Не люблю натовп• Изменено 30 декабря 2023
Не прошедшие сепарацию родители взрослых детей
Которые живут с молодым сыном (20 - 30 лет) и контролируют каждый шаг, когда вернулся. Долго нет с работы - звонят, ждут, не ложатся спать.
Или даже если сын живет отдельно, мать не ложится спать, пока он ей не перезвонит.
К психологу не пойдет.
Уже нереально что-то изменить? Она же портит нервы/жизнь и себе, и сыну. Он уже на нервах, не может задержаться с друзьями, не отчитавшись, что будет задерживаться на работе. Иначе будут звонки.
Вместо того, чтобы дышать свободно полной грудью, он контролирует свой каждый шаг - ой, надо же маме позвонить сказать, что после работы еду к другу; ой, не сказал, что поеду в спортзал и приеду поздно.
К психологу не пойдет.
Почемучечка• 30 декабря 2023
Автор зачем он вам нужен?
Это не нормально, возможно у них и секс есть мама и сын, такое тоже бывает в жизни
MashaizDusha• 30 декабря 2023
Це може змінити лише той молодий парубок. Ніхто більше. Батьки як правило самі себе не сепарують, а лише під натиском дітей. Якщо це ваш хлопць то не тіште себе вже дуже надією, що він ось-ось і побачить істину й поставить маму перед фактом що він дорослий. І з особистого досвіду кажу і з того, що пишуть психологи. Може станеться а може й ні...
Не люблю натовп
• 30 декабря 2023
Объясняется это не контролем (не желанием всунуть свой нос), а тревожным характером мамы, и сын это оправдывает - ну что поделать, говорит. Мать после смерти мужа (отца этого мужчины) осталась одна и долго приходила в себя.
MashaizDusha• 30 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
це ж класика. не хвилюй маму, не доводь до інфаркту)) да, да, плавали, знаєм. ну хай живе з мамою до її смерті, а в свої років 65 жениться.
Не люблю натовп
• 30 декабря 2023
Ответ дляMashaizDusha
Він вже жив якось один, потім повертався два рази.
Видно, жалість і почуття провини за щось впливає.
MashaizDusha• 30 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
звісно, але це він має дозріти до того, що йому більше нестерпно так жити, в залежності від маминих переживань, і звернутися до психолога, якщо сам не може розірвати пуповину.
нажаль, в тому багато чого маминої вини, таких ростять з малечку, для себе, син помічник, мамина опора й гордість, але вони ту гордість потім не хочуть відпускати й починається маніпуляція що я не можу спати, їсти, серце, безсоння, а що тобі складно подзвонити...
Не люблю натовп
• 30 декабря 2023
Ответ дляMashaizDusha
От вчора вона, з її слів, не спала до двох ночі, бо чекала на дзвінок (вона телефонувала ввечері, а він не брав слухавку, передзвонив лише вранці), тиск підвищився на нервах. Це жах жити і думати, що через тебе когось інфаркт схватить.
Куратор дебошей• 30 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Чого жах? Таблетки від тиску хай п´є. У мого чоловіка 150/70 поки з дому до роботи доїде. То що тепер, не працювать? Тіара тріо його спасає
Головний кошак• 30 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
А что вы скажете о взрослом (30 лет), который сам ухватился за родителей и не хочет сепарироваться. Родители его с 18 лет и на работу выпирали, и квартиру предлагали, а она (это женщина) рыдает ’не бросайте меня. как же я одна?’. и родители вынуждены тянуть.
Что скажете?
Не люблю натовп
• 30 декабря 2023
Ответ дляКуратор дебошей
У нього гіпертонія? Чи це через нерви?
MashaizDusha• 30 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Не можна вирішувати свої нервові проблеми за рахунок створення нервів власним дітям. Це егоїзм. Від нервів є психотерапія. пігулки, йога, медитація, і ще купа людського світового досвіду й мудрості, окрім тероризувати своїх дорослих дітей наче це вони просили їх народити й тоді все життя їх смикати.
Куратор дебошей• 30 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
У нього гіпертонія? Чи це через нерви?
Гіпертонія
А через нерви чи через що, то хто його зна. Все разом
Не люблю натовп
• 30 декабря 2023
Ответ дляГоловний кошак
Что скажете?
