Розумна Губка• 31 декабря 2023
Ось і дочекалися привітання президента!
Ответ дляViktoria_St
Справедливости ради - у нас страна парламентско-президентская, один през ничего не решает. Ладно выбрали это, но дать ему в парламенте большинство
кто голосовал за каклету, бездумную?
’Нарід’
А теперь им все кругом виноваты, только не они сами...
your style• 01 января 2024
Ответ дляsky-labs
Без него не обошлось.
Напоследок внес изменения в Конституцию про НАТО и ЕС, и свалил оставив страну безоружную.
Полномасштабная война после этого его ’телодвижения’ была неотвратима
бідний наш ПрезЕдент, скільки йому прийшлось витерпіти, скільки взяти на свої потужні плечі. Ой, реву так. що не зупинити: ні зброї Порох не залишив, ні грошей, ні людей
Alisa.Alisa• 01 января 2024
Ответ дляViktoria_St
Писали что джокер это канал ермака
Там вже навіть в коментах люди пишуть про це(
Ответ дляyour style
Умом бедный разве что - стал продолжать строить дороги, вместо военных заводов...
Ответ дляОксана-004e
Мне кажется в этот раз он честно, без прикрас, предупредил, что нас ждет.
Да, конечно.
Теперь понятно, кто если не автор, так соавтор того самого нашумевшего законопроекта. Не зря безумная клепала опросы про гражданство, где спрашивала, готовы ли отказаться от гражданства. Что-то они мутят с этой темой. Я читала у того джокера, говорят, что это ермака канал, что будут у мужчин, которые за границей, забирать паспорта. Если вникнуть, то сам паспорт - это собственность страны. Я конечно трудно представляю, как такое можно провернуть законно да и чисто человечески, но, складывая 2 и 2, и вчерашнюю потужну промову, напрашиваются однозначные выводы.
Ответ дляriri
Мои? Вкиды? Что вы имеете ввиду? Что сохранить? Мои родители в херс обл боятся что к ним снова зайдут . Вы не в себе? Вы не понимаете что если сейчас пойти на переговоры, они их нарушат , накопят силы и пойдут снова. Вы верите кацапскому х ..у?
А вы кому верите? зеле? Все еще верите в его откровенную брехню? В то, что можно нормально жить в этом беспределе, творимой НАШЕЙ владой?
А вы не понимаете, что к вашим родителям могли вообще не зайти никогда, если бы янелох предпринял правильные шаги до наступления катастрофы? Вы верите, что уничтожив в Украине все мужское (и не только) трудоспособное население наш клоун остановит продвижение рашки дальше? Вы реально верите ему, глядя на беспредел, творимый сейчас им и его шайкой?
Молитесь, чтобы эти переговоры начались как можно раньше, если не хотите, чтоб к вашим родителям не просто снова зашли, а и не выпнули их под зад из их жилья или еще чего похуже.
А вообще, очевидно, вы сама прорашистка, раз так топите за полное уничтожение нашего народа.
НамСвоюРобити• 01 января 2024
Ответ дляIncanto77
’Молитесь, чтобы эти переговоры начались как можно раньше’
Про Хасав´юртовські домовленості почитайте при нагоді.
Ответ дляIncanto77
Давайте беспредел по пунктам?
Оксана-004e• 01 января 2024
Ответ дляIncanto77
Ненавижу это зелёное кодло из за того, что нас с Энергодара орки каждый день поливают градами, а теперь и шахедами
Ответ дляНочка_темная
На днях дуже бурхливо написала гадостей одній астрологині яка писала що війна закінчиться коли українці зміняться бо ми ненависливі та горделиві, для цього нам і війна.А почитала ці коменти і подумала а може я й неправа була, хуйло розв´язало війну а ненависть та злобу виливають на Зеленського, до хуйла чи парашанам виливати злобу не пішли, ненавидять тут, всередині, ніякого єдинства чи взаємодії, злоба та гівно.Сумно(
путін, звісно, х.йло, але хто розмінував Чонгар? хто закрив всі ракетні програми? хто скорочував армію? чому в Херсоні ніхто рашу не зустрічав, коли всі знали про напад заздалегідь? хто їв шашлики??? ось це дійсно сумно(((
НамСвоюРобити• 01 января 2024
Також нагадаю всім рожем поні- молєльщицям за перемовини, що х#йло включив до своєї конституції Херсонську і Запорізьку області.
