Регина Шевченко• 29 декабря 2023

Блок посты с повестками в Киеве еще есть?

Мурка в бурке• 29 декабря 2023
Стаття 2101. Порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію
Порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію -
тягне за собою накладення штрафу на громадян від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, а також вчинення такого порушення в особливий період -
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від трьохсот до п´ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Мурка в бурке• 29 декабря 2023
Ответ дляLeonleon
Шановна мені не потрібні ваші цитати, я їх використовую щодня на практиці, але з розумом, а не цитуванням з Кодексу
Удалено администрацией...
Leonleon• 29 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Удалено администрацией...
Be_me• 29 декабря 2023
Ответ для Juliana R
Так от,я розумію,що наші люди просто не захищені,бо не знають ні своїх прав,і не мають адвокатів 🥴
Мене особисто дуже лякає, що, якщо чоловіки почнуть говорити про свої права, їх просто битимуть. Тобто, деякі і до фронту можуть не доїхати, завдяки «мотивації» тцк. От де треба вирішувати питання. Бо працівники мають розуміти, що їх накриє кримінальна відповідальність, а не оце свавілля у вигляді принижень, заломування рук-ніг і далі по списку.
kh0110• 29 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
https://i.factor.ua/law-41/section-223/article-197...
Так люди имеющие военный билет или временное удостоверение, а их подавляющее большинство, ничего не нарушают, почему их дёргают ?
kh0110• 29 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Паспорт брал? Или всю жизнь в подполе сидел?
А если не брал паспорт, можно не брать и повестку?)
Мурка в бурке• 29 декабря 2023
Ответ дляkh0110
Нарушают. Они каждый год должны обновлять данные в ТЦК и проходить ВВК. У всех отметки у меня на работе у мужиков в лучшем случае год назад кто бронь получил, а кто косит есть 93 и 94 мохнатые..
Мурка в бурке• 29 декабря 2023
Статья 36. Воинский учет граждан Украины, проживающих за границей

Воинский учет граждан Украины, временно проживающих за границей, ведется дипломатическими и консульскими представительствами Украины. Дипломатические и консульские представительства обязать обеспечить прибытие граждан Украины мужского пола, достигших 18-летнего возраста, в военные комиссариаты по месту постоянного жительства для призыва на военную службу.
Статья 37. Зачисление на воинский учет и снятие с него
1. Для оформления приема на воинский учет все военнослужащие и лица, служившие по призыву и уволенные в запас, после возвращения к месту жительства обязаны в трехдневный срок явиться в районные (городские) военные комиссариаты.
2. В случае изменения места жительства на срок более полутора месяцев, убытия в служебные командировки, на учебу, в отпуск или на лечение на срок более трех месяцев военнообязанные и призывники должны сняться с воинского учета по месту жительства, а по прибытии на новое постоянное или временное место жительства - стать в трехдневный срок на воинский учет.
В военное время выезд военнообязанных и призывников с места постоянного жительства без разрешения районного (городского) военного комиссариата воспрещается.
3. Зачисление на воинский учет и снятие с воинского учета офицеров запаса, проживающих в населенных пунктах, отдаленных от военных комиссариатов, может производиться органами местного самоуправления, на которые возложено ведение персонально-первичного учета, в порядке, установленном районным (городским) военным комиссариатом.
4. Снятию с воинского учета подлежат граждане:
а) признанные военно-врачебными комиссиями негодными к военной службе со снятием с воинского учета;
б) достигшие предельного возраста состояния в запасе;
в) призванные или принятые на военную службу;
г) выбывшие на постоянное место жительства за пределы Украины;
д) умершие.
Мурка в бурке• 29 декабря 2023
Ответ дляkh0110
Кроме того сейчас идет наполение базы Обериг. Многие ТЦК разбомбили и бумажки сгорели, так приходится все делать заново практически.

kh0110• 29 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
В Киеве все на месте, какой смысл в этих облавах?
Anastasiya-f052• 29 декабря 2023
Ответ дляjunel
До 6- го числа
А что после?
Мурка в бурке• 30 декабря 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
А что после?
А после 6 января будет 7
Juliana R• 30 декабря 2023
Ответ дляLeonleon
Мені цікава ваша думка стосовно цього питання,тобто хто саме має право видавати повістки на блокпостах?Тільки начальник тцк і його зам?
І який вид повістки повинен бути?
Чесно кажучи у війну і послідуюче жахіття спочатку майже ніхто не вірив, тепер мені здається,що невдовзі перестануть випускати і жінок,треба якось розуміти свої права
Leonleon• 03 января 2024
Дивіться, на сьогодні словом повістка можна позначити по законодавству три доки: призов на військову службу строкову — не використовується у воєнний час
Те, що видають на блокпостах— це саме повідомлення, бо людину зупинили, а в неї приписне у 30 років, але найчастіша причина — чоловік переїхав/ офіційно змінив місце реєстрації, і за законодавством повинен стати на облік в новому ТЦК , раніше військкоматі у 7—денний строк для зміни облікових даних, але цього майже ніхто не робив/ не робить, тому людину зупинили— ВОдоки —не в порядку і видають повідомлення зʼявитися в ТЦК за місцем реєстрації для уточнення і зміни облікових даних, там вже , дійсно можуть і на комісію відразу відправити. Але на блокпостах її можуть видавати лише представники ТЦК, не поліція, не тероборона
І 3, основний випадок — саме вручення повістки (мобілізаційного розмопрядження]. Саме в цьому документі зазначено, що людина на протязі 24 годин повинна зʼявитися з Речами, коли її викличуть, але це вже після проходження ВЛК. До моменту виклику працівник може продовжувати працювати на підприємстві і саме за цю останню неявку існує вже кримінальна відповідальність
Останню мають право вручати ТЦК, керівник підприємства, якщо повістка прийшла на підприємство і органи місцевого самоврядування, тобто в селах і невеличких містах
Якось так
Leonleon• 03 января 2024
А в тандемі вони зараз працюють тому, що Саме ТЦК не може зупинити людину і перевірити її доки, в них немає цієї можливості і повноважень, а Нацпооіція, органи СБУ, внутрішньої розвідки можуть
Тому, на блокпостах вони стоять такими собі тандемами
Поліція перевіряє, А ТЦк видає так звану повістку на зміну облікових даних, бо майже у кожного другого вони не в порядку
Leonleon• 03 января 2024
А за новими правилами мобілізації і бронювання, які планують розглядати попередньо 10 січня і ПОліцію хочуть наділити такими повноваженнями на законодавчому рівні