Холодная каша• 03 января 2024
Чим Ви годували дітей у таборі для біженців?
Знаходимось зараз у розподільчому таборі. Для дорослих їжа більш-менш, а от для дітей - ні.
Двічі на день - сендвічі з ковбасою, джемом. В обід мʼясо з підливою та макарони або рис (рис сухий). Фактично діти нормально харчуються лише в обід, якщо пощастить і мʼясо буде не гострим.
Після тижня такої їжі вже є проблема зі шлунком. Сьогодні ходили в заклад харчування, звичних для нас супів та інших страв тут немає. Загалом той самий фастфуд, лиш фніцель типу нашої відбивної.
Порадьте, будь ласка, як бути, що давати дітям для нормального травлення?
Продуктові магазини поруч є. Не знаю, що купити з готових продуктів. Окрім йогурту нічого більше не думку не приходить.
Готувати зараз немає де
Я шалунья• 03 января 2024
Кормили как и у вас. Но мы ночевали там только одну ночь. На следующий день сняли гостиницу, а ещё на следующую- уже заехали в квартиру. Я бы так долго не смогла
Холодная каша
• 03 января 2024
І це не єдиний табір, який маємо пройти. Їх може бути близько трьох. Тобто, таке харчування - надовго
Я шалунья• 03 января 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Каши и супы растворимые, картофельное пюре.
Это химия. Будет ещё хуже, чем то, чем кормят в лагере
И.О. человека• 03 января 2024
Ответ дляХолодная каша
Ви з окупованого міста?
Холодная каша
• 03 января 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
А які саме супи, можливо порадите? Щоб не були гострі. І чи є такі в Німеччині…
Допоможіть знайти• 03 января 2024
Кус кус заваривала кипятком, овсянку к кашам брала детское мясное пюре которое для прикорма, творог
Холодная каша
• 03 января 2024
Ответ дляЯ шалунья
Вас так швидко поселили у квартиру чи Ви самостійно знайшли житло?
Я шалунья• 03 января 2024
Ответ дляХолодная каша
Сами. Но мы приехали 26 февраля 2022 года
Холодная каша
• 03 января 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Щодо мʼясного пюре ідея, дякую !
Каші брали вівсяні з ягодами
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 03 января 2024
Ответ дляХолодная каша
да, а главное - никто не умер.
Холодная каша
• 03 января 2024
Цікаво, чи мʼясні пюре в банці пропустять? Коли заходиш в табір - перевіряють сумки
Единорог_помог• 03 января 2024
Не через табір, але дитячі розчинні каші типу Нестле врятували ситуацію. Плюс все з дитячого харчування , пюрешкі, паштети
Natal_ka91• 03 января 2024
Ответ дляХолодная каша
Щодо мʼясного пюре ідея, дякую !
Каші брали вівсяні з ягодами
Спробуйте щось типу дитячого харчування, і швидкого десь-колись, на подобі наших мівін і пюре. Потім якщо щось, зможете купити мультиварку, якщо житлові умови будуть кращі.
Допоможіть знайти• 03 января 2024
Ответ дляХолодная каша
Щодо мʼясного пюре ідея, дякую !
Каші брали вівсяні з ягодами
Я брала звичайну овсянку чергувала з кускусом. В супермаркетах ще продаються готові варені яйця, вони пофарбовані як на Пасху не сплутаєте. Тушонку ще можна спробувати
ВсеПроВсехЗнаю• 03 января 2024
Автор, если найдете гречку - она набухнет до готовности даже в холодной кипячёной воде. Мясные детские и овощные консервы.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 03 января 2024
Ответ дляХолодная каша
нет, там есть список что нельзя. Никаких банок та нельзя. Из еды только чипсы, вода, кола, шоколад, орехи, печенье. Супы они не едят совсем, не ищите их нигде
Аленький носочек• 03 января 2024
А если каши покупать для самых маленьких в коробках типа Хипп, милупа они есть молочные или безмолочные + бутерброд которые дают
Істеріомама• 03 января 2024
Автор, а ви шукаєте житло чи чекаєте, що повинні дати? І чому три табори треба пройти? Живемо на кордоні, кожен день обстріли, але те, що треба пройти через табір зупиняє від виїзду. І як там взагалі умови?
Семицветка• 03 января 2024
Ответ дляХолодная каша
Німеччина
Есть готовые супы в жестяных банках. Ищите в магазинах.
Русланка з гілки• 03 января 2024
А можно купить себе мультиварку? Или розетки нельзя использовать?
Дую на вітер• 03 января 2024
Ответ дляЯ шалунья
Так вы сравнили условия, которые были в начале войны и через 2 года. Сейчас автор квартиру может месяцами искать в Германии.
Крапипопка• 03 января 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Есть у них супы в банках консервных, с сосисками маленькими