Глас_Народа• 29 декабря 2023
У вас есть среди окружения ждуны?
Тема не новогодняя конечно. Но наболело..... у моего оказывается такие аргументы: из-за закона про мову когда издания должны печататься на укр мове, его любимый журнал не потянул финансово переход и закрылся; у нас есть укрнацисты( это оказывается наше правительство... то что страдает от ракет не правительство , а обычные люди не в счёт); лнр и днр нас ненавидят и участвовали в наступлении потому что их в 2014 обстреливало всу, а мы ничего не делали....
олена олена• 29 декабря 2023
О, «поладессы» рашистів… колеги з методичками підтягнулися. Так, авторе?
А, ще рівень життя рашистських пенсіонерів дуже високий?? Вас тут скільки?
У меня есть только шапочные знакомые, которые не против прихода раши. Не за, но и не против. Типа ’а чо такова?’.
И есть друг, который верит в теорию заговора и что во всей этой ситуации виноват Израиль. Что это Израиль хочет Украину захватить и сюда евреев переселить. Не зря у нас везде поздравление с Ханукой. Он вообще любит теории заговоров. Но его трепетно люблю. Хоть и дурачок, но у него есть много других хороших качеств, за которые ценю.
Ответ дляlekon-lekon
Є такі неоднозначні, тато подруги з Харкова, яка в підвалі сиділа з малим, на початку війни сказав, що треба дагаваріваца, здавайитесь, ще про українців говорив хахли, хоча сам родом з українського села. Огидно бачити, це батько подруги, то тільки вітаюсь і все. Одна знайома казала, що в Маріуполі, то все неправда, що у нас пропаганда, що фільтраційних таборів немає, її знайома там переміщувалась легко і просто, несла таке, що на вуха не налазить, потім про Голодомор, що він був і на росії, і в США, що всі ці факти купи вбитих людей і сімейні спогади, то фігня, теж пропаганда. Таких мабуть багато. Ракети, шазеди, вбиті люди для них не аргумент.
Я тоже из Харькова, но у нас одни матюки на языке......
У меня тётя в Донецке еле выживает на российскую пенсию по возрасту и инвалидности. Она преподаватель истории Украины. Ждёт Украину. Недавно только паспорт получила тот и плакала так сильно... А ещё продукты там хуже (она говорит), а уж про отсутствие воды и говорить не надо.
lekon-lekon• 29 декабря 2023
Знайома в Луганську, то скаржилась, що пенсії не вистачає, коли отримувала українську і російську, то було ок. Ціни високі на продукти.
олена олена• 29 декабря 2023
Ответ дляtetnes
То б то 25000 рублів максимум? В Украині було 12000? В 2014 брали українські пенсії і просто по курсу перераховували в ЛДНР.
Да ви ж бачите, шикують на 250 євро. В Україні, звичайно ж, таких пенсій «немає»
Ответ дляРита-8e7c
Малютка-0984• 29 декабря 2023
Есть к сожалению...при чем, что у этих людей нет русских корней, но они бьют себя в грудь и орут ’мы русские!’...аж тошнит от них. Не общаюсь с 2015го наверное, когда про Ато наслушалась диалогов из методички...
олена олена• 29 декабря 2023
Ответ дляtetnes
У моєї мами близько 7000 грн. І це за п´ятдесят років стажу. Але у шахтарів і в 2014 були пенсії набагато кращі, ніж у інших пенсіонерів.
А у мого родича інженера 17 тис. І навіть не шикує
олена олена• 29 декабря 2023
Ответ дляТА7НЯ7
Кому-то супчик жидкий, а кому-то бриллианты мелкие
Так, тільки не в де не ері. Там життя -мед
Nathalie27• 29 декабря 2023
Ответ дляtetnes
Я про свіжоокуповані території. На початок 2022 року було 70$ в Україні
Nathalie27• 30 декабря 2023
Ответ дляолена олена
В кого в Україні такі пенсії?
В декого навіть ЗП грязними до такої суми не дотягує.
Nathalie27• 30 декабря 2023
Ответ дляолена олена
У мами - трохи більше 5 тисяч. І це з надбавками за мати-героїню, репресії і 40 років стажу.
Хотіла би написати що немає, але нажаль, є. Сім´я мого дядька. Теж винна в усьому Україна, були в окупації, не було світла води, продуктів - винна Україна. Потім звільнили, з´явилося світло, але обстріли, причому з тої (!) сторони - винна Україна. Розмовляють на суржику, але принципово завжди дивилися тільки расійське все і ненавидять все українське.
Єх, а наша бабуся - тобто мати цього дядька, ще казала ’тато’ і спілкувалися українською.... Але роки, десятиріччя русифікації дали свої плоди.....
Тепер виїхали наросію разом з дітьми та онуками і насолоджуються там життям у несвоєму житлі та на подачках. Зате у не ненависній Україні.
П.с. зі слів невістки не все так чудово, грошей не вистачає, роботи теж. Зате ходять в рожевих окулярах і радіють всьому.
Ответ дляlekon-lekon
Так, я теж з Харківщини, нажаль, плачевно. Але деякі мої родичі, все життя були російськомовні і більш ’повернуті’ до наросії, з початком війни навіть на українську перейшли. І це в самісінькому Харкові.
Ответ дляNathalie27
Ну десь вони брешуть вам. 70 доларів на початку 2022 то 1900-2000 грн. То зовсім мінімальна. Не могла в 2022 у інженера бути мінімальна. Моя те ж інженер. З 2014 року їй суттєво підвищили(наскільки пам´ятаю ще за часів Порошенко за рахунок стажу). Зараз близько 7000грн.
Якщо гуглити то середня пенсія в ЛНР близько 17000 рублів, і то не всім. Там якась надбавка в 4000 рублів не всім.
Nathalie27• 30 декабря 2023
Ответ дляtetnes
Можливо й брешуть. Але рівень життя у людини суттєво виріс, і не доводиться тягнути з власних дітей як раніше.
Семицветка• 30 декабря 2023
Ответ дляtetnes
Моя мама - инженер. На начало войны имела пенсию около 3 тысяч гривен.
Coffee is Love• 02 января 2024
Ответ дляКоролева спама
топором треснула и нету ждуна
І навіть не посадять швидше за все.