Анастасія-ee49• 01 января 2024

Порекомендуйте психіатра у Києві

Доброго дня! Хто знає гарного психіатра? Я неповнолітня, мені 17, дуже треба. Дякую заздалегідь!
Іллюха Перчик• 01 января 2024
Розкажіть свою історію,більш детально.

автор Анастасія-ee49 • 01 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Розкажіть свою історію,більш детально.
У мене навʼязливі думки вже такої степені, що я начебто вже з ними згодна. Зверталася на форумах до психологів, сказали звернутися за допомогою до психіатра, потім лікування у психотерапевта. Здоровий глузд є, тому поки не пізно, хочу піти. Навʼязливі думки дуже жахливі, про шкоду своїм близьким.
Іллюха Перчик• 01 января 2024
Ответ дляАнастасія-ee49
А ви вживаєте алкоголь чи наркотики,яка в вас ситуація в сім´ї між рідними та близькими?
автор Анастасія-ee49 • 01 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Ні, нічого не вживаю. Ситуація в сімʼї нормальна. Як мені говорили - є неопрацьована агресія. Сама по собі я не агресивна, завжди терплю, можливо, це і є причина, але поки не знаю. З мамою добрі стосунки, батька немає.
ЧупакабраЗеБест• 01 января 2024
Ответ дляАнастасія-ee49
а с денгами как?я платно с таким обращалась в киеве. дорого конечно.
автор Анастасія-ee49 • 01 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Не знаю, думаю что-то придумать можно, здоровье важнее. Если можете - скажите к кому обращались. Мне говорили что и в государственную можно пойти.
ЧупакабраЗеБест• 01 января 2024
Ответ дляАнастасія-ee49
в гос я не шарю.
а платно я обращалась в киеве к синенко игорю феликосвичу, гльянте в гугле,там есть его контакты
Kisochka_mi• 01 января 2024
Москаленко Олена (фейсбук). Перша лікар яка правильно підібрала мені лікування, а було в мене їх дуже багато до неї. Дуже чуйна та ввічлива.
автор Анастасія-ee49 • 01 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
в гос я не шарю.
Спасибо! Гляну)

Іллюха Перчик• 01 января 2024
Ответ дляАнастасія-ee49
В батька були залежності чи пихологічні проблеми?
автор Анастасія-ee49 • 01 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Не знаю, з ним не спілкуюсь(
Але знаю можливо випивав, але алкоголізму не було.
автор Анастасія-ee49 • 01 января 2024
Ответ дляKisochka_mi
Дякую!
ЧупакабраЗеБест• 01 января 2024
Ответ дляАнастасія-ee49
ой, слушайте автор,вы ж несовершеннолетняя,я вспомнила чт о я со своим ребенком прходоила обследование у одной хорошей женщины в десткой психиатр больнице возле м Левобережная, Раисы Окипной 2 (вроде такой адрес),
фамилия Лихтянская.

вы может платно к ней попытайтесь попасть хотя бы на консультацию , я думаю гривен за 400 она вас устно проконсультирует и вообще вектор лечения озвучит.
вы разные мнения соберите, может вообще найдется тот кто без фармы вам поможет.
автор Анастасія-ee49 • 01 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
фамилия Лихтянская.

Спасибо большое!
автор Анастасія-ee49 • 01 января 2024
Ответ дляKisochka_mi
Ви можете скинути контакти? Там багато таких(
Kisochka_mi• 01 января 2024
Ответ дляАнастасія-ee49
https://m.facebook.com/profile.php?id=100005578239...
Kisochka_mi• 01 января 2024
Ответ дляАнастасія-ee49
Пишіть їй прямо там.
автор Анастасія-ee49 • 01 января 2024
Ответ дляKisochka_mi
Пишіть їй прямо там.
Дякую!