175см55кг19лет (она)• 05 января 2024
Порадьте санаторій (серцево-судинна система)
Шукаю мамі санаторій для відновлення, була операція на серці перед війною (ревмопластика клапана), присутня аритмія (пробували відновити 2 рази, але зривається), додались стреси через війну.
Прошу поради, куди можна відправити трохи відпочити.
Дякую!
Чавонадо• 05 января 2024
Ворзель в свій час був для сердечників. В мене дядько там відновлювався після операції. Ще є Червона калина в Рівненській області. Раніше був класний санаторій, а зараз не знаю.