Околовита• 03 января 2024
Дівчата, жінки, хто в штатах після початку війни, ким влаштувалися працювати?
Де живете? За скільки знімаєте житло? Як довго "ставали на ноги"?
Скорая помощь• 03 января 2024
Ответ дляОколовита
а що в кліматі в НьюЙорка? Він хіба не +- як в Україні? і навіть тепліше?
мені поки я самотня і без авто в ідеаі як раз велике місто. природа, тиша - не моє . все життя жила в ьагатоповерхівхах де активні райони.. і село, тиша - то може в 80+ , бо зараз вік такий що в селі можна поховати свою ще поки молодість. а треба рухатися мені і може ще встигну сімю створити, тим паче що в Америці і після 40 народжують часто.
НЙ - мегаполіс на воді.
Там теж дуже висока вологість і спека літом.
А ще ціни на житло там ого-го.
Сподіваюсь, ви розумієте, що таке НЙ
А ще ціни на житло там ого-го.
Сподіваюсь, ви розумієте, що таке НЙ
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляСкорая помощь
НЙ - мегаполіс на воді.
А ще ціни на житло там ого-го.
Сподіваюсь, ви розумієте, що таке НЙ
А ще ціни на житло там ого-го.
Сподіваюсь, ви розумієте, що таке НЙ
після понад року в німецькій глуші я хочу вже тчно жити де навіть актвніше життя ніж в Києві до війни
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляСкорая помощь
НЙ - мегаполіс на воді.
А ще ціни на житло там ого-го.
Сподіваюсь, ви розумієте, що таке НЙ
А ще ціни на житло там ого-го.
Сподіваюсь, ви розумієте, що таке НЙ
а лосанджелес?
Скорая помощь• 03 января 2024
Ответ дляОколовита
хочу. але репродуктивний вік ще роки 3 максимум((
тому якщо зустріну дійсно такого енергійного чоловіка як і я, який також ххотів би дитину і відповідальний і між нами любов - то була б рада дитинку народити.Але не осісти домохазякою, а реалізовуватися і в своїх чисельних талантах (може і як освоюся я б пішла на другу вищу б ще в тій сфері де давно треьа її здобути)
і в тому то і діло про дітей, що я під 40 (хоч доволі гарна, але не топмодель, звісно).. і звісно знайти самотнього ровесника хто б також хотів дитинку - не так і легко.
здоровʼє слава богу норм, я за усім слідкую. зуби норм по здоровью, але в планах голівудська посмішка як раз через декілька років
взагалі нібито в америці як раз по косметологіі і зубам в мегаполісах є круті експерти
Ви така наївна…
Голівудська посмішка))
Загугліть, скільки це коштує в США.
Страхування таке не покриває.
Голівудська посмішка))
Загугліть, скільки це коштує в США.
Страхування таке не покриває.
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляСкорая помощь
Ви така наївна…
Голівудська посмішка))
Загугліть, скільки це коштує в США.
Страхування таке не покриває.
Голівудська посмішка))
Загугліть, скільки це коштує в США.
Страхування таке не покриває.
я не хочу щоб покривалося страхуванням. в Україні також недешево.
Na kablukah• 03 января 2024
Ответ дляОколовита
також в кароліні, як і авторка того коментаря?
а обрати щось інше не було можливсті?чи оскільки не знали ще який клімат ам чекає, їхали хоч куди де знайшовся спонсор?
Нет,в Чикаго.
К спосору мы не были привязаны,я даже не знаю, если честно, в каком он штате)
Ехали просто в большой город.
Может ещё гомональная система после родов не пришла в норму,поэтому шалит периодически.
В принципе, климат здесь норм,но перепады, действительно, бывают сумасшедшие
Ехали просто в большой город.
Пописанная парта• 03 января 2024
Ответ дляОколовита
В Украине недёшево?! Тогда в штатах вообще цены заоблачные) умножьте на 10, а лучше на 20 среднюю цену
Бутербродница• 03 января 2024
Ответ дляВишня на торті
У меня сложилось мнение , что всем кому повезло «с этим» повезло потому что прилетели в самом начале в США. И сейчас бы я бы никому не советовала бы с таким текстом лететь
С чем повезло в начале? Полгода ждали разрешение на работу, сейчас дают сразу
Не танцую- но пою• 03 января 2024
Ответ дляОколовита
а мова в неї на високому рівні була при відїзді?
в якому місті вона?
Да, язык на высоком уровне, потому что по работе часто общалась на английском с партнерами. Она в Анахайме, Калифорния.
