trickywicky• 03 января 2024

Голодні ігри по -украінськи

В мене одне питання:що вони там курять?
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляPmB
Так а хто повинен захищати ВАШИХ дітей???
Альоооо
чоловіки. Вони витриваліші....

PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
так норма. Хіба не так було завжди? чоловіки йшли на війну, а жінки дома з дітьми лишалися?
Вы вначале заимейте мужа а потом разбрасывайтесь.
Ваши дети никому нк интересны, вот и защищайте
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
не хочу дітей в дітбудинок здавати. Рідні вони мені, шкода...
Так і чоловіки не хочуть помирать і не побачить більше своїх дітей , то це нормально ?
А якщо не підете і не поженете рашистів , то вони ж за дітьми прийдуть , тоді як ? То може почекають вас у дитбудинку краще, поки ви воювать будете , як і чоловіки , яких ви на фронт женете ?
Елена1265• 04 января 2024
Ответ дляСоната любви
есть самый идеальный вариант.
я уже сто раз про него писала.

социальный опрос всех от 18 до 65, вне зависимости от пола, наличия детей.

всего два варианта

воевать любой ценой
дипломатическое урегулирование

и каждый человек выбирает свой вариант, добровольно отвечая на заданные вопросы.

если выбирает воевать любой ценой, ему вручается повестка, мобилизация и отправка на войну.

если человек считает, нужно воевать. на своем личном примере доказывает желание воевать.

все честно и справедливо.

и тогда уже никто не смог бы сказать, что без его воли мобилизовали и насильно отправили воевать.
Отличный вариант! Я тоже о таком писала 😂
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
чоловіки. Вони витриваліші....
А их у вас много?
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
У вас немає чоловіка , але ви дуже хочете воювать , то так , ви повинні !
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляPmB
А их у вас много?
Удалено администрацией...
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Удалено администрацией...
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляMangoskin
це не логічно

Чумачечая Весна• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
якщо ви помітили, я спитала який же варіант у нас виграти війну. До моделювання ситуації з боксом. Я знаю що все це жахливо, я знаю що помирають найкращі, я знаю що міста зруйновані. Але, ну не Україна ж почала війну. Не ми ж напали. То як ми можемо припинити? Для мене здача росії = виїзд з дому, назавжди.
есть еще один безумный план по примеру китайцев: рожать каждый год и ассимилировать захватчиков, таким образом победить
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляPmB
Удалено администрацией...
під тим же, що і ви
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
це не логічно
Удалено администрацией...
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
під тим же, що і ви
Вам это недостать
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
це не логічно
Це не відповідь !
Ви хочете воювать життями інших . Щоб чужі чоловіки захистили ваших дітей , вони вам нічого не винні , лише своїм батькам (с)
Тому ви маєте йти воювать за своїх дітей !
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляMangoskin
Це не відповідь !
я ж вже писала, що рідні присутні на війні. Я ж не можу їх клонувати....
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Удалено администрацией...
Так что с планом ? Где?
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Рідні , то не батьки ваших дітей , вони своїх захищають , а ви своїх повинні .
PmB• 04 января 2024
Видать выкурила 🤔😶
Соната любви• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
а де я маю бути?
в окопе защищать страну.
быть там, куда вы хотите отправить всех остальных.

tettiana• 04 января 2024
Ответ дляMangoskin
ну от дивіться, по вашій логіці - або війна і я йду на фронт, а діти в дитбудинок. Або здаємо територію і діти зі мною виїзджають. Як думаєте, номальна мама який варінат обере? Віддасть в дитбудинок?
ShellyBelly• 04 января 2024
я,яка прочитала:’через лотерею або ЖЕБРАКУВАННЯ’ тричі перечитувала)
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Воювать у вас ніким , плану як виграти війну у вас немає , але інші повинні без зброї йти на фронт, замість вас і там чекать може колись дадуть зброю .
То ви тоді йдіть і почекайте на фронті , а як дадуть гукніть інших .
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляMangoskin
прикро що у нас стільки ждунів руського міра ((
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
А хто писав про задать територію ? Лише в ваших повідомленнях це читаю .
Існує таке поняття як дипломатія, чули ?
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Це ви про себе явно , сидите на дивані і чекаєте , поки інших відправляєте на фронт
завитушка• 04 января 2024
Так, а ті хто хоче домовлятися, ви ж в курсі, що та сторона не хоче з вами домовлятися?
То про які домовленості мова? от чисто інтєрєсна про ’договори’ послухать
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Так это вы и есть
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ длязавитушка
Якщо захід хвоста прижме раші, то аж бігом захочуть . Достатньо газ і нафту перекрити . А ми з друзі , то нехай наш президент попросить , впевнена , що не відмовлять допомогти.
PmB• 04 января 2024
Ответ длязавитушка
А кто хочет договариваться?
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Женщина. Да шо ж там у вас за план что вы никак его не покажете?