали. Вас ще ніхто не починав гнобити, а просто пояснили чим відрізняється літературна мова від діалектів.
Вас ще ніхто не починав
то есть еще не много, и можно ждать?
9 6
Any 26 декабря 2023
Для мовносрачної теми занадто слабкий креатив. Автор, старайтеся ще
2 12 2
Floricia 26 декабря 2023
Ответ дляamoa
Слухайте більше 70 років за українську гнобили то все було норм. А тут подивись як заспівали. Вас ще ніхто не починав гнобити, а просто пояснили чим відрізняється літературна мова від діалектів.
Мене ніхто не гнобив за українську. Хоч я виросла в Херсоні, де майже всі на російській. Тому я нікого не гноблю за російську
7 13
иркин 26 декабря 2023
Діалекти - дуже цінні мовні явища в будь-якій мові. Їх треба любити і берегти як культурну спадщину, а не сміятися чи доводити, що то не чиста українська.
5 23
aqvamarine 26 декабря 2023
В блакитному - не українською говорить. Взагалі не зрозуміло..
Ирина_Б_ 26 декабря 2023
все такие агрессивные, человек просто спросил, объясните что и как, это сложно или вы такие великие украинозавчие что с вас венок спадёт? У меня одногруппница была из закарпатья, так она сама смеялась с того как они разговаривают, мы ничего не понимали, это практически венгерский язык.
14 15
Filomena 26 декабря 2023
У нас є регіони близькі до Білорусі, там теж багато запозичених слів. Це нормально. Люди тисячу років жили на цих землях і спілкувалися між собою.
Той же тремпель виключно слобожанська тема, більше ніхто це слово не вживає)
Any 26 декабря 2023
Ответ дляиркин
Діалекти - дуже цінні мовні явища в будь-якій мові. Їх треба любити і берегти як культурну спадщину, а не сміятися чи доводити, що то не чиста українська.
Це ще один доказ того, що мова жива. У нас досить велика територія і складна історія. Країни з меншою площею мають діалекти.
12 1
Леска 26 декабря 2023
Ответ дляMasterzoo
Это не украинский. Несколько слов на украинском, а остальное это другой язык.
Ви помиляєтеся.
10 3
amoa 26 декабря 2023
Ответ дляFloricia
Мене ніхто не гнобив за українську. Хоч я виросла в Херсоні, де майже всі на російській. Тому я нікого не гноблю за російську
ви мабуть народилися та виросли вже при незалежній Україні. Бо інакше не повірю що не гнобили. Чи ви далі свого села не виїжджали.
7 12
Filomena 26 декабря 2023
Ответ дляИрина_Б_
все такие агрессивные, человек просто спросил, объясните что и как, это сложно или вы такие великие украинозавчие что с вас венок спадёт? У меня одногруппница была из закарпатья, так она сама смеялась с того как они разговаривают, мы ничего не понимали, это практически венгерский язык.
І де ви там угорську почули?)
Татьяна-cb91 26 декабря 2023
Ответ дляFloricia
У нас тепер гноблять за російську мову? Де ваша повага до українців
Какое уважение?)) люди не уважают друг друга, перегрызают глотки то за мову то за Рождество. Какое то стадо Баранов озлобленных. Им главное мова 🤦🏻‍♀️ и пофиг что на этой мове столько наворовано и продолжают воровать)
10 9
Floricia 26 декабря 2023
Ответ дляиркин
Діалекти - дуже цінні мовні явища в будь-якій мові. Їх треба любити і берегти як культурну спадщину, а не сміятися чи доводити, що то не чиста українська.
А хто сміється ?
Автор запитує де так говорять
Аnnеt 26 декабря 2023
всё по смыслу понятно, но десяток слов не знаю.
3 2
hrushyk 26 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman
https://www.instagram.com/reel/C0es7c9IuI8/?igsh=

Ну я поняла только Привет кума 😂
А там десь людина писала,що це чиста українська ?
