trickywicky• 03 января 2024

Голодні ігри по -украінськи

В мене одне питання:що вони там курять?
vikohka• 04 января 2024
Ответ дляmavka.cy
зараз вся країна ’покорно как баран’ йде ’на убой’, коли виловлюють і вручають повістки
ваше предложение?

lisulya• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
ті, кому потрібна ця країна як Україна, а не УРСР
А це хто, конкретніше? От ті, чиї діти (в тому числі військовослужбовців) живуть вже 2 роки в Німеччині, Англії, вони живуть для України чи для Німеччини/Англії? А ті, хто цивільні і їх діти з татусями живуть в Україні зараз, вони для України чи ні?
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляPmB
С чего вы, лично вот вы с чего решили что вы и ваши дети что то более значимое чем отец соседских детей?
Подробно.
так отєц моїх дітей теж повинен іти вчитися і воювати. він же не виключення
Руда Сова• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
а хто лишиться в країні? ухилянти за кордон, патріоти на фронт. а працювати кому.... і для чого...
А вы?
Руда Сова• 04 января 2024
Ответ дляPmB
А что вы для этого делаете?
На советчице патриотичные лозунги закидывает)))
Руда Сова• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
повернулася після деокупації київщини, плачу податки, доначу.
Надеюсь, с фронта вернулись?
Или с закордона?)))
lisulya• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Так чого не пішов? І особисто Ви можете, ніякої заборони нема.
От всі хто заявляє ’да ми всі повинні’ от чомусь ще не там. А чому?
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляlisulya
хто хоче щоб Україна зберегла свою територію і не стала росією. Якщо виїхали - то що вони планують? повернутися в Україну? чи в Росію? ті хто лишився теж не всі проукраїнські. Всі ж знають, що є ті що здають позиції, наводять удари, або просто тихенько чекають.
lisulya• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Ну особисто Ви хочете?

Руда Сова• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Как? Он еще до сих пор не в добровольцах?
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Я спросила , повторяю, ЧЕМ ЛИЧНО ВЫ И ВАШИ ДЕТИ лучше соседского папы???
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляlisulya
тому що у чоловіків це вийде краще, вони фізично сильніші. Я не говорю що жінки мають іти, жінки мають виховувати дітей, і захищати їх локально
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляРуда Сова
ні, я ж не гіпнотизер, вплинути не можу, як і на вашого. Мій колишній виходить теж трусло.
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Понимаете какая история грустная.
Вы максимум можете сидеть и молиться что бы эта сучья война не коснулась вас и ваших близких.
Но гундеть так нагло это перебор.
lisulya• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Ух ти бозє мой. От так завжди. ’ Я нє умєю, мєня снайпер в пєрвый день убьєт’. А вот сантехнік Вася чи менеджер Валєра вміє. От рождєнія дано, Град від них відскакує
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
А как же дети, папка не хочет защитить а сосед должен?
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляPmB
всі повинні, всі здатні на це чоловіки. Не здатні хай сидять дома.
Руда Сова• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
А, так понятно, у вас мужа нет, а колишнього можно отправлять , не жалко
Сами идите, раз такая смелая, героичная и патриотичная
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Так сидять.шо вам не так?

tettiana• 04 января 2024
Ответ дляРуда Сова
зайшла друга зміна, і пішло по колу.... чорти шо....
PmB• 04 января 2024
Ответ дляРуда Сова
Так а шо , алиментов будет.
Но он не гипнозится. Печаль
Руда Сова• 04 января 2024
Ответ дляPmB
Так то ж бывший, она не может повлиять)))
А хотелось бы)) особенно алиментов с боевых)))
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Удалено администрацией...
SmileyFace• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Удалено администрацией...
lisulya• 04 января 2024
Ответ дляPmB
Удалено администрацией...
Єто у мужчін тоже лучше получаєтся))
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляPmB
Так сидять.шо вам не так?
дискутую, висловлюю свою думку. треба було вас дозволу запитати?
PmB• 04 января 2024
Ответ дляlisulya
Єто у мужчін тоже лучше получаєтся))
Так нету мужчин жиж, голодают? ???Там может интернат и выход
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
А дискуссия по поводу чего?
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляPmB
Удалено администрацией...
ну я ж почала дискусію, було б не ввічливо піти і не відповідати. Тому я рідко тут пишу.... взагалі хотіла почути, можливо є дієвий план і я чогось не помічаю... але здається кожен лишився при своїй думці...
lisulya• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Є. Без Вас на фронті шось не движеться. Мабуть нема достатньої мотивації. От якби Ви примкнули...