Кучерявочка• 03 января 2024
Не відчуваю закордоном в Німеччині відчуття безпеки(( а в Україні також..
В Україні страшно через ті ракети, дрони. Та і власне я ще роки 2 до повномасштабного вторгнення раші не мала відчуття безпеки і спокою, бо трохи не вийшов один бізнес і вийшла в мінус і стосунків не було в той час, тобто не було ніяких опор. Ще й вік - 34 роки (через 3 місяці вже 36) коли як би пока якщо не в карєрі, то хоч у сімейному сенсі состоятися..
От вже понад рік (коли рік тому були блекаути) я в Німеччині. Звісно, оскільки ні грошей, ні знайомих, ні знання мови не було, то я потрапила в забите село Баден-Вюртенберга. І як раз тоді почалися курси мовні. Тому оскільки з нуля, то 7 місяців майже постійно відволікалася від дурних думок вивченням мови... А потом виявилося, що екзамен не здала, хоч усі зусиля в мову вкладала. Звісно в селі особливо не поспілкуєшся, щоб практикувати...
Повтор може через місяці 3 аж буде. Але за ці 4 місяці після екзамену я трохи все проаналізувала, побачила який ту контингент - багато алкашей, мабуть і наркоманів.. ще й занурилася в питання як таки ут взагалі все по роботі влаштоване. З моїми данними я заробляти нетто максимум 1100 зможу. Та і тут роботи мало. А іздити з 2 пересадками де між поїздами 45хв чекати - ну таке.. ще в одну сторону майже 2 години... і це заради тих грошей що і як виплати+аренда+страховка+проїзд...
В більше місто переїхати я не знаю як без робочого контракту. Та і як жек на перегляди квартир ходити, якщо попит великий і треба хоча б 2 подивитися на день, бо ж проїзд майже 4 години туди і назад, і не факт що фермітери погодяться в зручний час, щоб перегляд за переглядом..
Чоловіки тут усі сімейні, або юні.. Та і настрій неромантичний - і воно ж відчувається їм що мені тривожно і страшно тут.
Думаю писати кундігун (це за 3 повних місяці треба) на аренду і їхати в Україну. Але тоді буде майже 1.5 роки яу не в Україні.. Ситуація все важча в Україні (повертатися дасть Бог буде куди в Києві). Ще і ту самотній нічого не відкласти толком по грошам...бо багато чого треба іноді непередбачуваного купувати (я з невеличким чемоданом їхала, тому звісно треба щось докупляти з речей доводилося)- так, за вирахуванням проїзду буде 300євро на перший час..
І це емоційне виснаження ще таке що я перевтомлена навіть якщо типу нічо не роблю. Друзів тут нема.
Трактор Віка• 03 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
И где работать без языка ? Полы мыть ?
А если не пойдёте , то что ? Лишат пособия ? Ну тогда на реального беженца продавайтесь как сирийцы , они тогда обязаны платить
Полы мыть, как прочие без квалификации
Да теперь они могут по 30% пособия снимать. И кстати недавно их , забыла , чиновник в общем по финансам, говорил, что это мягко. Нужно возвращаться к практике, когда можно было все пособие снять. Когда сирийцы были -у них сначала на работу разрешения не было по их параграфу, а потом ковид - и был мораторий на уменьшения пособий, вот теперь с 1 января моратория больше нет.
Борисфенка• 03 января 2024
Ответ дляSo_so
’Ситуація все важча в Україні (повертатися дасть Бог буде куди в Києві’. И я уточнила, у неё есть своя квартира в Киеве.
Поехать в большой город уборщицей в отелях?
Зачем? В Киеве жизнь кипит. Если бы ребенок был, жилья нет итд тогда понятно, можно жить так как она сейчас живёт.
Та все вона може, оно вже пише, що й прибиральницею згідна.
Її дуже печалить ’річний контракт на оренду’. Знайти замість себе інших орендарів-біженців не проблема абсолютно.
Хотіла б в Київ - давно б повернулася. ’За самореалізацією’.
Инфотуфелька• 03 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
2200 это после уплаты налогов ?
це брутто, до уплати. Ви уявляєте скільки треба в німеччині отримувати щоб 2200 на руки було?:-)
Кучерявочка
• 03 января 2024
Ответ дляSo_so
Каждый отталкивается от себя в оценках, я так думаю. Автор из Киева, причем тут Харьков?
Имея в Киеве жилье, уехать в глухое село, не иметь возможности никакой реализации, общения, жить среди каких то алкашей, чтобы при самом лучше раскладе работать на низкоквалифицированных работах?