Bilolena 26 декабря 2023
Ну вы подозреваю с рождения знаете что такое стулка или тремпель. А я эти слова лет в 20 услышала впервые. В каждом регионе свои особенности языка.
amoa 26 декабря 2023
Ответ дляFloricia
А хто сміється ?
Автор запитує де так говорять
Автор вирішила очередний мовний срач розвести.
2 8
Any 26 декабря 2023
Ответ дляFilomena
У нас є регіони близькі до Білорусі, там теж багато запозичених слів. Це нормально. Люди тисячу років жили на цих землях і спілкувалися між собою.
Той же тремпель виключно слобожанська тема, більше ніхто це слово не вживає)
Я з Київщини, без рідні з Харкова років до 15 думала, що то саме тремпель, а вішак - суржик. Чому не знаю. В університеті донецькі вважали своєю, бо тормозок, вагонетка, терикон без підказки знала. Хз просто цікаво було.
Так, пастуха на Боржаві не дуже тверезого не розуміла на слух, але є підозра, що справа була не лише в діалекті
9 1
Леска 26 декабря 2023
Ответ дляИрина_Б_
все такие агрессивные, человек просто спросил, объясните что и как, это сложно или вы такие великие украинозавчие что с вас венок спадёт? У меня одногруппница была из закарпатья, так она сама смеялась с того как они разговаривают, мы ничего не понимали, это практически венгерский язык.
Ну людина ще не відповіла з чого вона взяла і хто саме вважає мову на відео чисто укр мовою. Так що чекаємо, авторе.
Spicy -02f0 26 декабря 2023
Ответ дляиркин
Діалекти - дуже цінні мовні явища в будь-якій мові. Їх треба любити і берегти як культурну спадщину, а не сміятися чи доводити, що то не чиста українська.
Язык создан для общения, почему у нас считаете нормальным, когда люди из разных регионов друг-друга не понимают?
5 5
Ирина_Б_ 26 декабря 2023
Ответ дляFilomena
І де ви там угорську почули?)
я про одногруппницу написала и то какие люди вы злые
иркин 26 декабря 2023
Ответ дляFloricia
А хто сміється ?
Автор запитує де так говорять
Автор запитала зовсім інше. Чи думають ці люди, що вони говорять чистою українською, хоча відповідь на це питання очевидна.
Муркамурковна 26 декабря 2023
Ответ дляFloricia
Що таке стіхопльотнічать?
У чому підтримка гноблєнія
Удалено администрацией...
автор Alice_Sherman 26 декабря 2023
Ответ дляFloricia
Мене ніхто не гнобив за українську. Хоч я виросла в Херсоні, де майже всі на російській. Тому я нікого не гноблю за російську
А я в Харькове.
Этот диалект не понимаю совсем.
2 3
Spicy -02f0 26 декабря 2023
Ответ дляFilomena
У нас є регіони близькі до Білорусі, там теж багато запозичених слів. Це нормально. Люди тисячу років жили на цих землях і спілкувалися між собою.
Той же тремпель виключно слобожанська тема, більше ніхто це слово не вживає)
Тут не одно слово, и не два
4 2
Filomena 26 декабря 2023
Ответ дляИрина_Б_
я про одногруппницу написала и то какие люди вы злые
А ви такі добрі, що при вас людина рідної мови соромилася?
Ну годі)
Ніхто ж нікого не травив?
Татьяна-cb91 26 декабря 2023
Ответ дляamoa
Слухайте більше 70 років за українську гнобили то все було норм. А тут подивись як заспівали. Вас ще ніхто не починав гнобити, а просто пояснили чим відрізняється літературна мова від діалектів.
Ну так идите теперь гнобите тех кто так обидел однажды вас! Берете записную книжку и по списку проходитесь , ставите плюсики. Я за все свои года ни разу не слышала чтоб гнобили за Украинский, но мне 38
Прекращайте жить прошлым и обидами. Давно уже люди жили вместе и понимали друг друга и все было нормально. А теперь вспомнили что их обижали 70 лет назад!