Зараз все скажу• 01 января 2024
Готувати дитину до своєї смерті чи ні?
Тема важка. Я вмираю. Шансів нема. Дізналася півтора місяці тому. Була у багатьох лікарів, - прогноз невтішний. Операція чи лікування можуть продовжити строк життя може на рік максимум. Без лікування мені залишилось місяці три-чотири. Ніхто не знає. Я не знаю як сказати. Не хочу, щоб мене жаліли і носилися зі мною. Хочу цей час просто жити. Але чоловіку доведеться сказати, бо треба лягти в лікарню скоро на тиждень-два. А ось дитині... Їй 5. Коли я дізналася про діагноз, почала з нею розмовляти на теми: смерть, що людина може жити у серці, що мам може бути більше ніж одна, може бути і мачуха. Але чи казати їй про хворобу? Я склоняюся до варіанту ні, нехай це краще буде раптово, ніж хвіст по частинах відрізати. А ще через хворобу я дуже нервова, часто зриваюся, кричу, плачу, не можу нічого вдіяти з цим.
А ще не знаю як сказати мамі. І чи варто? І подругам.
І треба ж чоловіка всьому навчити, бо він багато про доньку знає, а ось де одяг купувати/взуття/сережки/іграшки - ні.
Все наперед треба продумати і за це я вдячна.
АБВГДэшница• 02 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Давайте зараз не про це. Вам треба більше подробиць? Гаразд. Головний рак - рак товстої кишки з метастазами у мозок. Рак мозку - це вторинний рак. Але так як він є основною причиною смертності, то я назвала його причиною. Бо тут не лікарі-онкологи, а просто жіноча спільнота незнайомих мені людей, з якими я можу порадитися з приводу поведінки з донькою. А не з приводу хвороби. Тут я довіряю лікарям.
А рак прямої кишки на рівному місці з´явився? Без ознак раніше?
Salsa-24da• 02 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Ага!
Т.е рак прямой кишки и вы с ним боретесь уже долго
Рак метастазировал , а ваш муж все еще не догадывается насколько плохи дела у вас?
годовасик• 02 января 2024
Ответ дляБджолина королева
шо,і отак,внятно,можете писати?і час витрачаєте на КД, у вас же тільки 3 місяці залишилось?.
Капець,тролі не гребують уже нічим.
Мне кажется, что эта и женщина пишущая якобы из колонии одно лицо, или один и тот же тролль)
Телячі ніжноСті• 02 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Чесно? На депресію. Я так думала. Постійна сонливість, нудота, важкість у шлунку, апатія, сильний головний біль, нили ясна, трохи тремор, кров з носа, паніка, пришвидшине серцебиття, злість. Я була впевнена, що це паніка через війну і депресія.
А как выявили именно рак мозга?
Почему начали думать в эту сторону?
НаБалКоніХодять• 02 января 2024
Ответ длялюблю_тортики
Подивіться відео доктора Берга (американський, є рос. озвучка) про боротьбу з раком, є кілька відео спілкування його з людьми, які одужали навіть на 4 стадії і їх реконмендації. Хапайтесь за усі соломинки! Дуже хочу щоб вам це допомогло, щоб ви вибороли своє життя. Посилання на його канал
Я вас дуже прошу, нікому і ніколи не давайте таких порад, бо через них люди втрачають шанс на одужання. Це шарлатан!
Додекаэдр• 02 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Вибачте, але не хочу. Багато читала історій, спілкувалася з людьми, але не хочу. Я спитала пораду чи казати дитині. Інші поради не потрібні. Вибачте ще раз. Повірте: я зробила максимум, який вважала за потрібне.
Вы просто сходите с ума
Мрію про пончик• 02 января 2024
Ответ длягодовасик
Не разные стили
Зараз все скажу
• 02 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Автор, назовите диагноз и куда у вас пошли метастазы.
За какой срок?
А вам навіщо? Чекайте, я що повинна на форумі де ніхто і нікого не знає пояснювати щось і доводити комусь? Я не знаю коли і хто тролив на таку тему і як і хто дізнався, що це не правда, але я нікому нічого доводити не збираюсь. Нижче написала іншому коментатору чому написала про рак мозку, можете почитати ще раз писати не буду.
Бджолина королева• 02 января 2024
Ответ длягодовасик
можливо, так як стиль письма схожий.
Некомильфо• 02 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Пропонують, але є метастази. Шансів на одужання нема. Є шанси на подовження життя максимум на рік з хімією тяжкою, не хочу цього. Це і дорого, і дитині важче, і сенсу не бачу.
Ви маєте боротись заради дитини. Рік це купа часу! Хімія йде курсами і в перервах ви будете з своєю дитиною! Ніяка мачуха чи бабуся вас не замінять. Не здавайтесь!
обіймаю!
годовасик• 02 января 2024
Ответ дляМрію про пончик
Не разные стили
Это вам так кажется. И то, что разные стили это не показатель, что пишут разные люди. Я тоже иногда пишу с разным стилем.
Додекаэдр• 02 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Так эти симптомы у многих сейчас, почему вы решили, чтоу вас рак?
