Місячне Сяйво• Изменено 04 января 2024
В чому вам чоловіки відмовяють у декреті? Мій відмовив у мобільному
Попередній айфон пропрацював 4 роки і накрилась і батарея, і пішли кольорові полоси по всьому екрану. Сьогодні затіяв сварку - обвинуватив, що я поламала його заварний чайничок і не хочу зізнаватись. Обізвав брехухою і на моє : ’Послухай мене, твій чайник я лише переставила зі столешниці в шухляду і знати не знаю, чому там випав той елемент’, -- відповів: ’ТВоє слово для мене нічого не значить. Брешеш, а могла би правду сказати’. Сово за слово - я згадала, коли він ще мене обвинувачував у брехні і перерахувала. І кажу: ’ТОбі не здається, що ти гівнюк після всіх цих випадків?’ І прилетіо: ’Ну все , нового телефону не буде. Дітсавай сімку зі свого запасного, будеш зі старим далі ходити. Мені посрать’. Зауважу, ми попередньо ще місяць тому домовились: рівно половину суми за телефон даю я зі своїх робочих декретних, він додає ще половину. Це насправді мої останні гроші, вже 10 міс у декреті й гроші свої закінчились. Мені це напряму схоже на фінансове та психологічне насилля. Як вам зі сторони здається? І ні, варіант розлучатись зараз не варіант - я не витягну себе, дитину й комуналку , навіть якщо повернусь на свою роботу. Бо тоді ще доведеться наймати няню. Допоможіть своїми історіями чи порадами, дівчата
Кому там слова не давали• 04 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
О ! забула ще в тіі посту написати ще одну історію про обвинувачення в брехні від нього. Місяць тому сказав, що я знімаю кошти з його карти і частину собі відкладаю. І що ті гроші мої декретні на телефон - мовляв з ЙОГО карти і що я брехуха, що стверджую інакше. Пиздець як обідно, бо я і сотки не відклала з його грошей!!!!! Тіфльки поповнювала кредитку, з якої тратила на всю родину
Взагалі треба, ви ділите кошти, ви зараз в декреті, немає що ділити , він повинен забезпечити вас і дитину, хай думає що хоче і не треба зазнаватись було, що у вас є власні кошти, ви ж бачите який він.
Вообще не факт• 04 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
нема, зблокував карту
У вас вообще нет доступа к деньгам?
Місячне Сяйво
• 04 января 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Я б мовчки образилась.. телефон старий би взяла і ігнорувала , але без образливих слів. Все по дому робила як звичайно і якщо він нормальна людина(не гавнюк),то купить новий телефон і вибачиться.
ніколи за всі роки ні разу не вибачався
Колгоспниця• 04 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
ніколи за всі роки ні разу не вибачався
сколько лет вы вместе?
Бжоли-бандерівці• 04 января 2024
Мне сегодня отказал в чипсах😆 Ехали в гости, приглашающая сторона попросила купить чипсы. Я взяла 3 пачки (по акции). Как начал вонять, чего ты взяла три а не две, я думала это риторический вопрос, но он не унимался, нудел, говорит, «обоснуй, почему 3 а не две», давай бери 10, БОЖЕ, я выложила эти третьи чипсы, потом в машине так орала, говорила высаживай меня прям тут, в письменном виде тебе пришлю объяснительную, почему нужно купить пачку чипсов. 🤯 (потом признал что был раздражен и докопался на ровном месте, извинился)
Доль Чекомбана• 04 января 2024
До декрету він звісно такий не був, і живете в його квартирі, і допомогти вам нема кому, ні батьків ні сестри чи брата.
Місячне Сяйво
• 04 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ну допустим. Сам пускай бросает вещи в стиралку, сам запускает, сам вешает постиранное белье. САМ. Посуду за собой - сам. Погладить рубашку - САМ. «Супружеский долг» - тоже САМ. Еду готовьте из расчета на себя и ребенка. А он пускай готовит себе сам.
боюсь, він тоді перестане мені колготки й прокладки купувати))
Щедрик• 04 января 2024
Дитину в садок, самій на роботу.
Садок оплачуйте з ним 50/50.
Як станете на ноги, з´їжджайте. Що тут ще скажеш.
Тут в кожному пості про декрет пишуть, що дитину потрібно заводити, коли у жінки є свої кошти відкладені. Ніхто не любить утриманок, та ще й дитина, мабуть, дратує (крики, безсонні ночі, бруд і т.д.)
