Я думаю, ми нічого не зміним. Навряд чи…
Ну і головне:
Захищати Україну мають усі. Винятки – лише стан здоров´я. (С) Валерій Залужний.
Ну і головне:
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 декабря 2023
с такой логикой автору нужно больше учиться, ну и отвечать в СБУ на вопросы.
Ответ дляsvetlapanna
Я весь час думаю, навіть , якщо поїати за кордон, чому? Тут моя земля. тут мої предки жили.Хочеться жити в себе вдома, а не поневірятись по чужині.Але і кацапів тут бачити не можна і не хочу
Так ви їх тут і не бачите! Якщо ви не з окупованих чи прифронтових міст. Люди щосекундно роблять неймовірні речі, щоб кацапів не було, а ми ниємо, що все, країні капець, скоро всі в окупації будуть
Ответ дляLysiiiiii
Ну як сказати. Чоловік інвалід війни. Доглядаю його, але як тільки вийде доказати що інвалід 2 групи- це сук@ інвалід якому б..ть не можна служити далі - звалю звідси. ( вибачте образа не до вас)
І так, я була там, і повернулася бо маю бути біля чоловіка. Надіюсь не надовго
Тобто ваш чоловік став інвалідом і втратив своїх побратимів за просто так? То на йогу думку, потрібно було здатися рашикам ще у 2014 році, так виходить? Ви можете з чоловіком виїхати в його відпустку і не повернутися. Військових же зараз відпускають у відпустки за кордон
Moon shine• 27 декабря 2023
Ответ дляelenze66
Країну дерибанять, а не на військові рейки переводять.
і це теж є в окремих випадках. А в 1941-45 р.не було такого? були ті,хто йшов на поле бою,і ті хто жер шоколад і тушонки в тилу. Дід розповідав.Таке було завжди. Але,на жаль,підключатися мусять всі з допомогою.
Ответ дляMoon shine
А що ви очікували? Ті,хто хотів виїхати- виїхали. А ті хто лишився- мусять допомагати. Я теж багато про це думала. КРАЇНУ ПЕРЕВОДЯТЬ НА ВІЙСЬКОВІ РЕЙКИ.Усе. Першу навалу фронт стримав.Тепер йде накопичення ресурсу з обох боків. І усі,хто лишися, будуть працювати на країну. Це не значить,що жінок усіх поженуть на поле бою. Я думала,для чого роблять(чи зроблять) облік УСІХ. Для того,щоб розуміти скільки лишилося загалом. Згадайте (а вірніше,прочитайте),як було в 1941-1945 р.р. Скільки дітей і жінок працювало на заводах і фабриках. Так не вийде,що житимемо в країні,де війна, і будемо жити як колись,їздити і відпочивати.. На жаль. Або виїжджай і будуй життя там,або допомагай. Якщо спочатку це було непомітно, то тепер країну поступово переводять на військові рейки,бо кожен (майже кожен), крім основної професії,яку застосовує у мирний час, мусить мати військову професію. Це не значить,що жінки підуть на війну. Якщо країна хоче вижити і не зникнути з мапи світу,допомагати мусять всі,хто лишився. Хто свічками окопними,хто чим може. Ця реальність теж до мене не зразу дійшла. Отож чим раніше увесь бізнес і т.д. перейде на військові рейки,тим ліпше. Звичайно,за будь-якої влади були ті,хто має гроші і відкупиться. Таке було завжди. Ось тому роблять цю мобілізацію.В країні війна і захищати її,крім тих,хто лишився- ніхто не буде. Ось така реальність.
Не розносьте плітки. Немає в цьому законопроекті на сьогоднішній день обліку усіх, включаючи жінок. Поки немає. Можуть внести, але зараз немає.
Ответ дляПляма на Сонці
Звісно, що ми в жопі.
Я просто не знаю, як вчити дитину за кордоном… за які гроші, якщо всіх загребуть на фронт і ми там помремо…
Та і взагалі…
Якщо у вищому закладі то є варіанти.
Знаю декілька студентів у Словаччині. На місцевій мові навчання безкоштовна, мова нескладна. Є вузи, які беруть усіх, хто подав заявку, але відраховують більшість, хто не склав перші екзамени. Є і інші правила вступу.
Якщо не вистачає гуртожитків, орендують разом квартири.
Намагаються в вільній час працювати: продавці, офіціанти, баристи та інше.
Не завжди легко, але так починали ще і до війни.
Страхи скоріш від недостатньої інформації.
Flower Girl23• 27 декабря 2023
Ответ дляVailly
В стране война, зачем тогда надо было 2 года сражаться, ради чего?
Вы не понимаете, что если нас захватит раша, то выгребет 101% мужчин и кинет на войну дальше! Тогда кому жаловаться пойдёте???
К тому времени, когда нас захватит раша, дай бог, чтобы у нас в стране остался 1% тех, кто воевать может...
Ответ дляNatalia505
Знайдете там роботу, іншу. Людина істота мобільна і соціальна. Людина здатна на зміни.
