Околовита• 03 января 2024
Дівчата, жінки, хто в штатах після початку війни, ким влаштувалися працювати?
Де живете? За скільки знімаєте житло? Як довго "ставали на ноги"?
Не танцую- но пою• 03 января 2024
Моя клиентка уехала. Там у неё родной брат уже давно живёт. Тут клиентка работала менеджером в крупной фирме, которая занималась продажей сельхоз.техники. Очень хорошо стояла на ногах. Там убирает квартиры. Еле тянет. Похудела в 2 раза. С братом стали плохо ладить, потому что одно дело позвонить друг другу на праздники, а другое - жить 2 года еще и с двумя детьми подростками.
Жалуется, но обратно не собирается, потому что еще задолго до войны жить в Америке - это была её мечта. 🤷🏻♀️
Сусановна• 03 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
На ноги.. то ще рано говорити.
Бо, живемо в оренді.
Навчання у чоловіка місяць , але практика також була +- півтора місяці, тому що
До цього досвіду не було.
Робота важка.
Оплата не погана.
Бо, живемо в оренді.
До цього досвіду не було.
Робота важка.
Оплата не погана.
Вот просто интересно: если с мужем что-то случится, что вы делать будете?
Море_море_я_скучаю• 03 января 2024
Ответ дляdaryl
Могут оказаться а любом канале и озере.
Офигеть!!!
Пописанная парта• 03 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Це стратегія розвитку
В великих містах, колись давно було голосування : громадський транспорт чи нові дороги
Більшість ( за дороги і особисте авто) Бо там де громад транспорт, багато бомжів і наркоманів
Странно, в Европе хорошо развит общественный транспорт и как-то бомжей я особо не вижу в связи с этим.
Как нефиг делать• 03 января 2024
Ответ дляПописанная парта
Я в Італії. Траспорт багато де ніякий. Я живу в місті типу Івано-Франківська. Автобуси ходять з 6 ранку і до 8, щоб люди добралися зранку на роботу. Вдень 1 годину, щоб діти повернулися зі школи. І ввечері пару годин. В неділю автобусів немає взагалі і ніколи. Все зачинено, включаючи супермаркети і аптеки)) на Мальті автобуси взимку 1 раз в 1,5-2 години. По-іншому лише в великих містах: Рим, Мілан
Пописанная парта• 03 января 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Я в Польше, транспорт ходит как часы, можно купить универсальный билет на все виды сразу (включая даже поезда, проходящие через город). В Германии то же, во Франции.
зы Наверное, от степенит пофигистичности местного населения зависит)
Как нефиг делать• 03 января 2024
Ответ дляПописанная парта
В Німеччині те саме в невеличких містах. У Франції теж. Я там часто буваю. Ми не говоримо зараз про Париж і Берлін.
Пописанная парта• 03 января 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Ааа, ну так это везде так, в любой стране. Кто будет гонять пустые автобусы по селам/городкам? Но в среднего размера городах уже есть развитая система транспорта.
Видна міленіалка• 03 января 2024
Ответ дляСкорая помощь
У друзів два будинки. Вони віддали нам один.
Ні, не для наших. В американській public school (Монтессорі). Англійська була вільна.
Машину нам подарували. Без неї тут, ну, ніяк.
Штат написала вище - Південна Кароліна.
А що з церквою, скільки обов´язково віддаєте із доходу?
Видна міленіалка• 03 января 2024
Ответ дляОколовита
а в якому штаті Ви?
І ще ви не пишете чомусь, як у вас ситуація з дітьми (чи хочете, чи ні).
Найлегший варіант еміграції це заміж. Але краще шукати нареченого знаючи відповідь на питання дітей, бо якщо ви хочете і можете народити дитину, то краще шукати одинака, а якщо вам діти не потрібні, розлученого, який вже має дитину (бажано одну і врахувати, що в США дофіга аліменти).
Чи знаєте ви свій статус по здоров´ю (в США з медициною набагато дорожче і складніше, тому зуби і обстеження собі зробіть всі тут в Україні).
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляразмахер
У мужа бизнес
думаю убер 😁
а що не так з убер?
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
лучше через сайт знакомств иностранный познакомиться с мужчиной
а якщо на місці виявиться що ми не підходимо одне одному? чоловік так, мені потрібен, я давно самотня. але мені треба і щоб мегаполіс, щобб самореалізовуватися. бо якщо я без авто, то важко буде
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляdaryl
Могут оказаться а любом канале и озере.
так то олигархи))) ой.. алигатори))
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляdaryl
Потому, что муж хотел именно в Майами. Не могу советовать, облетали 37 штатов, нравится именно во Флориде. Бизнес - Deka Clutch Technology
до речі цікаво: а між штатами саме літаки? не можна поїздом?
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляdaryl
В Форт Лодердейле, Тампе. Красиво и чисто, но ужасно скучно по-пенсионерски в Бока Ратоне.
а чому в Каліфорнію не захотіли?
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
так я тут 5 лет живу. сбегать точно не планирую) лучше Америки страну не найти. вкалывают не все) так и про Украину сказать можно. только там ещё и за копейки
а як переїхали ? через сайт знайомств?
і де зараз живете? десь де холодно, бо писали що хочете тепліший клімат?
які найтепліші міста-мегаполіси, не підкажете?
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Рада за вас, но мне удалось сбежать
а Ви збіжали, приїхавши недавно по ю4ю, чи ще раніше?
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляСито для думок
Не знаю как им проще, но их тут очень много. На языковых курсах больше чем украинцев.
а мовні курси інтеграційні безкоштовні? якщо ні, то які розцінки? там спершу тестують і направляють в відповідну групу?