Садок оплачуйте з ним 50/50.
Пффф 100%• 04 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
це ще тільки поверхня айсберга з усього ставлення. Чому ж ви сумніваєтесь у правдивості. Пишу, бо болить
Не любить вас от і все.
Я натуралка• 04 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
На 860 грн купите.
Вообще не факт• 04 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
На эскалацию вам сейчас глупо идти.
Лялька в колисці• 04 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
ніколи за всі роки ні разу не вибачався
А сколько вы вместе?
Я натуралка• 04 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Вообще, он себя так ведет потому что точно знает что вы никуда не денетесь от него. Так как считает что у вас безысходное положение. И он прав. Поэтому все в ваших руках. Покажите ему обратное. Терять то вам все равно нечего
Все до блиску• 04 января 2024
Мудак
починайте працювати і заробляти свої гроші, няню хай оплачує він,бо він не забезпечує вас, і дитина не тільки ваша а і його і ви взагалі-то витратили час і здоров´я на вагітність і пологи.
А я кумедна• 04 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Это только 10 месяцев, дальше интереснее. Смотрю на таких уродов и думаю, зачем вообще замуж выходить, чтоб проблем себе нажить и разгребать?
Вообще не факт• 04 января 2024
Ответ дляЩедрик
Дитину в садок, самій на роботу.
Садок оплачуйте з ним 50/50.
Блин, ну в смысле содержанок? Ребенку 10мес, автор занимается ребенком, муж обязан их содержать, если не хочет платить за няню, чтобы автор могла работать
Місячне Сяйво
• 04 января 2024
Ответ дляВообще не факт
У вас вообще нет доступа к деньгам?
поки що немає. Він типу так ’наказує’ . Таке було й раніше вже, карту забирав
Місячне Сяйво
• 04 января 2024
Ответ дляКолгоспниця
сколько лет вы вместе?
4 роки, із них 2 в шлюбі
Поліпривіт всім• 04 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
ніколи за всі роки ні разу не вибачався
Тоді чому вас дивує ця ситуація? І ви наважились народити?
Карапулька• 04 января 2024
Ну ладно раньше не было интернета где почитать,родители учили что главное выйти взамуш
Но сейчас то,девочки милые.....
Я такая - жду трамвая• 04 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
ну, він ФОП, Аліменти - середнє по області.... не розженусь! а так би - подавала!
На себе і дитину буде нормально
Місячне Сяйво
• 04 января 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
батьки старенькі і даеко. ДОпомоги нема. В квартиру я вкладала свої кошти, але записана на нього
Щедрик• 04 января 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Чому брати та сестри мають вирішувати її проблеми ? Вони змушували її заміж за нього йти та дитину народжувати ? Тут автор або візьме ситуацію в свої руки і стане самостійною, або так і будуть нерви один одному псувати, тільки дитина страждатиме, дивлячись на ці крики.
Просто Фіфа• 04 января 2024
Це для мене страшний сон. І не зважаючи на те що чоловік мені у декреті купував і телефон і дайсон, у мене були свої накопичення,дещо витратила але не все. Мій не відмовить але буде трохи злий за 10ту пару кросівок або сумочку.
Ксенияяяяя• 04 января 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Що Вас наштовхнуло на думку, що він нормальна людина?
Згадалося, як колись подруга моєї мами вчила її, треба повертати чоловіка в сім´ю, який вдома не буває місяцями, в як з´являється, то на тиждень максимум. Каже: ’Я б купила нових халат (тоді модно було вдома в халаті ходити, зробила б модну зачіску, наварила б борщу і чекала б його)’.
Місячне Сяйво
• 04 января 2024
Ответ дляЩедрик
Дитину в садок, самій на роботу.
Садок оплачуйте з ним 50/50.
дитині 10 міс, ще рано в садок...
Місячне Сяйво
• 04 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
На 860 грн купите.
та я більше жартома... в тому сенсі, що знайде, в чому ще обмежити
Ответ дляМісячне Сяйво
Во-первых,покупку телефона на последние деньги с таким мужем делать не нужно. И не совсем понимаю что вас удивляет, вы ведь изначально договорились пополам или это вчера началось?
Колгоспниця• 04 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
4 роки, із них 2 в шлюбі
И все эти годы такое было? Просто я бы на 2й такой раз чемодан бы ему собрала...