отож. триндець. і ще тут кантуватися майже 4 місяці
Крижана бурулька• 03 января 2024
Ответ дляКучерявочка
і засісти жити в німецькій глубінці, де неможливо розвернути підприємницьку діяльність(((
при цьому є віра що війна закінчиться і навіть поранений київ перпективніше німецького села
Ну просто вы можете в 36, не имея мужчины на сегодняшний день, не успеть родить.
Вот и все. Никто вас не заставляет, это был совет.
Предпринимательскую деятельность можно развернуть где угодно)
Анти-анонім• 03 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Піду мити тарілки і туалети, чи й не переляк. Мінімальна зарплата 2200 євро в місяць, якщо ви раптом не в курсі.
Поки в Україні обстріли, повернутися не можу. Після перемоги повернемося, але особливих ілюзій про самореалізацію і якість життя не маю, буде важко. Тому тут поки що, як на вимушеному курорті.
А как у вас так получилось, если минимальная зарплата была 12€ в час?
Кучерявочка
• 03 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Спеціальність у вас якась є? Самореалізація в чому саме?
Квартиру на рік ви не хочете, ’це мене обтяжує’, у велике місто прибиральницею в готелі ви не хочете, ’це нецікаво’, женихів нема, німецьку не вивчили, директором заводу ’Опель’ вас не беруть.
Життя бентежне, що ж поробиш.
в велике місто я б пішла приберальницею. але міграційна не одобрить таку низьку зарплатню як повід переїхати в іншу землю.
Ответ дляБорисфенка
Любого человека печалит что он связан обязательством. Если можно предложить других арендаторов, думаю, этот вопрос бы уже решился.
Борисфенка• 03 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
2200 это после уплаты налогов ?
До умлати податків. Чистими це 1600-1700 євро, що цілком пристойно для спокійного життя. Канари раз на рік, авокадо і лосось щодня, і фоновий приспів ’Ой, як же в цій Німеччині скучно’.
Тану на сонці• 03 января 2024
Ответ дляТрактор Віка
Тут же в каждой земля свои порядки. У нас В2 дают только если ты пошел на тайл цайт работать и при этом учитель, инженер, врач или воспитатель. Тогда они оплатят.
Яка у вас земля?
Кучерявочка
• 03 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Я вмію бути вдячною життю за те, що маю в данний момент. І тим, хто в Німеччині, гріх скиглити, особливо про ’небезпеку’, зовсім вже мізки втратили.
В минуле вороття нема, війна.
я от як раз і вдячна за те що є. про це і допис, що в києві також страшно і зараз невідомо що буде через пару місяців. ще й потроху почався апокаліпсіс з метро((
Крошечка-хаврошечка• 03 января 2024
Ответ дляКучерявочка
в Києві майже всі порозʼїхалися, і от піля недавніх обстрілів ті що залишалися - вже уїзжають.
Житло дай Бог щоб вистояла. верхній 15 поверх... коли нема світла, то і проблеми з наявністю води..
по роботі також треба буде все з нуля і вже щось онлайн
Як тисячі людей живуть в Києві і не виїзджали взагалі ...
Кавуся• 03 января 2024
Слухайте,ну що Ви завели свою сумную..вас в селі тримає лише квартира, ні школа дитини,ні робота, ні рідня.. шукайте Nachmieter, шукайте роботу,не будете залежати від Jobcenter і міняйте місце проживання де хочете.. особливо мені сподобалося про те що екзамен не зданий, тому що село.. можна подумати у великому місті ваше коло спілкування з німцями було більше.
ЭтаваНиМожетБыть• 03 января 2024
Автор, судячи по вашому сумбурному посту, я розумію, що вам морально важко і ви геть розгубилися. Зараз українцям не мед ні закордоном, ні вдома. Особисто я зависла між двома світами - стабільним і передбачуваним але геть не моїм ( це закордоном) і рідним щемливим до болю, але небезпечним і нестабільним вдома.
Я нічого не вирішую, просто пливу за течією і роблю що можу в моменті.
Можливо трохи розібратися де краще вам допоможе поїздка додому. Приїдьте, побудьте в Україні, прислухайтеся до своїх почуттів.
Зараз ще час такий - зима, сіро, незатишно. Але скоро весна і буде точно краще.
Я теж в Бадені живу, але в місті. Вам бажаю всього найкращого, тримайтеся ❤️
Борисфенка• 03 января 2024
Ответ дляКучерявочка
Не вигадуйте казок, підніміть жопу, знайдіть роботу і все вам одобрять, тисячі людей давно так зробили.
Це хіба що ті, хто в Україні, можуть вірити вашим сопливим казкам про ваші шалені страждання.
