trickywicky• 03 января 2024

Голодні ігри по -украінськи

В мене одне питання:що вони там курять?
Annalise• 04 января 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Удалено администрацией...

Алена_С• 04 января 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Не боюсь, я не знаю, с чего вы взяли, будто она пойдет захывтывать мир. И воюют у нее военные или действительно те слои населения, которые без работы стдят в своих Бурятиях
Навряд чи для вас переконливими будуть аргументи, якщо перелічити агресивні дії рашки за останні 30 років. Досі ж не переконали.

Тому ви перебуваєте у чудовій ілюзії, що для України нічого не зміниться, ну там прапори, мова, історія - несуттєві дрібниці.
Для тих, хто воює вже та їхніх родин програш чи окупація - це смерть. Причому гарантована.
Ви згодні з цим?
Всі військовослужбовці та їхні родини для рашки будуть зайвими та небезпечними. Волонтери туди ж.
Як гадаєте, нас всіх відправлять будувати черговий Беломорканал чи милосердно розстріляють швиденько?
nahaka• 04 января 2024
Ответ дляМиззери
Я так понимаю при лотереи пофиг дети , бронь , инвалидность иначе в чем ее смысл
Конечно
baluevadara• 04 января 2024
Ответ дляPmB
В общем ясно.
У вас никого нет из мужчин и на чужих вам на@ рать
Это уже статистика. У кого мужики на брони или вообще без мужиков - те за войну.
Потому что не свое - не болит.
А мне перспектива остаться без мужа и отца с мамой пенсионеркой - кажется ужасной. Ещё с ребенком пока не получается.
Для меня гибель моих близких=равно конец света
baluevadara• 04 января 2024
Ответ дляPmB
А у вас какой план?
Давайте , выкладывайте.
Та нет никакого у них плана.
Сначала я надеялась на то,что бы часть свободной Украины взяли в НАТО.
Но это фантазии.
Сейчас я понимаю что ничего не будет.
baluevadara• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
бійці стають профі, коли вчаться. А наші чоловіки вчитися не хочуть, ховаються
Багато жінок на фронті. Йдіть
baluevadara• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
не хочу дітей в дітбудинок здавати. Рідні вони мені, шкода...
В другу світову. Мати і батько моєї бабусі були медиками. Бабуся під час війни жила в інтернаті. Після війни забрали.
Як варіант
Алена_С• 04 января 2024
Ответ дляbaluevadara
Як варіант
Чи варто в контексті нашої війни згадувати 2 світову?
За тих часів ваш чоловік вже давно б воював. Та і ви б не ризикнули висловлювати думку про те, що мобілізація - злочин.
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляАлена_С

Ви згодні з цим?
От щоб цього не сталося, повинна працювать дипломатія, який сенс положить усіх українців і щоб раша все одно Україну собі забрала ?
Ви невже не розумієте , що 30 млн без зброї , ну ніяк не можуть перемогти 140 озброєних до зубів ?

Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляАлена_С
А ще раніше камінням один одного забивали , то може ще в печерні часи повернемось ?
21 сторіччя , для чого дипломатія і всі досягання людства , щоб воювать як дикуни ?
НамСвоюРобити• 04 января 2024
Ответ дляmavka.cy
Так зараз відбувається мобілізація в Латвії. ну не мобілізація. а створення армії чи типу того
Знайомим латвійцям підхід подобається. Бо немає ухилянь через типу навчання, продумування ходів, підкупи і договорняки і тд
Ще така система застосовувалась Штатами у всіх великих війнах, починаючи з 19 століття. Останній раз при війні у В´єтнамі.
Вік моболізованих 18-25.
Якщо, не дай боже, колись почнеться війна з тим же Китаєм, то застосують цей же механізм.
НамСвоюРобити• 04 января 2024
Ответ дляStar39
У Америки во Вьетнаме все печально закончилось, кстати. Только зря положили людей
Така є лотерея була і у 1, і у 2 світову.
Алена_С• 04 января 2024
Ответ дляMangoskin
Я так розумію, якщо на вас на вулиці кинеться скажений собака, ви одразу запропонуєте йому поговорити і в якості відступного свою недомінуючу руку (все одно вона вже погризена)? :)
Для дипломатії потрібні дві сторони конфлікту, готових до діалогу. 2 січня вам десь натякнуло про готовність до перемовин з боку путіна? :)
За конституцією рашки до їх складу внесені території, які ще не окуповані. Їх віддамо?
НамСвоюРобити• 04 января 2024
Ответ дляMangoskin
Чудові питання до русні і особисто до х#йла.
автор trickywicky • 04 января 2024
Ответ дляtettiana
вони не хочуть домовлятися. Вони хочуть нашу територію. Якщо б це було так просто, то це вже було б зроблено....
Удалено администрацией...
Алена_С• 04 января 2024
Ответ дляMangoskin
А ми вже дійшли до стану ’без зброї’?
Дивно як.
Може, у рашки є серйозні військові досягнення за останній рік, а я про них не в курсі, то розкажіть.
Мають же бути підстави вашої впевненості у нашому програші.
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляАлена_С
Скаженому собаці легко скрутити шию, бо він це на танк , чи град . Не треба цих недолугих порівнянь .
А коли людям пропонують йти на танки і арту з лопатами , а самі сидять на тепленьких диванах , то дурних намає , йти на вірну смерть . От як не хочуть дипломатію підключать , то всі депутати і можновладці нехай і йдуть , а ми подивимось як у них це вийде !
НамСвоюРобити• 04 января 2024
Ответ дляAnnalise
Удалено администрацией...
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляАлена_С
А ми вже дійшли до стану ’без зброї’?
Дивно як.
Так дійшли і про пво нам вже заявляють , що майже ракет немає . То нехай раша рознесе все і всіх убʼє , тільки б не дипломатією вирішувати так ?
Щось я не чую як наші дипломати звертаються до світу, щоб раші нафту і газ перекрити .

Алена_С• 04 января 2024
Ответ дляMangoskin
Дуже важко вести діалог зі споживачем російських вкидів про ’з лопатами на арту’. Але для чоловіка заскріню, посміємося разом. Ви ж навіть не зрозуміли, яку нереальну дурість ляпнули :)
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляАлена_С
Та ви що ?
Це ж якраз Кулєба казав про лопати , які ще рашисти ?
Алена_С• 04 января 2024
Ответ дляMangoskin
Давайте я повірю в тезу, що ракет нема, коли рашкованський обстріл ракетами чи шахедами, весь прилетить по цілях.
Словам я взагалі нічиїм не вірю.
Поки факти такі - те, що летить, не долітає. Значить, є чим збивати.
Алена_С• 04 января 2024
Ответ дляMangoskin
Та ви що ?
Дайте пруф, будь ласка, не чула.
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляАлена_С
Дайте пруф, будь ласка, не чула.
Та будь ласка
https://suspilne.media/amp/251900-ukraina-gotova-v...
Nat-li• 04 января 2024
Ответ дляНамСвоюРобити
Удалено администрацией...
Алена_С• 04 января 2024
Ответ дляMangoskin
Та будь ласка
Якщо ми не отримаємо зброї, добре, тоді ми воюватимемо лопатами, але ми захищатимемося, тому що ця війна — війна за наше існування’, — наголосив міністр.

І ви оцей вислів буквально сприйняли, я так розумію. Поняття ’метафора’ вам шось каже?
В даному контексті ’лопата’ означає, що будемо воювати тим, що є. Поки є волонтери і донати, ’є’, наприклад, fpv-дрони. Це з наочного.

Причому тезу про те, що це війна за існування, упустили. Ну бог із нею, пролетіла та й пролетіла.
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляАлена_С

Це не метафора , якщо захід нічого не дасть , то якраз лопатами .
Mangoskin• 04 января 2024
Ну от логіка зовсім незрозуміла , тут в темі пишуть -треба йти воювать , але щоб вмотивовані , влада сказала - добровольців немає ( тобто вмотивованих) , тими зашуганними , що ховаються , а їх ловлять і кидають на фронт , не перемогти . На форумі повно тих , хто кричить треба воювать ( вмотивовані тобто ) , але при цьому не йдуть на фронт .
Дуже дивно )
Алена_С• 04 января 2024
Ответ дляMangoskin
Ви чуєте і читаєте тільки те, що хочете.
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляАлена_С
Ні, я читаю те , що говорять наші політики .
Ви мені доказували , що про лопати то рашисти придумали , я дала вам посилання , на те , хто казав .