Місячне Сяйво• Изменено 04 января 2024
В чому вам чоловіки відмовяють у декреті? Мій відмовив у мобільному
Попередній айфон пропрацював 4 роки і накрилась і батарея, і пішли кольорові полоси по всьому екрану. Сьогодні затіяв сварку - обвинуватив, що я поламала його заварний чайничок і не хочу зізнаватись. Обізвав брехухою і на моє : ’Послухай мене, твій чайник я лише переставила зі столешниці в шухляду і знати не знаю, чому там випав той елемент’, -- відповів: ’ТВоє слово для мене нічого не значить. Брешеш, а могла би правду сказати’. Сово за слово - я згадала, коли він ще мене обвинувачував у брехні і перерахувала. І кажу: ’ТОбі не здається, що ти гівнюк після всіх цих випадків?’ І прилетіо: ’Ну все , нового телефону не буде. Дітсавай сімку зі свого запасного, будеш зі старим далі ходити. Мені посрать’. Зауважу, ми попередньо ще місяць тому домовились: рівно половину суми за телефон даю я зі своїх робочих декретних, він додає ще половину. Це насправді мої останні гроші, вже 10 міс у декреті й гроші свої закінчились. Мені це напряму схоже на фінансове та психологічне насилля. Як вам зі сторони здається? І ні, варіант розлучатись зараз не варіант - я не витягну себе, дитину й комуналку , навіть якщо повернусь на свою роботу. Бо тоді ще доведеться наймати няню. Допоможіть своїми історіями чи порадами, дівчата
Доль Чекомбана• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Ні, не іпотека. Купували в жк криштаеві джерела. Там можна записати васність на 1 людину тільки. На двох не можна! І запропонували оформити спільну сумісну власність. ОСкільки ми почали купувати квартиру ще до шлюбу - перший внесок був до розпису! Другий - після розпису і вступу в шлюб
То ви можете ділити спільне майно при розлученні.
Замрійлива• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
ну я не хочу знімати житло, я свої 22 тисячі доларів сюди вклала
Вы тролите ?
В чужую хату 22 тыс ? А теперь на прокладки просите ?
Не верю , что такие бывают
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
я вже писала: консультувалась із трьома юристами. Всі кажуть: буде по судам тягати!
Чумацький Шлях• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
батьки старенькі і даеко. ДОпомоги нема. В квартиру я вкладала свої кошти, але записана на нього
По сколько ж вам с ним лет
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляЗамрійлива
Вы тролите ?
Не верю , что такие бывают
от і я. Так, такі люди існують. І ще вислуховую весь час, що в ремонт нічого не вклала і що ремонт - це ’мій тобі подарунок’
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
По сколько ж вам с ним лет
та госпаді, писала вже. мені 35, йому 38
Доль Чекомбана• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Та по любе будуть суди, спільна дитина, спільне майно, то вже не вийде в ЗАГСі по заяві
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
так отож. І сказали - суди можуть довго тривати такі. роками
Кому там слова не давали• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Хай тягає, у вас є всі шанси поділити майно, кажу як юрист. Або ще є варіант коли батько дитини дарує свою квартиру в рахунок аліментів. Оскільки він ФОП, і аліментів мінімум,то вам було б вигідно варіант з квартирою Треба тільки зайнятись цим питанням.
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляПП-шница
Я ще можу уявити терпіти деякий час такого в 20 років, коли ще не розбираєшся в людях і не дуже в собі впевнена, але ж в 30 + таких придурків видно вже на першому побаченні коли вони замовляють дівчині півчашки чаю.
був нормальний! купував подарунки, великі букети, прикраси
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Что за ремонт там у вас, стесняюсь спросить!? По цене 2ки в новострое.
так а ви поцікавтесь, скільки зараз ремонти в новобудові. 70 метрів квадратних - тільки робочим 18 тисяч доларів за виконання робіт . Додавайте паркет, вбудовані мебі, техніку, всі матеріали
Гарні диньки• 05 января 2024
З вашого допису, мені здається, що відмова у купівлі телефона - не найбільша ваша проблема. Порад давати не буду.
Зліпок ступні• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
я не знаю. Зі сторони правда все дуже погано? я вже в цьому пекельці багато часу, очі , напевно, сильно замилені
Так телефон изначально муж покупал или вы на свои деньги?
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляГарні диньки
і ви праві. Мене обезцінюють, відмовляють у сексі. Я весь час у всьому винна
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляЗліпок ступні
старий телефон? Його подарунок ще був)
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляКому там слова не давали
дякую! А скажіть, скільки коштує загалом юридичний супровід такої справи?
Чумацький Шлях• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Ну подарки и нормальный не одно и тоже. Вы вместе жили до брака? Не могу понять как в возрасте после 30 можно в такое вляпаться. Конечно, хорошая зарплата у мужчины и жилье на горизонте это плюс, но если оно г толку с него?
Я натуралка• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
В смысле вам отказывают в сексе? Что держит то вас в этом браке, не пойму. Думаю, он уже нашел любовницу себе
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Г проявилось після шлюбу, коли вже вбухали бабло в хату. до цього не було практично ексцеців
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
ні, він весь час удома
Я натуралка• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
ні, він весь час удома
Работают он когда? Онлайн? Почему тогда вы не можете выйти на работу!? Раз он дома, пускай с ребенком сидит
Я натуралка• 05 января 2024
Я просто не могу понять. Как так получается, мужик при деньгах. Но вы берете кредит на продукты и прочее. Почему? Он постоянно дома, но вы не можете выйти на работу. У меня не сходится что то. Да и вам 35 лет 🤷🏼♀️ ладно бы лет 20. А так… не понимаю, честно
Ms. Доброта• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
боюсь, він тоді перестане мені колготки й прокладки купувати))
Дитину вже в садок і самі на роботу та знімати житло, дитину з ним жити , будете на вихідних приїжати
Чумацький Шлях• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Не смешите, он терпел и не проявлял себя имея 98 тыс дол ради того чтоб вы добавили 22 на ремонт? Вы серьезно? Вы просто не хотели видеть-подарки же, жених с квартирой-а выйдя замуж все осознали. Вы почитайте что вы пишете-чувак откладывает на машину, при этом вы должны с детских купить себе телефон. Не пугает?
Розумна Губка• 05 января 2024
Зачем вам телефон на который будет сбрасываться вся семья????
P.S. Муж гамнюк, тут без вариантов.
ТигрЛьвович• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
ні, він весь час удома
Так он.вас и выгонит через год, два. Секса нет, денег не даёт. Это мрак так жить.
Ответ дляМісячне Сяйво
На розлучення ви і самі можете подати, правда коли дитині виповниться рік, хоча це стосується саме батька, але зазвичай якщо і жінка подати коли дитина до року, то не розводять. Шаблон заяви знайти в інтернеті не важко, і цим зекономити. А що стосується поділу майна, то треба дивитися документи, факти, суми різні. В будь-якому випадку вы як незахищені особа, мама в декреті маєте право на безоплатну правову допомогу . Є центри безоплатної вторинної допомоги по всій Україні, подивитися найближчий до вас. Там вам призначають адвоката, сума оплати буде значно менша .
Чумацький Шлях• 05 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Та какой секс, тут чайничек разбитый, а вы про какой-то там секс
Ms. Доброта• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
дитині 10 міс, ще рано в садок...
В сестри в 2 місяці пішла в садок, а та на роботу . А ви відмазуєтесь