Мрію про пончик• 02 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Странно так говорить конечно, у моей мамы был рак груди, и метастазы в мозг. Никто не говорил, что у неё рак мозга
Мамзелькіна• 02 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Це я вже зробила в першу чергу. Але не листи, а професійне відео. Вийшло, навіть, красиво. Я не хотіла на відео бути блідою і заплаканою хотіла бути сильною і красивою, так і вийшло. Хоча коли камера вимикалася, звісно, ридала.
А ще подарунки купила. Навіть її дітям, чи дитині. Перші парфуми, золоте кільце, книжку про місячні.
Ой троляка на такій темі спекулює
КокошинЭль• 02 января 2024
Автор, надеюсь, чудо произойдёт. Попросите Бога. Моя мама лично знает чудесное исцеление (её знакомая).
Семье надо сказать.
Очень-очень Вам сочувствую!
Семье надо сказать.
Очень-очень Вам сочувствую!
Белочкой зови• 02 января 2024
Була подібна тема тут в 2016 році, я не полінувалася, знайшла. Виявилося тоді, що то такий дикий тролізм.
Зараз теж підозрюю тролізм. Ось та стара тема:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1461620
Мрію про пончик• 02 января 2024
Ответ дляБджолина королева
можливо, так як стиль письма схожий.
Ну где ж похожий, у тюремщица стиль на Людку трудно очень похожий, ото да
Salsa-24da• 02 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Потому, что я прониклась вашей ситуацией и картина не сходится!
Склоняюсь думать, что вы врете
Ваша прЭлесть• 02 января 2024
Ответ дляМрію про пончик
моя подруга померла від раку молочної залози, і я дуже ясно пам’ятаю її стан, коли метастази вже пішли в мозок.
це страшно.
3@йk@• 02 января 2024
Ответ дляКокошинЭль
Семье надо сказать.
Очень-очень Вам сочувствую!
Семье надо сказать.
Очень-очень Вам сочувствую!
Вы думаете тем кому он не помог были плохими людьми?
Кумася• 02 января 2024
Ответ дляБелочкой зови
Дякую, що знайшли. Бо я її памʼятаю, але знайти не змогла.
Белая и пушистая• 02 января 2024
Автор, я была тем ребёнком, у которого у мерла мама. Правда я была постарше - мне было 8. Никто не объяснял мне, что мама умирает и мне до сих пор больно из-за этого. Мама не подговорила со мной, не оставила видео и писем. Да, я видела что она болеет, но не понимала, что мама может умереть. Меня ограждали от того, чтоб я видела слишком много. И в один из дней я приезжаю домой, а мамы нет. Мне в лоб говорят, что она умерла. Я до 15 лет мечтала, что мама жива и просто по какой-то причине она скрывается.
Оставьте дочери как можно больше всего(фото, видео, аудио, письма) И расскажите ей, что вы уходите. Позвольте ей принять новость об уходе постепенно и с вами попрощаться ❤️
Желаю Вам сил, веры и чуда ❤️
неДодекаэдр• 02 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Стоп. Тут ви пишите що діагноз поставили на скарги у вигляді депресії. головних болей і тд. А коли люди написали ,що рак мозку не метастазує - ви почали писати що у вас рак кишки і тому у вас вторинний рак мозку.
Чому одразу не сказали про кишку, а стелили про депресію? Жах….
Авторко, я в шоці, невже це тролинг… невже ви не розумієте що тут люди мають близьких з таким діагнозом і щиро хочуть підтримати? Якщо у вас справді рак кишки і вже з метастазми у мозок - ви б вже давно під Морфіном лежали. А тут чоловік не підозрює навіть що у вас щось не так. А ні, депресія ж.
Просто жах, жах, жах((((
Якщо я помиляюсь - тоді прости Господи та одужуйте.
Просто жах, жах, жах((((
Я погнала• 02 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
А как вы не замечали рак прямой кишки на последней стадии? Там образование, его нужно удалять, иначе все содеожимое пойдет на верх
КокошинЭль• 02 января 2024
Ответ для3@йk@
Тю, нет, конечно.
С чего Вы взяли.
Одяг та сумки• 02 января 2024
мамі сказати, чоловіку сказати учора потрібно було - дитині також сказати-хай насолодиться маомю поки жива. А ще вірте що усе буде ок- чудеса теж бувають
Мрію про пончик• 02 января 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
це страшно.
Да это ужасно( два года лежачая мама была, и симптомы видно было
Ответ дляЗараз все скажу
Підождіть - рак товстої кишки, а симптоми - депресія і кров з носа? А товсиа кишка ніяк не турбує? І при цьому вже дає метастази? Я нічого не хочу сказати, але в родича був такий діагноз, то симптоми були інші зовсім(
годовасик• 02 января 2024
Ответ дляМамзелькіна
Ой троляка на такій темі спекулює
Ага, а за основу взяла сюжет из голливудских фильмов)
Зараз все скажу
• 02 января 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Чому ви не відповідаєте на питання про пухлину? В темі зараз багато людей які підозрюють вас у троллингу. Не хочеться вірити що люди можуть тролити такими речима. Не ігноруйте прямі питання.
Я вже відповіла одному коментатору. Повторюватися сенсу не бачу