Ручки-Крючки• 03 января 2024
Радію, діагностична робота в школі. 1 клас.
Сьогодні оголосили результати діагностики за перший семестр: математика, англійська, природа і польський. По 12 завдань з кожного предмету.
Моя дитина набрала максимальну кількість балів, це 56 з 56 і єдина така дитина в класі.
Я так хвилювалася за його навчання, а воно все ось так легко пішло.
Думаю батьки, чиї діти вчаться за кордоном мене зрозуміють.
Незламна Україна• 04 января 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
И только мамки студентов, понимают, какая это ерунда))
Жінки кандидатів наук хитро посміхаються)))
БальзаковскийВозраст• 04 января 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Мамо, Вы уже в мечтах диплом Гарварда или Сорбонны видите?
Какие же здесь токсики сидят
БальзаковскийВозраст• 04 января 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
І тільки ті в кого дитина вже в 6 класі розуміють, шо 1 клас, то фігня.
А в кого в випускному...
В 6 класі так сама фігня, важко з 7-8 починається. І вся програма розрахована по віку
Ручки-Крючки
• 04 января 2024
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Молодець! Не звертайте увагу на єхиден тут
Та я не звертаю, я дуже пишаюся своєю дитиною. Я розумію, що не всім цікаві досягнення своїх дітей, тому вони мене не розуміють