в якому Ви місті? як Вам там? ким працюєте?
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Чим це вас важче? Коли діти є, то вони забирають весь час на школи, садочки ( до 2000 уе), якісь проблеми ітд. Коли один, то йди роби що хочеш. Хоч на 3 роботи влаштовуйся, тобі не треба бігти додому до дітей, Або шукати роботу яка підійде до дитячого графіку шкіл/садочків.
ну, в сенсі того що коли чоловік чи брат/сестра там, то хоч по всяким паперовим справам підкажуть. я про всякі закони, всякі інстанціі, бо мабуть же там треба якісь звітування постійно і т д..
ну і емоційна підтримка, коли важко у всьому розібратися самій
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
спасибо! а в бока районе с маленькими детьми зайдёт, как думаете? есть где прогуляться, парки, площадки, садики? я понятное дело гляну в гугле, но интересно ваше субъективное мнение.
мы бы не переезжали из Нью Йорка, если б не здоровье. майами сильно шумное и пафосное для нас. хочется тишины, спокойствия, природы. западная часть Флориды не подходит(тампа, санкт-пете, форт маерс и тд). Центральная тоже. ищем где лучше на восточном побережье.
сколько платите за мед. страховку?
а що в кліматі в НьюЙорка? Він хіба не +- як в Україні? і навіть тепліше?
мені поки я самотня і без авто в ідеаі як раз велике місто. природа, тиша - не моє . все життя жила в ьагатоповерхівхах де активні райони.. і село, тиша - то може в 80+ , бо зараз вік такий що в селі можна поховати свою ще поки молодість. а треба рухатися мені і може ще встигну сімю створити, тим паче що в Америці і після 40 народжують часто.
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляdaryl
С детьми там просто шикарно! Не так жарко, как в Майами, там есть отличнейший парк для детей, резиденты Бока Ратона бесплатно отдыхают. Школы, наверное, самые лучшие на побережье, дома дешевле, чем в Майами. О садиках не подскажу, но думаю, их там есть. Страховки 40$, рассматриваем в этом году с февраля другую, более приемлемую покрытием)
40доларів місячна страховка - прикольно. в німеччині від 200євро... при тому що німеччині все таки далеко до сша по рівню технологій, мабуть
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
это хорошо... а есть еще st.Augustine, не слышали за него? наверное примерно как бока ратон.
подскажите, пожалуйста, $40 это за что и за сколько? у вас от работы мужа страховка или сами покупаете?
и последний вопрос, не подскажете в каких районах почище и побезопаснее в плане глубины и акул пляжи?
русскоязычные районы типа сани isles не люблю. как и русскоязычную (снг страны) часть бруклина. хотя поначалу так радовалась)
а чому не подобається?
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляNa kablukah
Ох,как я Вас понимаю.
Меня эти головные боли здесь достали.
Ещё и нельзя ничего обезболивающего толком-гв
Меня эти головные боли здесь достали.
це саме через перепади теиператури таке?
а ви також по ю4ю? давно?
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
а мова в неї на високому рівні була при відїзді?
в якому місті вона?
Na kablukah• 03 января 2024
Ответ дляОколовита
а ви також по ю4ю? давно?
Думаю да.
У нас то +15,то через несколько дней -4.
По юфою, 11 месяцев
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляПописанная парта
то в великих містах європи так. а в малому містечку - там як дівчина вище писала - дуже погано з транспортом. а в німеччині щн катастрофічно не пунктуальні поїзди
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляВидна міленіалка
хочу. але репродуктивний вік ще роки 3 максимум((
тому якщо зустріну дійсно такого енергійного чоловіка як і я, який також ххотів би дитину і відповідальний і між нами любов - то була б рада дитинку народити.Але не осісти домохазякою, а реалізовуватися і в своїх чисельних талантах (може і як освоюся я б пішла на другу вищу б ще в тій сфері де давно треьа її здобути)
і в тому то і діло про дітей, що я під 40 (хоч доволі гарна, але не топмодель, звісно).. і звісно знайти самотнього ровесника хто б також хотів дитинку - не так і легко.
здоровʼє слава богу норм, я за усім слідкую. зуби норм по здоровью, але в планах голівудська посмішка як раз через декілька років
взагалі нібито в америці як раз по косметологіі і зубам в мегаполісах є круті експерти
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляВидна міленіалка
в моїй картинки сімʼї як раз дитина це класно. але якщо я д війни тоді не знайшла нашог чоловіка, з яким створити сімю (ага, для мене завжди було важливо саме серйозні стосунки, де б чоловік також хотів дитину б), то звічно розумію, що поки похзнайомлюся поки саме свого знайду, тобто також налаштованого на сімю чоловіка, з яким ще рідні мови різні, то звісно шанси дуже малі..
а сімя без дітей - якось сумно, але якщо прям у нас спільне діло і т д. то може.. хоча.. коли вже гарний статок, то коли чоловік і жінка багато чого мають спільного і по інтересах, то логічно б і дитинку - як найкращий спільний проект))
звісно, тільки природнім шляхом якщо бог дасть. для себе - я однозначно проти еко і сурогатного материнства який би не був високий достаток.
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляNa kablukah
Думаю да.
По юфою, 11 месяцев
також в кароліні, як і авторка того коментаря?
а обрати щось інше не було можливсті?чи оскільки не знали ще який клімат ам чекає, їхали хоч куди де знайшовся спонсор?
Скорая помощь• 03 января 2024
Ответ дляВидна міленіалка
З якою церквою?
Нічого не віддаємо.
Лишень на ЗСУ
Нічого не віддаємо.
Лишень на ЗСУ