Кучерявочка
• 03 января 2024
Ответ дляАнти-анонім
Ну вот не обижайтесь, ну какой С1, какой универ? Аусбильдунг - хорошая вещь, есть стипендия, будет работа. После университетов не всегда зарабатывают больше, чем после аусбильдунга. Почитайте за него
якщо є конкретні амбіціі і цілі, то нащо мені три роки на якусь професію нецікаву аусбілдунгом займатися?? в німеччині бкез здобуття тої освіти в мене перспектива одна - якось замутити селбштендінг, але тут треба гроші щоб розгорнутися
Видна міленіалка• 03 января 2024
Ответ дляТрактор Віка
Моя знайома дуже шустра, Б2 не здала з першого разу, то їй навіть повтор дали. Але вже вона і закінчує той повтор. Просто встигла, поки давали всім без проблем.
А зараз складно. Мені дали, я була дуже здивована. Бо я юрист за фахом і мій диплом то вважай нема ніякого.
Далі думаю про Аусбілдунг, щоб працювати в бюро. Але подивимося як те В2 піде, якщо не здам то повтору точно вже ніхто не дасть.
Кучерявочка
• 03 января 2024
Ответ дляПапобус
А якщо завтра випруть з безкоштовної хати і знімуть виплати? Як швидко згадаєте, що дуже хотіли батьківщину захищати?
я б із задоволенням була б рада якби слова презиента ’повертайтеся’ буди доводом розірвати контракт аренди і їхати в Україну. але на жаль тут так не працює(
Кавуся• 03 января 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Все залежить від бератора. У знайомої в групі В2 виключили дівчину через пропуски
Бератор дала добро на повтор.
Борисфенка• 03 января 2024
Ответ дляКучерявочка
Ще раз - у минуле вороття нема!!! Будуйте своє життя, а не вигадуйте, чому поганому танцюристу яйця заважають.
Тану на сонці• 03 января 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Ви досі не здали В1 і за три роки С1 хочете? Оптимістично)
Ви така розумна...
ЭтаваНиМожетБыть• 03 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Переїзд схвалюють за умови зп не нижче певної суми. Ви б не писали так грубо коли не розбираєтеся
Анти-анонім• 03 января 2024
Ответ дляКучерявочка
Ну вот смотрите, для университета у вас нет знаний языка и не скоро будут. Для своего дела - у вас нет денег. Для В2 - нет В1 и даже получив В1, вряд ли уже попадете на В2. Какие варианты для себя вы видите? Чем бы вы хотели заниматься вообще по жизни? На аусбильдунге куча разных профессий
Кучерявочка
• 03 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
Сестра двоюродная , дерматолог , уже работает по специальности, пока не подтвердила диплом , была помощником .
Бывшая коллега маркетолог , тоже подтвердила диплом и уже 2 месяца как работу нашла .
а в яких містах, підкажіть будь ласка? бо от великих містах багато хто вже просувається, але там ще люди їхали із запасами грошей, або рік відкладали кіндергельд (бо з дітками) і ці гроші допомогли в великому місті кауціон оплатити на квартиру і перший місяць
Видна міленіалка• 03 января 2024
Ответ дляБалаболка
Бывает такое. Я жду Б2 с октября, с ума сойти можно. Но сказали , раньше мест нет. А Б2 надо обязательно получить
В нас люди взагалі з ночі черги займають, щоб записатися. Дозвіл же дійсний всього три місяці. Люди бояться, що нового вже не дадуть. Записатися на В2 нереальний квест, хоча шкіл досить багато, місто велике.
Борисфенка• 03 января 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Переїзд схвалюють за умови наявності контракту на роботу, за руки автора на пособіях ніхто не тримає. Це має бути робота на повний день. Знаю неміряно людей, які так зробили. Німцям даром нецікаві безробітні соціальщики в глухих селах.
Видна міленіалка• 03 января 2024
Ответ дляТану на сонці
Ви така розумна...
Я просто реально дивлюся на речі. Мова дуже важка. Між В1 і В2 просто прірва. А між А2 і С1 це навіть не прірва, а грандканьйон.
Кучерявочка
• 03 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
Ну, так это логично . Язык сложный , за пол года не выучишь . Сирийцы больше 5 лет на пособиях сидят и никто не гонит их
якби я жила в берліні з моєю комунікабельністю я вже точно за рік гарно розмовляла і впевно себе в мові відчувала. коли ти взаперті - звідки брати практику?
Борисфенка• 03 января 2024
Ответ дляАнти-анонім
Так і є, це 2200 в місяць брутто або 1700 нетто.