долой_лама• 03 января 2024

Дитині 14 років дерзить, ходе гуляти... кажеш будеш гуляти до 20-00

У знайомої донька ходе гулити до 22-00, мама почала їй казати, що тільки до 20-00, але мала в контри....розмови і пояснення відбуваються, маше головою і робить своє! мама дитини вже готова її налпити ((( А як би ви поступили?
Одна_на_всей_планете• 03 января 2024
У вас свои дети во сколько приходят?

Фима Собак• 03 января 2024
В мене б з батьком мала справу, а не тільки зі мною. В мене чоловік спокійний, розумний , але переконливий. Ще б і пробачення за поведінку просила.
Миловидна леді• 03 января 2024
’налупити’ в 14 років вже не працює.
Автор, я впевнена, що у вас немає дітей підліткового віку.
І дуже раджу вам не лізти в чужі стосунки.
Цибулька зла• 03 января 2024
Так раньше нужно было так воспитывать, чтоб ваше мнение было авторитетным для дочери.
Ну или вашей знакомой..
тянитолкайка• 03 января 2024
В такому віці чим більше таких заборон - тим сильніший бунт буде
Нога на ногу• 03 января 2024
Ходе це що?))
автор долой_лама • 03 января 2024
Ответ длятянитолкайка
то, що тепер вона має ставити маму перед відомом і все!

Николай-b526• 03 января 2024
офигела молодежь.....)
Телепузик• 03 января 2024
Дома посадить на неделю. Не дойдет -на месяц, и без тел или инета.
Кукарачка• 03 января 2024
Вам немає з ким про знайому попліткувати?)
Телячі ніжноСті• 03 января 2024
Мои родители тоже любили меня то отлупить, то унизить. Мама ходила за мной по пятам, беспокоилась типа, папа на улице ждал с ремнем. В итоге я сбежала из дома сразу после школы. Работала на базаре, снимали с другими женщинами квартиру... Не вернулась.
Ваша подруга так же может поступить. Итог вы знаете.
тянитолкайка• 03 января 2024
Ответ длядолой_лама
так а яке діло вам до чужої дитини? це вже питання виховання та як воно відображається на такому складному віці
Распутница• 03 января 2024
Ответ дляНиколай-b526
офигела молодежь.....)
И не говорите . Какие-то они все молодые ...
Алина Воробей• 03 января 2024
А чому знайома не хоче пускати доньку? Якщо з фінансами гемає проблем нехай дає доньці гроші на таксі.
Я пам´ятаю коли мені було 14 більшість моїх однокласниць гуляли до 22-23 годин, а бувало ще довше, потіи їхали на таксі додому. Я не гуляла бо жила далеко і у мене не було грошей на таксі, а вертатися пішкі пізно було страшно.
Приму в дар• 03 января 2024
Ответ дляМиловидна леді
’налупити’ в 14 років вже не працює.
Чого це? В мене син в 14 років не пртходив, коли йому заманеться
Коржик• 03 января 2024
Донці 9
Київ
Гуляють з подружками до 18:00 взимку і до 21:00 влітку, бо ще світло.
Я знаю де, з ким, на телефоні маячок.

Ці правила встановлювали і обговорювали ми разом з обгрунтування, а не тому, що я хочу, щоб вдома була, а вона тому що хоче гуляти.
Миловидна леді• 03 января 2024
Ответ дляПриму в дар
В мене два сина. Один вже дорослий. Другий - підліток.
Вони не приходять коли заманеться.
Але і мені в голову не приходило їх ’налупити’.
Бо я їх поважаю. І вони мене - теж.

Там, де є думки про ’налупити’ 14-річного підлітка - там точно немає поваги.
Оксана_12• 03 января 2024
Ответ дляРаспутница
Ага. Прям капець заздрісно. Чоцто вони можуть і хочуть гуляти до цілих 10 вечора. Канікули у дітей. Кошмаррррро
Приму в дар• 03 января 2024
Ответ дляМиловидна леді
Вони не приходять коли заманеться.
Бо я їх поважаю. І вони мене - теж.

Я не про ’налупити’, а про ье, що немає дітей. Може й є, але нормальні

Соня-сонятко• 03 января 2024
Моей 13. На счет этого слушает, хоть и не довольна, потому что я ничего не требую, просто объясняю, что очень волнуюсь. Иногда даю дополнительные часы. Идем друг другу на встречу. Плюс у нее есть аир тег, и я вижу где она, мне от этого спокойнее.
Лупить - потерять связь с ребенком.
МеняАЖтрусит• 03 января 2024
Моя маман в свое время тоже очень строго меня воспитывала, вообще запрещала мне дружить с тем кем я хотела. Ей 57, в её медкарте диагноз биполярка, но с годами больше похоже на маразм. Мозги выносит мне🤯🤯
И почему то обижается когда я говорю что сдам её в дом престарелых или пускай брат забирает через пару лет.