ЖонДуан• 30 декабря 2023
У вас тоже сейчас так на кухне?
Запасная спина• 30 декабря 2023
На сегодня максимум отварить овощи на салаты, буряк как раз доваривается
Дело было давно• 30 декабря 2023
Я такие фото на советчице привыкла только от LoveLoveLove видеть)
Дуб береза• 30 декабря 2023
Нет. Вообще ничего не готовила и не собираюсь особо, у меня и холодильник пустой.
Паспортний стіл• 30 декабря 2023
Ні, взагалі не так. По-перше - нащо їсти вчорашнє, а зважаючи на кількість, то думаю ви і післязавтра будете це їсти. По-друге - ні, я не вважаю свято святом, якщо для нього мені потрібно пробатрачити на кухні повноцінну робочу зміну. Ні, дякую.
ЖонДуан
• 30 декабря 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Авторка, скільки у вас людей святкувати буде?
5 человек
ротцвеники• 30 декабря 2023
Ні. Не має такої посуди)) мисками салати за добу не стругаю. Зробила тврамісу.
Сиджу пю вино і дивлюсь 3 горошіки для Попелюшки
Іллюха Перчик• 30 декабря 2023
Трохи щось готують але без жодного фанатизму та без ніяких очікувань.Ми не святкуємо цей день тим більше в такий час.