Місячне Сяйво• Изменено 04 января 2024
В чому вам чоловіки відмовяють у декреті? Мій відмовив у мобільному
Попередній айфон пропрацював 4 роки і накрилась і батарея, і пішли кольорові полоси по всьому екрану. Сьогодні затіяв сварку - обвинуватив, що я поламала його заварний чайничок і не хочу зізнаватись. Обізвав брехухою і на моє : ’Послухай мене, твій чайник я лише переставила зі столешниці в шухляду і знати не знаю, чому там випав той елемент’, -- відповів: ’ТВоє слово для мене нічого не значить. Брешеш, а могла би правду сказати’. Сово за слово - я згадала, коли він ще мене обвинувачував у брехні і перерахувала. І кажу: ’ТОбі не здається, що ти гівнюк після всіх цих випадків?’ І прилетіо: ’Ну все , нового телефону не буде. Дітсавай сімку зі свого запасного, будеш зі старим далі ходити. Мені посрать’. Зауважу, ми попередньо ще місяць тому домовились: рівно половину суми за телефон даю я зі своїх робочих декретних, він додає ще половину. Це насправді мої останні гроші, вже 10 міс у декреті й гроші свої закінчились. Мені це напряму схоже на фінансове та психологічне насилля. Як вам зі сторони здається? І ні, варіант розлучатись зараз не варіант - я не витягну себе, дитину й комуналку , навіть якщо повернусь на свою роботу. Бо тоді ще доведеться наймати няню. Допоможіть своїми історіями чи порадами, дівчата
Все до блиску• 04 января 2024
Ответ дляА я кумедна
В смысле, на него записана? Я бы делила квартиру с хорошим адвокатом и разводилась. Написала бы доверенность на адвоката, а сама взяла ребенка и уехала за границу. Не вижу смысла жить дальше с чмом, будет только хуже, это просто перечеркнуть свою жизнь.
От нормальна порада, авторко, задумайтесь
Пургену мне• 04 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
та от хз...і для мене дико. Він просто акцентує на тому, що фіг з ним, з чайником. Я така сяка, що не ПРИЗНАЛАСЬ! ая бляха не ламала той чайник. На що він: НУ а хто тоді, мала? Бо я не ламав. Значить, це ти. занавіс
Ви пишете, що це не перший раз, коли він вас звинувачував в брехні. Попередні рази теж з таких дурних причин?
Місячне Сяйво
• 04 января 2024
Ответ дляЗабула що?
Йоб..ть його вночі електрошокером і скажіть, що це в нього схватки пішли
це найкращий комент)))
ГейТуда• 04 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
це ще тільки поверхня айсберга з усього ставлення. Чому ж ви сумніваєтесь у правдивості. Пишу, бо болить
Плохо, но это часто такое
Если ещё есть средства попробуйте психолога или психологию, так как тут момент, что не этот так другой может давить вас, так как вы позволяете, тоже
Я натуралка• 04 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
ну я не хочу знімати житло, я свої 22 тисячі доларів сюди вклала
К чему тема тогда!? Терпите мужа Тирана и дальше, если вам ок. Вообще странно. На новый телефон денег нет, накоплений нет, но 22к$ в квартиру вы вложили. Фантастика, по другому и не скажешь
Щось не спиться• 04 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
О ! забула ще в тіі посту написати ще одну історію про обвинувачення в брехні від нього. Місяць тому сказав, що я знімаю кошти з його карти і частину собі відкладаю. І що ті гроші мої декретні на телефон - мовляв з ЙОГО карти і що я брехуха, що стверджую інакше. Пиздець як обідно, бо я і сотки не відклала з його грошей!!!!! Тіфльки поповнювала кредитку, з якої тратила на всю родину
Немедленно перестаньте тратить на семью с кредитки
Настасья Пицун• 04 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Знаете, соседка покойная мне историю один раз рассказала. Вышла она замуж в 18, родила. Стоит жарит картошку на кухне. А муж в шутку подошел и ляпнул что-то, она берет сковородку и по голове. Муж ее больше никогда не позволял себе подобное. Офигел он тогда знатно. Но она сразу показала ему - как можно, а как нельзя. А вы своему мужу позволили так к себе относиться. Так каковы были ваши ожидания? Дальше - хуже.
недавно одна блогерша рассказала что 9 месяцев срока отсидела за такое.
