trickywicky• 03 января 2024

Голодні ігри по -украінськи

В мене одне питання:що вони там курять?
Миззери• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
якщо ви помітили, я спитала який же варіант у нас виграти війну. До моделювання ситуації з боксом. Я знаю що все це жахливо, я знаю що помирають найкращі, я знаю що міста зруйновані. Але, ну не Україна ж почала війну. Не ми ж напали. То як ми можемо припинити? Для мене здача росії = виїзд з дому, назавжди.
Да никак не выиграть , поймите
Просто нереально

tettiana• 04 января 2024
Ответ дляPmB
А вам самой не доходит?
Нам нужен полк бойцов профи и овер дохрена нового оружия.

Хотите на фарш идите вместе со всем семейством . Раз так не понимаете.
яке ваше бачення, от якби ви могли вирішувати? що робити? змиритися що ми не виграємо, вивести всіх хлопців кудись в Польщу, щоб їх не убили, і залишити територію русні? на населення начхати?
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
А каким местом вы читаете? Я все четко написала.
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Удалено администрацией...
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляМиззери
Да никак не выиграть , поймите
Просто нереально
ок. то просто все кидаємо і виїзджаємо за межі країни, щоб вижити?
Миззери• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Тоесть проиграть все равно но позже и уложив больше мужского населения ?
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
А у вас какой план?
Давайте , выкладывайте.
Миззери• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Даем людям выбор
В первую очередь , вот вы например за то что б воевать и с радостью пойдете на фронт я так понимаю , зачем же вас вывозить ?
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляPmB
А у вас какой план?
Давайте , выкладывайте.
не здаватися

PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
не здаватися
Конкретику. Не надо мне лонзунги.
Попунктно.
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляPmB
Удалено администрацией...
коли нічого написати, люди переходять на образи. Я ж теж не найкращої думки про вас, але гадості не пишу....
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Та мне все равно на вашу думку обо мне.
Я вас спрашиваю КОНКРЕТИКУ.
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляМиззери
або дочекатися зброю і виграти. Без зброї союзників, Сталін би війну не виграв.... хоч і людей було покладено ого-го. але то не виявилося запорукою успіху
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
не здаватися
Это вот так или есть еще вариант у вас в рукаве?
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляPmB
А вам самой не доходит?

бійці стають профі, коли вчаться. А наші чоловіки вчитися не хочуть, ховаються
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Вы реально не понимание что мы не лопатами воюем?
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Ваши? Это какие ? Их у вас нет .а чужое и не жалко, ствна
Soufit• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
чому?
Бо раша ще не виграла жодної війни на чужій території. Але лізуть як барани..
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Жінок також багато на фронті , але ви чомусь хочете воювать чужими чоловіками , а чому ж тоді ви не на фронті , вже стали б профі і як погнали рашистів ?

tettiana• 04 января 2024
Ответ дляМиззери
Даем людям выбор
вам не здається дивною така логіка? хто хоче здати країну, той лишиться, а той хто хоче мати вільну країну або помирає на фронті, або тікає з дітьми за кордон, щоб не бути знищеним. Ми ж знаємо як ждуни здавали людей на окупованих територіях? Тобто якщо брати мою родину - то брат, тато, зять - вони помруть, бо стоятимуть до останнього. А я зберу валізу і дітей, і айда в Німеччину. Ну а ждунам і прийдешнім бурятам - моя квартира як бонус..... класний план....
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Ага , так. Зрозуміло.
А ви шо?
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляPmB
Та мне все равно на вашу думку обо мне.
Я вас спрашиваю КОНКРЕТИКУ.
яким місцем ви читаєте? я писала
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
яким місцем ви читаєте? я писала
Дееееее?
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Ну так для вас класний план - коли ви вдома на дивані , а інші за вас воюють .
То це норма ?
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
яким місцем ви читаєте? я писала
Шановна, нагадайте , де написаний ваш чудо план перемоги
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляMangoskin
не хочу дітей в дітбудинок здавати. Рідні вони мені, шкода...
Soufit• 04 января 2024
Ответ дляСоната любви
есть самый идеальный вариант.
я уже сто раз про него писала.

социальный опрос всех от 18 до 65, вне зависимости от пола, наличия детей.

всего два варианта

воевать любой ценой
дипломатическое урегулирование

и каждый человек выбирает свой вариант, добровольно отвечая на заданные вопросы.

если выбирает воевать любой ценой, ему вручается повестка, мобилизация и отправка на войну.

если человек считает, нужно воевать. на своем личном примере доказывает желание воевать.

все честно и справедливо.

и тогда уже никто не смог бы сказать, что без его воли мобилизовали и насильно отправили воевать.
А ті хто за ’дагаварівацца’, ті йдуть до кацапів в тил, і намагаються це зробити. Я правильно зрозуміла хід ваших думок?))
Чумачечая Весна• 04 января 2024
помните была игра на спичках) Также и здесь, будем тянуть спичку
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Так а хто повинен захищати ВАШИХ дітей???
Альоооо
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляMangoskin
То це норма ?
так норма. Хіба не так було завжди? чоловіки йшли на війну, а жінки дома з дітьми лишалися?