Глас_Народа• 29 декабря 2023
У вас есть среди окружения ждуны?
Тема не новогодняя конечно. Но наболело..... у моего оказывается такие аргументы: из-за закона про мову когда издания должны печататься на укр мове, его любимый журнал не потянул финансово переход и закрылся; у нас есть укрнацисты( это оказывается наше правительство... то что страдает от ракет не правительство , а обычные люди не в счёт); лнр и днр нас ненавидят и участвовали в наступлении потому что их в 2014 обстреливало всу, а мы ничего не делали....
lekon-lekon• 29 декабря 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Ждунов нет. Но честно сказать, то мне уже похеру как оно там будет, лишь бы эта херня закончилась. Наша демократия ушла в жопу, люди - расходный материал. И за всеми знакомыми замечаю, что любителей границ 91-го осталось единицы. Киев.
Питання не кордонів 1991 року, а що рашисти не будуть зупинятись, як ви будете дивитись на окупований Київ?
Сколько можно про восемь лет ЛДНР. Во первых люди гибли с двух сторон в 2014-2021. Причем за весь 2021 погибло 8 мирных в ЛДНР, 17 на подконтрольных. Уже в Гааге рашист вагнеровец добровольно собирается давать показания, как ихтамнеты сами Донецк, Горловку обстреливали для того, чтобы местные таки ’ополчаться’ пошли. А это статистика погибших мирных без учета Мариуполя, Лисичанска, Попасной и Северодонецка. В Мариуполе около 100000 погибших по данным правозащитников
Alisa.Alisa• 29 декабря 2023
Є, я навіть писала боту мвд, Ви вважаєте щось зробили? Ніфіга, вони і далі чекають рашу
lekon-lekon• 29 декабря 2023
Ответ дляPORKA
Это вам так хочется думать
Просто слухайте хуйла: денацифікація, денаціоналізації, демілітаризація України, ні якось частини, області, а всієї. От то що в окупації відбувається, буде у кожного. Сім´ї захисників одразу будуть закатовані, діти поїдуть на перевиховання вчитися бути піонерами та любити нову родіну.
Nathalie27• 29 декабря 2023
Конкретних ждунів в Україні нема.
Є знайомі пенсіонери на території лнр, у яких рівень життя став набагато вище, ніж до війни. Для себе роблю сумні висновки.
Ответ дляNathalie27
Конкретних ждунів в Україні нема.
За рахунок двох пенсій? Так ПФУ знов ідентифікацію запустив. Вони поїдуть за 400 доларів через ЄС в Україну для ідентифікації?
Nathalie27• 29 декабря 2023
Ответ дляtetnes
За рахунок однієї російської пенсії. В України з початку війни не були і не збираються.
олена олена• 29 декабря 2023
Автор, ви повернетеся? Для чого цю інфу збираєте? Щоб потім все перекрутити і сказати , що тут всі дружно парашу чекають?
Nathalie27• 29 декабря 2023
Ответ дляtetnes
Шахтарі? Яка в них тоді зараз пенсія?
Інженер. Приблизно 250$
олена олена• 29 декабря 2023
Ответ дляТА7НЯ7
Автор наверное в бане.
Так, а ви тут розпинайтеся. Ще обовʼязково з аргументами(!) чому саме рвшистів чекають.
Ответ дляВаша прЭлесть
В 2014 году была соседка по даче свекра. Сидела на Затоке и все мечтала, чтобы Одессу забрали, как Крым. Сейчас даже не знаю, цела ли ее дача. Жаль, эта старая жаба не дожила до сегодняшних дней.
А из близкого окружения никто.
Приятно видеть тут одесситов! Привет с Одессы!🙂 Верю вам ибо у меня на Успенской во дворе очень много ждунов...к сожалению, в возрасте бабье, мужики и десяток помоложе
lekon-lekon• 29 декабря 2023
Є такі неоднозначні, тато подруги з Харкова, яка в підвалі сиділа з малим, на початку війни сказав, що треба дагаваріваца, здавайитесь, ще про українців говорив хахли, хоча сам родом з українського села. Огидно бачити, це батько подруги, то тільки вітаюсь і все. Одна знайома казала, що в Маріуполі, то все неправда, що у нас пропаганда, що фільтраційних таборів немає, її знайома там переміщувалась легко і просто, несла таке, що на вуха не налазить, потім про Голодомор, що він був і на росії, і в США, що всі ці факти купи вбитих людей і сімейні спогади, то фігня, теж пропаганда. Таких мабуть багато. Ракети, шазеди, вбиті люди для них не аргумент.
олена олена• 29 декабря 2023
Ответ дляtetnes
Медведчуковське тестування) Чи не побільшало ждунів після нічних обстрілів.
lekon-lekon• 29 декабря 2023
Ответ дляinoymir
Кто бы треснул моих соседей, полдвора ждунов Одесса
Це жесть, після всіх обстрілів Одеси, ще вірять в щось. А коли Одесу зроблять другим Херсоном, теж будуть радіти?