Голову разбила
Доль Чекомбана• 04 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
З цього місця детальніше. Купували в шлюбі? Чи як ви вклали 22 тис?
Русланка з гілки• 04 января 2024
Ответ дляКвітка Миру
В каждой из таких тем пишу одно и то же. ПОДАВАЙТЕ НА АЛИМЕНТЫ. Блин да почему вы это выпрашиваете если он обязан содержать и вас и ребёнка
Это конечно улучшит отношение в семье....
Вы когда советы даете, вы думаете хоть немного?
Я натуралка• 04 января 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Голову разбила
Ну можно не так кардинально действовать ) это просто пример
Місячне Сяйво
• 04 января 2024
Ответ дляА я кумедна
от чомусь всі пишуть про виїзд в єс. Дівчата, дитині 10 міс, хворіє частенько то одне, то інше. За кордоном наслухана я вже про те, що з медициною. Це раз. Друге - там вже не чекають українців з обіймами. Третє - хто мені там з 10місячною допоможе? ну кагбе це просто як самовільно на розстріл піти отаке собі придумати з виїздом. Плюс я писала: всі відкладені збереження я вклала в це житло. не оставлю мудачилі
Жінка з перцем• 05 января 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Если это правда, то мы точно как в странах СНГ, а совсем не в ЕС куда идем😢там женщины не террпилы и сразу все пополам еще и должен будешь😂
Кис скок лет
ПП-шница• 05 января 2024
Я ще можу уявити терпіти деякий час такого в 20 років, коли ще не розбираєшся в людях і не дуже в собі впевнена, але ж в 30 + таких придурків видно вже на першому побаченні коли вони замовляють дівчині півчашки чаю.
Я натуралка• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
А вы никак не докажете что деньги были ваши. Квартира по документам принадлежит ему. Ну с хорошим адвокатом можно попробовать. Но у вас нет денег на это 🤷🏼♀️
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляПургену мне
попередні рази: обвинуватив, що якоби знімаю гроші з його карти і собі відкладаю. Ще обвинувачував у брехні про міому матки - мовляв, вона в мене була до зустрічі з ним і я це скривала, бо він би міг не женитись на мені, адже це можливі проблеми з виношуванням
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
ну чому ж фантастика . Він ще вклав 50 тисяч в ремонт. НАбраи ще боргів. Тому вкладала все що є
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
частину коштів у шлюбі було внесено за квартиру і частину - ДО. юристи кажуть, суд може бути довгий через той дошлюбний платіж
Я натуралка• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Что за ремонт там у вас, стесняюсь спросить!? По цене 2ки в новострое.
Колгоспниця• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
50 тыс у.е в ремонт? а квартира сколько стоила?
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляКолгоспниця
70 тисяч
Я натуралка• 05 января 2024
Ответ дляКолгоспниця
Хах 50 это он вложил! И автор еще 22
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляКолгоспниця
50 - це з технікою, вбудованою кухнею та шафами вбудованими , все під замовлення і тд, дизайнерський ремонт
Доль Чекомбана• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Нічого не ясно. Це іпотека? Він її взяв на себе до шлюбу, а ви потім разом виплачували?
Я натуралка• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
И он не может вам купить телефон ? 🤣
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Ні, не іпотека. Купували в жк криштаеві джерела. Там можна записати васність на 1 людину тільки. На двох не можна! І запропонували оформити спільну сумісну власність. ОСкільки ми почали купувати квартиру ще до шлюбу - перший внесок був до розпису! Другий - після розпису і вступу в шлюб
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
И он не может вам купить телефон ? 🤣
може! Просто так кайфує від психологічного насилля. Каже - ми все витрачаємо, а я хочу відкладати гроші
Колгоспниця• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
70 тисяч
т.е. ваших 22, а его 98 ?)) скажите, почему тогда имея такие деньги на жилье, вы планируете купить айфон на Последние? Вот знаете, что-то не сходится...))))
Юпитерная• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Ви тріль? Чи що?
Я ще не чула, щоб чоловіки розбиралися в жіночих діагнозах
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляКолгоспниця
вище написала. Бо він зараз відкладає на машину
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляЮпитерная
Ви тріль? Чи що?
це під час вагітності почав розбиратися!! І вже після народження дитини отаку дурну гіпотезу висунув