Это уже другой случай. Тут я не знаю, что сказать, когда взрослый не работает и сидит на иждивении у родителей в таком возрасте.
Слоник-тоник• 30 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Вона маніпулятор, ось і все. По доброму навряд чи вона зрозуміє. Було б їй чим зайнятися, не страдала б фігнею. Таку свекруху я б собі точно не хотіла. В мене чоловік далеко від мами живе і може подзвонити як коли, але не кожен день точно інколи і усього 1-2 рази в тиждень. І так 15 років. І це він єдиний син.
Не люблю натовп
• 30 декабря 2023
Ответ дляMashaizDusha
Ви праві. Саме смикає. він розказував, що вона телефонувала навіть під час держекзамену в уніерситеті. Він їй сказав, о котрій екзамен. От вона і зателефонувала через 30 хвилин після його початку.
Або був на побаченні і, вибачте, під час інтиму через дзвінок мами у нього впав і не хотів підніматися.
Слоник-тоник• 30 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Вище мій комент, додам до цього. в такому випадку мій чоловік вимкнув би телефон і йому взагалі байдуже хто дзвонить.
Головний кошак• 30 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
У меня был парень, встретились мы днем, общаемся, и тут звонок на мобильный ему, он берет трубку, и слышно как говорит ’Тоша, ты когда дома будешь? Смотри, чтоб к восьми вечера был дома’)))
MashaizDusha• 30 декабря 2023
Ответ дляСлоник-тоник
в мене був такий хлопець з такою мамою, моє перше серйозне кохання. Маму ми не пережили. Вона його сама ростила і теж єдина її дитина і видно що він їй став замість чоловіка. І коли разом жили і коли в окремій квартирі, її контроль всюди був, що поїв, чи прийшов з роботи, а передам я тут наготувала, а те а се.
І якщо спочатку він намагався маму ставити в рамки, то потім все одно повернувся до свого звичного положення й заявив мені, коли я в решті решт збираюся налагодити нормальне спілкування з його маман.
Ні, дякую. Надіюся, йому вдалося з кимось іншим, але я втікла.
Слухи-руки не распускаю• 30 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Тікайте
Коник-стрибунець• 30 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Конечно она перегибает, но если он с ней живёт, неужто лень смс написать: ’мам, ночью не жди’? Вот что она должна думать, если не пришёл и не предупредил? И хоть 20, хоть 30 лет сыну.
Я, например, жила отдельно, мама и не знала, где я и во сколько прихожу. Жила с мамой, предупреждала. Зачем заставлять человека нервничать? Она ж переживает.
Я тут конкретно о случаях, когда хз куда пошёл и не предупредил.
Ответ дляНе люблю натовп
Йому так зручно!!!
Мишка-шалунишка• 30 декабря 2023
Був такий хлопець. Дуже ревнувала його до дівчат, контролювала у дрібницях.
Слоник-тоник• 30 декабря 2023
Ответ дляMashaizDusha
Правильно зробили, бо зазвичай такі мама потім і до невісток лізуть повчати як з їхнім синочком краще жити і як краще йому робити. Ось за це обожнюю свою свекруху, що нікуди ніколи не лізла - я для неї завжди гарна, хоча розмовляємо з нею по телефону дуже рідко, але завжди у гарних відносинах вже 15 років.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 30 декабря 2023
Автор, это выбор вашего молодого человека.
Как невестка я вас понимаю, но всегда принимала особенности свекрови. Так уж воспитана.
Как мама сына, я не понимаю вашего негодования. Это мой ребенок, неважно сколько ему лет, девушек может быть много, мама одна. Я не отравляю жизнь своему сыну гиперконтролем, но такую как вы я бы не желала ему и сказала бы об этом прямо.
MashaizDusha• 30 декабря 2023
Ответ дляСлоник-тоник
те саме. моя свекруха була дуже класною. Ми до неї самі їздили раз на тиждень, а так вона нікого нічим не обтяжувала. Завжди розклад був в неї то в неї малювання, то йога, то церква... діти прийшли - супер. бувало прийшли а вдома не зостали.))
Єтакі мами, які люблять невісток, коли бачать що вони люблять їхніх синів. І не лізуть, намагаються не нашкодити. А є такі, що ревнують і невістка завжди не така й не так все робить.