Бутербродница• 03 января 2024
Ответ дляСкорая помощь
Я пішла працювати вчителем. Платять 22 дол з копійками за годину. Ну, ще бонус іноді дають.
Живемо поки що безкоштовно.
Хто і ,головне,куди взяли вчителем без диплому? Хіба асистентом
Бутербродница• 03 января 2024
Ответ дляПописанная парта
Странно, в Европе хорошо развит общественный транспорт и как-то бомжей я особо не вижу в связи с этим.
Тоже Прагу вспомнила
Бутербродница• 03 января 2024
Ответ дляСкорая помощь
Ви така наївна…
Голівудська посмішка))
Загугліть, скільки це коштує в США.
Страхування таке не покриває.
Голівудська посмішка))
Загугліть, скільки це коштує в США.
Страхування таке не покриває.
А ще вона народить дитинку в Америці і буде робити кар´єру. Одночасно . Таке враження, що автору 15
Бамбарбия! Кергуду.• 03 января 2024
Ответ дляОколовита
40доларів місячна страховка - прикольно. в німеччині від 200євро... при тому що німеччині все таки далеко до сша по рівню технологій, мабуть
Я не знаю откуда там страховка за 40, у нас с мужем на двоих 7000 баксов в год, ещё столько же покрывает работодатель. Подруга сама платит за семью 2+2 20к баксов в год
Тріль!• 03 января 2024
Ответ дляОколовита
У вас какие-то слегка наивные вопросы и комменты. Вы собираетесь ехать с очень внушительной финподушкой? Если нет, то вопрос финансов и возможностей дохода на первом месте должен быть с нюансами оо подтверждении образования и языком б2 минимум
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляТріль!
дякую. я просто вже не знаю що і як робити. але і війна знесилює
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляБутербродница
Тоже Прагу вспомнила
а що саме про прагу?
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляПописанная парта
ну мені на 1млн грн всю роботу (з попередньою роботою над прикусом)нарахували
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляNa kablukah
Нет,в Чикаго.
Ехали просто в большой город.
а виходить, не обовязково реєструваися в місті де спонсор живе? тобто цього ніхто не перевіряє?
Na kablukah• 03 января 2024
Ответ дляОколовита
Нет конечно.
Это абсолютно не имеет значения
Околовита
• 03 января 2024
Ответ дляNa kablukah
Нет конечно.
Это абсолютно не имеет значения
дякую, бо не знала.
Карпатський грибар• 03 января 2024
Ни разу не был в США.
Но вот повесть: ’Желтые короли’. Записки нью-йоркского таксиста. Впечатляет.
Околовита
• 04 января 2024
Ответ дляКарпатський грибар
Ни разу не был в США.
а можна коротко, що саме вас там вразило?)
Карпатський грибар• 04 января 2024
Ответ дляОколовита
Вразив опис життя, абслютно відмінного від нашого, ще й ізсередини різноманітних подій.
Хочу в БАНю• 04 января 2024
Ответ дляdaryl
Могут оказаться а любом канале и озере.
И в канализациях?
Как в мультиках..
Скорая помощь• 04 января 2024
Ответ дляБутербродница
Якщо у вас немає диплому, то це не мої проблеми.
До речі, асистентам платять в нашому дістрікті 11 дол, але бажаючих знаходять, бо є хороше страхування.
Скорая помощь• 04 января 2024
Ответ дляБутербродница
Я теж здивувалася, бо на авто грошей немає. А на голлівудську посмішку - є.
Та й оренда в НЙ за шалені гроші.
Помаранчова душа• 04 января 2024
Ответ дляОколовита
а Ви збіжали, приїхавши недавно по ю4ю, чи ще раніше?
Раньше
Околовита
• 04 января 2024
Ответ дляСкорая помощь
Та й оренда в НЙ за шалені гроші.
так то не зараз. в мене здорові зуби хороші. просто в планах через роки 2-3 повернути їм довжину стерту і білесенькими зробити.
Вакцениро Вона• 08 января 2024
Ответ дляОколовита
ну, в сенсі того що коли чоловік чи брат/сестра там, то хоч по всяким паперовим справам підкажуть. я про всякі закони, всякі інстанціі, бо мабуть же там треба якісь звітування постійно і т д..
ну і емоційна підтримка, коли важко у всьому розібратися самій
Налаштовуйтесь,що будете розбиратись самі. Бо тут цих справ дуже і дуже багато. Будете постійно звертатись до родичів- посваритесь.
Околовита
• 08 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
а в мене все одно нема родичів, хто б щось підказав)