Бентливуман• 05 января 2024

Оставила овсяную кашу на столе на день. Она уже испортилась?

Каша на воде. Стояла днем с 8 до 18. Вот думаю, можно её ещё есть или выбрасывать.
Василина Семеніч• 05 января 2024
Ответ дляNatalia505
Я не варю, купую тільки швидкі пластівці, що запарюються. Вони не хрустять ніколи. Користі більше.
Невже досі є люди, які думають, що це корисно?
Швидкі пластівці - це швидкі вуглеводи. Це найбільш шкідливі каші з усіх.
Корисна вівсянка - це не пластівці (навіть не швидкі, а ті що треба варити - це не корисно!). Вівсянка - це має бути крупа! Хоча б плющена, а вона вариться досить довго.
Є і цільнозернова.

автор Бентливуман • 05 января 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Є і цільнозернова.
Ось! Тому я її й варю. Звичайно, свіжа краща, але як є вже