Розумна Губка• 31 декабря 2023
Ось і дочекалися привітання президента!
World Shop• 01 января 2024
Очень жаль ,что так получилось. Думаю,что он сам не понял,как в такое втянулся, вероятно,что обещан ему был другой сценарий , ничего он решить сам не в состоянии,чтоб там не писали , как бы не взывали к его типа там совести. Даже смешно читать . Неужели до сих пор кто-то думает,что какой-то актеришка квн-щик что-то там решает на политической карте мира? Презик - мальчик для биться,подсадная утка или как там хотите можете называть.... детей то его зачем проклинать ?
Ольга-f5e3• 01 января 2024
Ответ дляРаспродажа СП
Вчора в Тати на сторінці в фб прочитала про нові тактичні рюкзаки, які видали бойовим медикам.
Вони коштують в КИТАЇ 8$, у нас списали по 10000грн.
Так от бажаю всім, хто до цього причасний - своїм дітям тими турнікетами та ножицями (що в наборі) перевʼязувати рани.
Сьогодні їхала по Києву, на Перова нова дорога. Нахера? Вона нормальна була…просто освоїли бюджет. А сьогодні он дрони літали спокійно по всій Україні, не збивають чогось…дивно, асфальтом новим не можна збити?
І да, за це все відповідає президент, який на своїй пресконференції розказував як хлопчик працює й втомився.
А что такое Тати?
woman Warrior• 01 января 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Рашистам радостно читать, что оказывается Зе - вбивця украинского народа
а украинскому народу каково это понимать?
Распродажа СП• 01 января 2024
Ответ дляОльга-f5e3
А что такое Тати?
Таті Кемпер. Волонтерка, яка дуже сильно допомагає бойовим медикам
Ответ дляЗвёздонька
Він був такий самий в 2019, він не любить Україну і йшов щоб її знищити. Але наш народ дивний, то маємо це Зе. Кожен хто голосував за нього , кожен відповідальний за те, що коїться в країні. Це зробили разом.
Так, боневтік з командою творить геноцид. Цікаво ще смішно комусь через молодого-перспективного чи в горлі застрягло?
Krasivaja_ja• 01 января 2024
Ответ дляёжовые рукавицы
Ні , так і не зрозуміла, для чого він їздив туди чи не їздив
. Привітання дивилась дуже неуважно, може щось пропустила. А що у відосику було , щось таке?
Писали, що стоїть на сильному вітрі і жодна волосинка чи одяг не ворушиться
Наче в приміщенні стоїть, а не на сильному вітрі в степу
Krasivaja_ja• 01 января 2024
Ответ дляhelga2014
Да, конечно.
Теперь понятно, кто если не автор, так соавтор того самого нашумевшего законопроекта. Не зря безумная клепала опросы про гражданство, где спрашивала, готовы ли отказаться от гражданства. Что-то они мутят с этой темой. Я читала у того джокера, говорят, что это ермака канал, что будут у мужчин, которые за границей, забирать паспорта. Если вникнуть, то сам паспорт - это собственность страны. Я конечно трудно представляю, как такое можно провернуть законно да и чисто человечески, но, складывая 2 и 2, и вчерашнюю потужну промову, напрашиваются однозначные выводы.
А что он там говорил, я не смотрела. Война до последнего украинца?
Звёздонька• 01 января 2024
Ответ дляШеллар
Ні, ви що, нічого ні у кого не застрягло. До останнього будуть говорити «а за кого було голосувати, за то не Порох»
Ольга-f5e3• 01 января 2024
Ответ дляРаспродажа СП
Можно ссылку на ее страницу?
Распродажа СП• 01 января 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Можно ссылку на ее страницу?
Відповідая на ваше питання в попередньому своєму повідомленні телефон виправив імʼя волонтерки. Приношу вибачення.
Ось посилання:
woman Warrior• 01 января 2024
Ответ дляsky-labs
Нельзя выносить ’сор из избы, а то шо люди скажуть’
ну да, ну да.
Что люди говорят, и так слышно.
Ответ дляОбиван1
Є розумні політики які дбають про свій народ та думають за майбутнє. По типу фінських, які пішли на поступки в 1940 році та віддали частину своєї території, бо розуміли, що боротьба з СРСР сам на сам є абсолютно безглуздою і далі уже розбудовували країну БЕЗ корупції. Зараз Фінляндія входить в топ 10 країн для життя і ніхто на неї не нападає, бо вони завжди готові. А є наші дибіли які кричать «раша апять нападьот єслі заключіть пєрємірєє, а поетом ми будєм воєвать до канца»
З якими фінами ви порівнюєте??? Фінам чисто повезло, що СРСР не напав вдруге, бо через рік уже Гітлер стояв біля Москви, а потім післявоєнна розруха і совку було не до Фінляндії. А потім Сталін здох, прийшов Хрущов і відлига
Ответ дляMrs.Ochmonek
За терміном давності! Тут ганьба і суддям, і тим , хто наприймав собі таких законів - якщо було давно, то вже не злочин.
А тоді в 2015 можна було розслідувати і засуджувати. А не тягнути і відпускати
Аааа. Так вот как можно было!.. Респект пете. И зе тоже.
Viktoria_St• 01 января 2024
Ответ дляlara75
Мы опережаем и превышаем рашню в дикостях. Я срвершенно не удмвлюсь, если именно нам и закроют. Они там через впн и бтубом и инстой по-прежнему пользуются. Или им уже все разрешили и без впн?
Как раз с мужем об этом разговаривали. С русни ржем, а наши ещё больший трэш придумывают. Та же белая лада, те за погибших и раненных хоть это получают, а наши отмазываются как могут
lenka_zelenka• 01 января 2024
Який би не був Президент, іншого в нас не буде, доки йде війна. Точніше, виборів не буде. Так що нехай пишуть. Я б особисто на місці модераторів його сторінки образи б видаляла. Тому що це заборонено правилами соцмереж.
Демократія не повинна переростати в анархію.
Ответ дляlenka_zelenka
Зайшла подивитися як дівчата наші НР зустрічають..А тут оце.Скіки плотють,чи ідейна ждуніха?