Бентливуман• 05 января 2024
Оставила овсяную кашу на столе на день. Она уже испортилась?
Каша на воде. Стояла днем с 8 до 18. Вот думаю, можно её ещё есть или выбрасывать.
АгатаХристя• 05 января 2024
Ответ дляNatalia505
Навіть не уявляю як її їсти на другий день і навіщо?
Можно и на 2 дня приготовить, чтобы каждый день не заморачиваться. Но в этом случае храню в холодильнике
Natalia505• 05 января 2024
Ответ дляАгатаХристя
Ніколи вівсянку не готую заздалегідь, це немає сенсу. Вона готується три хвилини і завжди свіжа.
АгатаХристя• 05 января 2024
Ответ дляNatalia505
Не люблю хрустящую. За три минуты точно полностью сваренной не будет. Варю полчаса
Natalia505• 05 января 2024
Ответ дляАгатаХристя
Я не варю, купую тільки швидкі пластівці, що запарюються. Вони не хрустять ніколи. Користі більше.
АгатаХристя• 05 января 2024
Ответ дляNatalia505
А какие фирмы берете? Я несколько разных брала, все равно так себе, варить приходиться
Natalia505• 05 января 2024
Ответ дляАгатаХристя
Останній раз брала в АТБ в маленькому паперовому пакетику. Зараз назву не згадаю, вони дорожчі трохи але дуже непогані,смак і готуються швидко. Я навіть коту їх даю, з м´ясом їсть з задоволенням.
Освічую темряву• 05 января 2024
Ответ дляАгатаХристя
Краще хрумку, ніж учорашню
АгатаХристя• 05 января 2024
Ответ дляNatalia505
Маленькие пакеты с фруктами?
АгатаХристя• 05 января 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Вчорашня вівсянка- що може бути найогидніше?
Я извращенка значит, мне вкусно)
Natalia505• 05 января 2024
Ответ дляАгатаХристя
Посмотрю
В мене закінчилась на днях зараз гляну може в них є на сайті.
Освічую темряву• 05 января 2024
Ответ дляАгатаХристя
Я извращенка значит, мне вкусно)
Вона сама по собі несмачна, а вчорачня- це єдине, що я не можу їсти при всій повазі до їжі
Бентливуман
• 05 января 2024
Ответ дляNatalia505
Я варю не быструю овсянку
Natalia505• 05 января 2024
Ответ дляАгатаХристя
Посмотрю
Ось знайшла в сільпо таку, мені вона подобається. Вони є різні.
Natalia505• 05 января 2024
Ответ дляБентливуман
Я варю не быструю овсянку
Навіть нешвидка, вона вариться моментом, якщо ви її заливаєте окропом. Там ні про які пів години мова не йде. І у вас на столі завжди каша свіжа.
Ворожу на каві• 05 января 2024
Ответ дляNatalia505
Я їх теж беру, вони мені навіть смачніші за імпортні.
Я не тону• 05 января 2024
Ответ дляNatalia505
Це ви самі придумали, що пластівці корисніше цільнозернової вівсянки?
АгатаХристя• 05 января 2024
Ответ дляNatalia505
о, спасибо)
Бентливуман
• 05 января 2024
Ответ дляNatalia505
Я варю цель нозерновую, она и после получаса жесткая