po_li_na-49a8• 03 января 2024

Вот ничему не научил европейцев опыт с рашкой. Наткнулась на картину Strozzi

Картина называется Bernardo Strozzi, Vanitas (Old Coquette), c. 1637, Мне очень понравилась и ниже подпись - музей пушкина москва. Думаю, ого, откуда у русни такая старинная итальянская картина?

И что я читаю - короче, у семьи этих итальянцев была квартира в санкт-петеребурге, и там хранились их картины. А когда произошла революция, то все разграбили или эту украли, я не поняла.
В общем, в 2014 они подавали в суд в Швейцарии, но ничего не смогли доказать. А русня конечно сказала что мы ничего не знаем это наше
Эта картина появилась в музее в 1920 году, после революции 1917 года. до этого о ней не было никаких упоминаний, и у музей нет никаких документов доказывающих что картина там легально.
Love_Love_Love_• 03 января 2024
Удалено администрацией...
PmB• 03 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
А что,принадлежит?..
автор po_li_na-49a8 • 03 января 2024
Ответ дляPmB
А что,принадлежит?..
ну им этот язык написал как бы ломоносов, сделав кальку со старославянского) кстати вы знали что в узком нет диалектов?
автор po_li_na-49a8 • 03 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
ох да сорри. это ж конечно самое важное что вы вынесли из этой истории, то как я пишу
PmB• 03 января 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
А где ж взяться диалектам без мозгов.
Красавишна-Улыбавишна• 03 января 2024
А у нас один весёлый слуга народа воду гуманитарную с Одессы раздал, а бочки себе прикарманил.. и что?? И это даже не картина дорогая.
Все все воруют где плохо лежит. Наши не меньшее остальных.
Love_Love_Love_• 03 января 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Я винесла багато чого з історії. Зпарашою, мова про те що ви не винесли нічого і дивуєтесь італійцям
автор po_li_na-49a8 • 03 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
откуда вы знаете что я вынесла а что нет? вы в каждой теме почему это не пишете?
PmB• 03 января 2024
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
Улыбавишна, чьих будете?
Love_Love_Love_• 03 января 2024
Ответ дляPmB
А что,принадлежит?..
Болота
Красавишна-Улыбавишна• 03 января 2024
Ответ дляPmB
Улыбавишна, чьих будете?
Николаевская я , в профиле написано
PmB• 03 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Болота
Это все что правда
Love_Love_Love_• 03 января 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Я сужу по тексту, в кожній темі не осуждають європейців які нічого не винесли
PmB• 03 января 2024
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
Николаевская я , в профиле написано
А я кокошник в профиле вижу
Кофеиночка• 03 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Дуже важко звикнути говорити і писати українською, якщо людина років 30-40 проживала на сході. По роботі спілкуюся з людьми, які ідеально знають обидві мови, без суржика і акценту говорять українською, але потім з друзями та сім´єю російською говорять. Для цього треба час, я розумію. Може у цих людей більше патріотизму і любові до батьківщини, ніж у тих, хто на кожному кроці б´є себе в груди, що я знаю мову, я супер патріот. Давайте якось поважати одне одного.
Mrs.Ochmonek• 03 января 2024
А скільки там українського вкрадено...
Такий народець
автор po_li_na-49a8 • 03 января 2024
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
не дорогая? это сколько вам не дорого?
автор po_li_na-49a8 • 03 января 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
А скільки там українського вкрадено...
Такий народець
на 500 миллионов. Я уже загуглила
Love_Love_Love_• 03 января 2024
Ответ дляКофеиночка
Давайте не писати про « дуже важко» ,
https://vm.tiktok.com/ZM23FWYLP/
На відео мій чоловік, який все життя прожив в Африці
автор po_li_na-49a8 • 03 января 2024
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
The painting Vanitas (Old Coquette) by Bernardo Strozzi is a valuable and important work of art, and it has been valued at a significant amount of money. In 2018, the painting was insured for $30 million.

Очень недорогая, да
Красавишна-Улыбавишна• 03 января 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8

Очень недорогая, да
Перечитайте внимательно мой комментарий
Кофеиночка• 03 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Давайте не писати про « дуже важко» ,
https://vm.tiktok.com/ZM23FWYLP/
Коли у великих містах 90% розмовляли кацапською, і це було круто і престижно, моя мама говорила українською, її усі слухали зачаровано, бо жителі Одеси, Чернігова, Донецька так не могли. А якщо говорили, то це було смішно. На все свій час.
Tammy21• 03 января 2024
Люблю творчість Строцці, люблю Італію. Не люблю рашу. Але ваш посил не зрозуміла. Ні, тобто я знаю, куди ви ведете, але аргументація у вигляді картини дуже слабенька, імхо. Вона навіть романтичний флер, прости зорі, класика достаєвського не переб´є.
MashaizDusha• 03 января 2024
і українців не особо навчило, всі ті ’дзвіночки’ та жирні колоколи, які вже волали про те, хто така русня. Є така властивість психіки ховатися від неприємних висновків. Як страус голову в пісок, авось якось минеться-россосеться. І вони й ми так робили.
То картини крадені, а ще ж кдб в Лондоні травило людей. А до того полонієвий чайок дали випити Литвиненку. Це на суверенній території Великобританії було. І ніхто не хотів робити висновки, хто є путін і на що він здатний.
автор po_li_na-49a8 • 03 января 2024
Ответ дляTammy21
какая аргументация? куда я веду? по моему все ясно написано, без намеков каких-либо
автор po_li_na-49a8 • 03 января 2024
Ответ дляMashaizDusha
да, да.. увы. надеюсь теперь все прозреют
MashaizDusha• 03 января 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
та думаю прозріли, але все ще колінки трусяться, ще сподіваються авось путін здохне скоро і якось вдасться це все залагодити без відкритого конфлікту
Tammy21• 03 января 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Ви написали -- європейців не навчив досвід з рашкою і привели у якості аргументації вислову цей випадок з картиною. Саме на це я і написала свій комент. Там теж все без натяків)
Love_Love_Love_• 03 января 2024
Ответ дляКофеиночка
10 років війна, 30 незалежність. На все тре мозги
Кофеиночка• 03 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви не зрозуміли, це взагалі були 70-ті. Кожен виріс у певному оточенні, зі своїми цінностями. У моїй родині не було заведено когось поливати брудом, вказувати на зовнішні недоліки, принижувати чи глузувати. Якось так.