НамСвоюРобити• 01 января 2024
Ответ дляscorpy
Це все абсолютно доречні питання.
Але, ять, ’Вова закінчуй війну’ до Зелі.
Mrs.Ochmonek• 01 января 2024
Ответ дляlara75
А зараз чому справи беркута закрили?
За терміном давності! Тут ганьба і суддям, і тим , хто наприймав собі таких законів - якщо було давно, то вже не злочин.
А тоді в 2015 можна було розслідувати і засуджувати. А не тягнути і відпускати
Mrs.Ochmonek• 01 января 2024
Ответ дляkisunya11
Чому тільки зе?
Кожен з його виборців-співучасник. Кожен винен в тому, що путін пішов саме в Україну
Тоді і кожен виборець порошенка, а перед тим - Януковича, і всіх проросійських до того
Ответ дляНамСвоюРобити
Це все абсолютно доречні питання.
я зелі таких питань не задаю, бо розумію, що без сенсу. Все гівно, яке він міг зробити, він зробив ще до 24 лютого 2022року, і скоріше за все це сталося в Омані(((. Зараз від нього вже нічого не залежить, не знаю це ’на жаль’ чи ’на щастя’....
Mrs.Ochmonek• 01 января 2024
Ответ длякласс123-7dcf
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 01 января 2024
Ответ дляunona4ka
100% все так знакомые говорят. От Кличка не в восторге, но лучше пусть он, чем кто-то от зелени.
Значить, вас влаштовують бруківки і клумбочки від Кличка, розбазарювання бюджету не на армію. І це ваша відповідальність персонально теж.
Ответ дляsky-labs
Без него не обошлось.
Порох армію реанімував, і як би я не ставилась до обох (до Зелі та пороха), але є велика заслуга саме Порошенка у тому, що наша армія взагалі існувала на 24.02
Ответ дляPole
Зеля вже 5 років при владі, стільки ж, скільки Петро! Ау!!! Декому час прокинутися!
хто всрався? правильно, Порошенко!!!! і смішно, і сумно((( адепти зе, почитайте про розмінувався підходів до Маріуполя (це ж було в його передвиборчої кампанії), яке проходило в декілька етапів і закінчилось буквально за лічені дні до повномаштабного вторгнення!!! найстрашніше не те, що наші люди обрали зе під гаслом ’треба просто перестати стріляти’, а те, що не усвідомлюють своїх помилок і наступного разу (якщо він, звісно, буде
), знову наступимо на ті ж самі граблі.
Mrs.Ochmonek• 01 января 2024
Ответ дляhelga2014
Бегло, фоном послушала его «потужний виступ». Услышала какие-то ультиматумы к народу: или беженец, или гражданин (что???), или работаешь или воюешь (военно-трудовая колония?), реклама оружия. В общем, ничего хорошего и позитивного для ЛЮДЕЙ в перспективе, никакого просвета.
А ви б яку промову написали, тезово?
Mrs.Ochmonek• 01 января 2024
Ответ дляyour style
Треба було ревіти і голосити так театрально, коли п´ять складів зі зброєю підривали
Mrs.Ochmonek• 01 января 2024
Ответ дляscorpy
Свідки оманові весь час натякають, але ніхто не каже: про що домовились і чому ми ще не раша. Достатньо було просто перечекати пару тижнів і не просити зброї, не мобілізовувати нікого і вуаля. Поодинокі партизанські загони і капітуляція.
Mrs.Ochmonek• 01 января 2024
Ответ дляPole
Дивно: п´ять років скоро, а підірвані склади із зброєю не відновив
Ответ дляMrs.Ochmonek
ви тільки підтверджуєте мою думку((