всегдаДаДа• Изменено 01 января 2024
Тема про сестру, яка підпиває.
Нещодавно писала тут про сестру, яка псує всім життя через свої виходки, 9 років п´є. Нещодавно мені мама таке видала, що очі на лоб полізли просто. Знайшла вона якогось мага через знайомих, якмй займається нечистим( і він може з неї це все зняти, той алкоголізм, але для цього він буде ходити на кладовищі по могилах рідних проводити ритуали. Боже, як мені це все не подобається. Вона вже йому віддала 4 тисячі гривень, через те, що він вилив на воск, і кинув на таро. Щоб провести повний обряд він сказав 400 доларів треба. Відповідно в неї цих грошей немає, частину дасть бабуся, і частину маю я дати, це десь 10 тисяч гривень, це пів моєї зарплати, і непонятно чи буде цьому кінець. Я боюсь, щоб це все боком не вилізло. І давати не хочу на цю всю бридоту гроші, думала відкласти, та де там, мама прийшла вся в сльозах, прийшла на роботу до мене, в мене якраз клієнти були, і вони почули як вона казала ’як нічого не робити пропаде все пропадом’ щось таке, і мені так соромно було , що я не можу. Замість того, щоб новий рік святкувати, стояли ввечері перед закритою розливайкою, і намагались підняти її, щоб додому забрати, але безрезультатно, вона кричала на нас, матюкала
Автор, напишу для вас. Запах один из признаков наличия сущностей в человеке. Очень тяжелый, неприятный запах. Вы скажите, ну конечно, моя же сестра пьет, от нее не может пахнуть ромашками.
Но вот колдуны вроде и не пьют, но от них тоже тяжёлый запах, часто зловонный или в доме, где они живут, или от вещей. Еще часто люди с сущностями болеют, у них всегда что то гниет. Это тоже запах. В любом случае будет какой то смрад по любому поводу.
Так что задумайтесь очень сильно над тем, куда тянет ваша мама сестру и вас. Она это делает по незнанию, но вы вполне можете отказаться от участия в этом
Love_Love_Love_• 01 января 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Розумію, я не хочу в цьому брати участі, в мене своїх проблем і так вистачає
І не беріть