Доброго Ранку,як вам фільм Приборкання норовливого,з легендарним Адріано Челентано?Мені дуже сподобалась гра акторів,як і сам фільм звісно а Орнелла Мутти,просто неперевершена)
Женщинас• 01 января 2024
Ответ дляФорточка
Мені якесь трохи тупувате
Таке і має бути вранці 1.01 :)
Коханозадовільна• 01 января 2024
Даааааа, спасибо, подкинули идейку того, что посмотреть, под кусочек тортика, он красавчик, мимикой владеет и телом идеально.
Гарнюнька• 01 января 2024
Ответ дляМаруська Му
жуть.
красивая девушка обхаживает мужлана
Но цели своей добилась
Ответ дляХвилювАллочка
На той час - круто 🤘
Як на мене,то це фільм про людей,а люди не змінюються,а це означає,що фільм актуальний і тепер,так само як і тоді.
Ответ дляГарнюнька
Но цели своей добилась
Доречі,мене це трохи розчарувало вкінці.
Форточка• 01 января 2024
Ответ дляЖенщинас
Таке і має бути вранці 1.01 :)
Я зараз на роботі, вчора пила тільки лимонад, не переїдала, і все одно це кіно не стала б дивитися ні 1, ні іншого дня.
Ответ дляФорточка
Матріархат не позволяє?
Ответ дляничевока
Название темы на русском зачем сделали? А сам вопрос на украинском
Нічого не зробиш.
Форточка• 01 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Матріархат не позволяє?
Що саме не дозволяє, дивитися?
Мадам Тю-лю-лю• 01 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Такого типу стосунки для людей зі здоровою психікою та самооцінкою в наш час неактуальні. В житті, маю на увазі. Нажаль, література, кіно, музика усі про нездорові стосунки, емоційні качелі, аб´юз і тд
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Зараз традиції що чоловік управляємий підкаблучник,а жінка баба з яйцями і стерва все в одному.І ця стерва пресує і керує цим аленем,як їй зручно?Ви взагілі знаєте що всі ці відносини и ухаживания за женщиной,придумані саме різними кіном і книгами.А колись,ще до книг і фільмів в жінки взагалі ніхто нічого не питав.Просто брав її,садив в себе в печері і вона варила їсти.
Гарнюнька• 01 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Чому? Це ж логічно і цілком відповідає назві фільму.
ГейСюда• 01 января 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ну ви нудна, а можна без аналізу, просто насолоджуватись грою акторів
Ответ дляГейСюда
Вона каже що такі відносини не правильні,а ті що зараз(підкаблучник/стерва)правильні.Не дивлячись навіть на те,що зараз 90% розводів і люди не відчувають себе в тих браках на своєму місці.Ось така не логічна історія.
Мадам Тю-лю-лю• 01 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
З чого ви вирішили, що сучасні стосунки = про підкаблучників? В моєму оточенні здебільшого рівні стосунки, в яких партнери поважають одне одного.
Чи ви з власного досвіду? Справжніх стерв не так багато, більшість істерички та вічно невдоволені меркантильні особини , судячи з цього форуму
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Що це за такі рівні відносини?Коли завжди,хтось за кимось йде.Або ти за мною або я за тобою.
Мафиозная• 01 января 2024
Люблю этот фильм особой любовью. В молодости мы с Орнеллой были очень похожи
Ответ дляМафиозная
Красотки)
Мадам Тю-лю-лю• 01 января 2024
Ответ дляГейСюда
В який момент насолоджуватись ? Там, де відром по обличчю? Весь фільм - суцільний моральний бдсм. Про ломку і приниження одне одного. Бажання взяти гору будь-якою ціною, маніпуляторство.
Насолоджуватись можно хіба що вбранням героїні.
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ну звісно ж,ви ж маєте бути завжди зверху.
Золота орда• 01 января 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
в точку