мистерЛяпсус• 04 января 2024

Як перенести історію переписки вайбер з андроїда на айфон

Дівчата, комусь вдавалося перенести вайбер з андроїда на айфон без втрати історії переписки? Бо я створюю резервну копію на андроїді, але коли входжу на айфоні у вайбер-там просто якісь давні чати без історії переписки. А мені дуже важливо, щоб усе лишилося
Холодная каша• 04 января 2024
Якщо це дійсно потрібно вам, то увійти на айфоні в гугл ак, де зберегли резервну копію вайбер та перенести

Морковку дай• 04 января 2024
Спробуйте у самому вайбері вибрати щось типу синхронізація кожен день, чи збереження за кожен день. Тоді має підтягнути
Почемучка• 04 января 2024
Ответ дляХолодная каша
Не помогает. У гугла и айфона разные облачные хранилища. Вайбер на айфоне подтягивает максимум группы. И те, без переписок.
автор мистерЛяпсус • 04 января 2024
Ответ дляПочемучка
Взагалі немає варіантів?
Блін, мені дуже потрібна ця історія ((
автор мистерЛяпсус • 04 января 2024
Ответ дляХолодная каша
Немає, на жаль
Annalise• 04 января 2024
Увы перенести не получится, разные хранилища как вам выше написали и вайбер ничего с этим делать не собирается. Но, как костыль и хоть какое-то решение, можно сделать вот как: скачать на комп вайбер для ПК, залогиниться и ваша переписка с андроида подтянется и будет полностью доступна, также по мере появления новых чатов, сообщений, созданных уже на айфоне - на ПК-версии вайбера будут храниться все данные (то есть и с андроид-аккаунта и с айфона).

Это поможет если вам нужно просто периодически подтянуть какие-то данные из старых переписок.
Почемучка• 04 января 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Взагалі немає варіантів?
Блін, мені дуже потрібна ця історія ((
Я на ноут ставила вайбер. Там підтягнула історію. А потім вже ставила на айфон. В результаті на ноуті історія залишилась, на айфоні тількі пусті групи підтягнуло.

автор мистерЛяпсус • 04 января 2024
Найкраще повів себе в цій історії - телеграм.
Все само собою перенеслося і підтягнулося.
Вайбер це щось 🫣
На ютубі бачила відос, як за допомогою якоїсь програмуліни,якщо скачать на ноут, то можна зробити перенесення даних, але треба залазити в код телефону, а я не хочу такого робити 🫣
Холодная каша• 04 января 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Немає, на жаль
Чого саме немає?
автор мистерЛяпсус • 04 января 2024
Ответ дляХолодная каша
Чого саме немає?
Резервної копії немає на айфоні (хоча гугл диск перенесено і резервна копія у вайбері створена).