Плету интриги• 27 декабря 2023
ВПО з 1 лютого, що платити не будуть?
Я ВПО з 2014 року з двома дітьми, але отримувала зараз тільки на дітей! Раніше була постанова, якщо не працюєш певний час то більше отримувати допомогу не маєш права...Взагалі, як далі...
Файна пані• 27 декабря 2023
Ответ дляНаверняка
Мне кажется Вы не на том сайте спрашиваете.
Ну да! Тут специалисты в основном по Германии.
Цирк на дроті• 27 декабря 2023
Я також ВПО з 2014 и досі нічого не отримую,так як офіційно не працюю. Тобто ті, хто працює, то ось вам ще 2000 грн.
А ті, хто офіційно не працює, чи взагалі не знайшов роботу - здохніть
Любимка-анонимка• 27 декабря 2023
А как они проверяют? Я, например, числюсь с сохранением рабочего места, но зарплату не получаю. Затронет меня?
Білка в колесі• 27 декабря 2023
Ви вибачте, але ВПО 10 років це вже не ВПО.. За 10 років вже можна жити нормально
І не треба...
Багато людей переїздить в інші міста, регіони просто і живуть без ВПО
І не треба...
Маргарита и Мастер• 27 декабря 2023
Ответ дляБілка в колесі
І не треба...
А если я выехала полтора года назад с оккупированой территории, и жилье у меня осталось там, я тоже не ВПО уже по Вашему?
Білка в колесі• 27 декабря 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ні, ви ВПО і вам потрібна допомога
Але ж не 10 років?
Плету интриги
• 27 декабря 2023
Ответ дляБілка в колесі
І не треба...
Тавишо??? Мені що житло дали, чи ложку чайну!!! Виїхала з дітьми з двома чемоданами літніх речей....вони за цей час виросли з того всього...Тай взагалі, ось таким як Ви немає, що доказувати....
Сумчатая кошка• 27 декабря 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Багато хто так і буде сидіти, склавши руки і не шукати роботу. Намагаються стимулювати, підштовхувати.
Білка в колесі• 27 декабря 2023
Ответ дляПлету интриги
Більшість людей так і живуть, їдуть з сумкою в інше місто і строять своє життя
Ви поофесійна отримувачка допомоги
Маргарита и Мастер• 27 декабря 2023
Ответ дляБілка в колесі
Ні, ви ВПО і вам потрібна допомога
Але ж не 10 років?
А сколько по Вашему? Я с удовольствием бы вернулась в свою квартиру, но государство мне этого обеспечить не может
Плету интриги
• 27 декабря 2023
Ответ дляБілка в колесі
Ви поофесійна отримувачка допомоги
Удалено администрацией...
Цирк на дроті• 27 декабря 2023
Ответ дляПлету интриги
Не звертайте уваги!
Це пишуть ті, хто всього цього не пережив, і не скитається досі
І взагалі для них війна почалася у 2022
Тому їм не зрозуміти, що для нас тоді Європа кордони не відкривала і ніхто нам ’пособія’ платити не збирався
І взагалі для них війна почалася у 2022
Яжемать Мне можно• 27 декабря 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Просто питання, а можна сидіти на 2000 у чужій квартирі? Люди заробляють де можуть і, нажаль, неофіційно, бо вибору зараз небагато.
Білка в колесі• 27 декабря 2023
Зараз працюю з ВПО і це капец.. За 2 роки деякі умудрились вже 2 рази народити.. Тут сидиш з 1 дитиною і думаєш як, а впо норм себе почувають, народжують, отримують допомогу по всім інстанціям і не шаряться
Татьяна-bfd8• 27 декабря 2023
Ответ дляСумчатая кошка
По вашему автор эти 10 лет на одно только впо жила? Вы иногда хоть думаете, что за бред здесь пищите? Позорище
Білка в колесі• 27 декабря 2023
Ответ дляПлету интриги
Удалено администрацией...
Чим ви відрізняєтесь від мене? Я теж 10 років тому зібрала речі і дитину і просто поїхала, але я не ВПО.. І жодної допомоги.. А ви ВПО
Татьяна-bfd8• 27 декабря 2023
Ответ дляБілка в колесі
Не позорьтесь
Цирк на дроті• 27 декабря 2023
Ответ дляБілка в колесі
Ви поофесійна отримувачка допомоги
А я к на 2000 грн. зняти житло?
Мені і це не платять, но то ладно
На ЗУ 1-кімнатна квартира коштує(оренда) 10-15 тисяч, а ще ж комуналка та треба за щось жити
Мені і це не платять, но то ладно
Татьяна-bfd8• 27 декабря 2023
Ответ дляБілка в колесі
Ну так попросите папаша вашей дытынки помочь вам
Білка в колесі• 27 декабря 2023
Ответ дляЦирк на дроті
А я к на 2000 грн. зняти житло?
Мені і це не платять, но то ладно
Як і інші
Робота.. Житло
Білка в колесі• 27 декабря 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Удалено администрацией...
Татьяна-bfd8• 27 декабря 2023
Ответ дляБілка в колесі
Удалено администрацией...
Понятно. Вы обыкновенный тролиха провокатор. Пришли обгаживать впо
Цирк на дроті• 27 декабря 2023
Ответ дляБілка в колесі
Як і інші
Робота.. Житло
Йдіть вже ... з миром
Ситий голодного не розуміє...
Мост_Устал• 27 декабря 2023
ВПО нужно платить 2 коммуналки и аренду. Купить многое с нуля. гуманитарной помощи нет давно. Работа осталась на полставки.
Білка в колесі• 27 декабря 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Удалено администрацией...