Як я там знайду роботу, якщо ч тут?
UkraineMari• 27 декабря 2023
Астанавітєсь. Хватить вже строчити теми по 1000 штук за день. Що все пропало і нам всим пи…. да. Від того що ви будете нагнітати та рвати волосся на голові, нічого не зміниться. Треба прийняти реальність та жити далі, допомагати , працювати, та не слухати рашиську пропаганду. Ті хто виїхав за кордон я не засуджую, якщо в вас слабкі нерви то тоже їдьте.
Natalia505• 27 декабря 2023
Ответ дляПляма на Сонці
Бо в мене ще одна дитина тут і чоловік. І старенькі батькі.
А світ не прогнувся під вас і пуйло скотиняка не дає вам працювати спокійно, і мобілізація невчасно, і плани ламаються...Господи, який гарний приклад для всіх порадниць, як не варто сподіватись на свої плани.
Color never seen before• 27 декабря 2023
Ответ дляFlower Girl23
Проиграем, к сожалению...((( Но перед этим потеряем практически всех своих людей...((( Вон Зе из себя выходит, пытается украинцев из-за границы вернуть, чтобы если уже добить, то по-максимуму...(((
Та никого он на самом деле не пытается вернуть и никого не вернет - это для тех кто тут громко возмущается несправедливостью и не хочет идти на фронт. Ну, и вдру кто из уехавших испугается и сам вернется.
Mary8478580• 27 декабря 2023
Ответ дляПляма на Сонці
Якщо у нас тут не буде роботи, то як ми зможем іі там утримувати?
Едьте туда и работайте. И да, ей уже 17, я лично с 18 уже работаоа
Moon shine• 27 декабря 2023
Ответ дляNadiaaaa
Я знаю,що нема. Це я кажу,якщо шо. Тільки військовозобов*язані жінки. Якщо раптом зроблять,то мета не погнати усіх жінок на поле бою, а знати скільки є людей і зробити БАЗУ. Тобто розуміти яка у кого професія і хто і чим може допомогти.
Ответ дляclernikol
Чоловік не може виїхати саме зараз. Хоча виіздний по трьом пунктам.
Вибачте не має ресурсу з вами говорити далі
Ответ дляLysiiiiii
Просто не нити і думати як жити. Хтось тут, хтось там.
Але жити!
Нас кинули давно! Ще до 2019!
І ще .. я ж думаю вам не новина що ми програємо війну? Що ми у повній жопі?
Але жити!
Нас кинули давно! Ще до 2019!
так если мы проиграем войну, зачем сейчас отправлять на войну 500 тыс мужчин? в чем логика?
Natalia505• 27 декабря 2023
Ответ дляПляма на Сонці
Як я там знайду роботу, якщо ч тут?
А як інші мільйони це роблять? Ті що поїхали. Використовуйте чужий досвід, його моооре
Клементина• 27 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Ви дуже погано проінформовані. Всі люди які працюють мають можливість залишитися офіційно і подаватися на внж. Польща то взагалі не складно, зачепитися за завод і за пару років гримати документи. У Канаді моя племінниця живе рік. Працює офіційно, візу отримати при офіційному працевлаштуванні не проблема
Звісно можуть подаватися на ВНЖ і потім ПНЖ. Тільки для цього потрібен дійсний закордонний паспорт.
А отримати його можна буде тільки в Україні через військомат.
У білорусів, наприклад, зараз саме так. Щоб подовжити паспорт, треба повірнутись в Білорусь. А це дорога в один бік.
Natalia505• 27 декабря 2023
Ответ дляsnejs
Хто вам сказав що ми її програємо?
Ответ дляКлементина
Ой Боже , ви взагалі випали з інформаційного простору.
Клементина• 27 декабря 2023
Ответ дляВеточка сакуры67
Поясніть мені, щоб було зараз якби тоді обрали Порошенка. Як хто думає ?
Можливо було б ще 10 років мінських
А це мільйон разів краще теперішньої мясорубки.
Ответ дляjunel
Воювати всі не будуть. Еліту, багатих, співаків, артистів, депутатів колишніх не мобілізують. Ще прикол такий розповідав знайомий. При врученні повістки сказали показати ладоні! На крутих тачках не зупиняють. Простенькі на забій, простенькі...
Не поняла про ладони.
Кому показать и зачем?
Flower Girl23• 27 декабря 2023
Ответ дляColor never seen before
От таких его заявлений, мои знакомые, которые уже выехали, только укрепляются в своём решении - не возвращаться сюда никогда...
сладкий_ноябрь• 27 декабря 2023
Ответ дляLife-game
Так это ответ
Абсолютно не факт, что будут выпускать
Возможно сначала и да, а потом таки ’с бумажкой’
А возможно и сразу ’с бумажкой´
Абсолютно не факт, что будут выпускать
А возможно и сразу ’с бумажкой´
З якою саме бумажкою?