trickywicky• 03 января 2024

Голодні ігри по -украінськи

В мене одне питання:що вони там курять?
Руда Сова• 04 января 2024
Ответ дляPmB
А дискуссия по поводу чего?
Что никто воевать идти не хочет, пока она на форуме лозунгами будет морально поддерживать

PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
ну я ж почала дискусію, було б не ввічливо піти і не відповідати. Тому я рідко тут пишу.... взагалі хотіла почути, можливо є дієвий план і я чогось не помічаю... але здається кожен лишився при своїй думці...
Так план есть . Я его написала , но вам удобен фарш
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Так а что с работой?
Кто кормилец этого чудного семейства?
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляSmileyFace
Удалено администрацией...
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Удалено администрацией...
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляPmB
А дискуссия по поводу чего?
про варіанти розвитку подій. про закінчення війни.
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Где варианты?
Руда Сова• 04 января 2024
Ответ дляPmB
Так а что с работой?
Кто кормилец этого чудного семейства?
Бывший
А вот если бы еще и на войну пошел, то алименты были бы ого го!
А так приходится тут за копейки на форуме строчить зеленый бред
PmB• 04 января 2024
Ответ дляРуда Сова
Бывший
Плохая из нее мотиватор

Руда Сова• 04 января 2024
Ответ дляPmB
Плохая из нее мотиватор
Да, не вдохновляет
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Удалено администрацией...
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляPmB
Так а что с работой?
Кто кормилец этого чудного семейства?
ооо, тепер вам хочеться зазирнути в мій гаманець!
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Я за волнуюсь за ценные кадры. Канешна жи ж
lisulya• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Ну так логічно. Ви ж в душу всіх чоловіків зазираєте. Хто шо може, хто не може. А душа то особистіше гаманця. В гаманець і податкова зазирнуть може, при тому цілком законно.
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляPmB
вас тут цілий сімейний підряд, закидали однотипними питаннями. Не знаю з якої ви країни, але і у нас таких вистачає, нажаль.
всім українцям добраніч, тримаймося!
lisulya• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
всім українцям добраніч, тримаймося!
Ну драсті добраніч. То захищать батьківщину будем чи нє? Яке добраніч?
Ну от так завжди, такі пориви, а як до діла, то ноги в руки і тікать
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
всім українцям добраніч, тримаймося!
Как то спетляли вы так себе .
PmB• 04 января 2024
Ответ дляlisulya
Паааадйоооом
beril_он• 04 января 2024
так во Вьетнам в свое время отправляли, с помощью лотереи которую по телику показывали

svitirok• 04 января 2024
Америку периода войньі во Вьетнаме копируют
Краденые абрикосы• 04 января 2024
Ответ дляmavka.cy
Так зараз відбувається мобілізація в Латвії. ну не мобілізація. а створення армії чи типу того
Знайомим латвійцям підхід подобається. Бо немає ухилянь через типу навчання, продумування ходів, підкупи і договорняки і тд
у нас начнут резко менять дни рождения, да и справедливости же не будет
Jhenya_Sh• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
поділіться, яке у вас бачення, як виграти і не здати територію русні? чи українцям це не під силу все таки? що плануєте робити у разі програшу?
Буду жить там же, где и жила. А что еще нужно делать? Партизанить или выезжать точно не буду, здесь мой дом.
Jhenya_Sh• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
ті, кому потрібна ця країна як Україна, а не УРСР
Удалено администрацией...
Алена_С• 04 января 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Вам на думку не спадає, що якщо прийде ваша омріяна раша, то ваші чоловіки вдома не залишаться? Будуть якісь посадки тілами засипати в районі Польщі чи Литви під триколором?
Рашка воює постійно, і як ви могли бачити, любить малі народи - бурятів там, чеченців, ще любить зеків, мешканців днр та лнр. Тих, кого не жалко.
Просто цікаво, чому вам така перспектива більше подобається.
Will_Be...• 04 января 2024
Как же Вы задолбали! Все знают, что жизнь и здоровье - наивысшая ценность и все хотят сохранить его, правда, за счет других. Почему ваши жизни должны сохранять наши мужья?
Jhenya_Sh• 04 января 2024
Ответ дляАлена_С
Не боюсь, я не знаю, с чего вы взяли, будто она пойдет захывтывать мир. И воюют у нее военные или действительно те слои населения, которые без работы стдят в своих Бурятиях
VivaForever• 04 января 2024
Ответ дляPrervana
А можно мы просто станем 51-м штатом и закончим на этом?
не заслужили
VivaForever• 04 января 2024
Ответ дляmavka.cy
так у них немає війни
Star39• 04 января 2024
Ответ дляsvitirok
У Америки во Вьетнаме все печально закончилось, кстати. Только зря положили людей
Мимо_шла• 04 января 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
В Украине нельзя менять день рождения т.к. тогда меняется ИНН