Девочки, а есть какая то типа прозрачная отчетность, куда тратяться эти миллиарды, которые нам выделяют?
Почему рашка может купить ракеты у северной кореи а мы побираемся и ждем пока нам их ’подарят’? Почему мы не можем купить у того же ирана ракеты, дроны и прочее?
Ответ дляTammy21
Авторка, як узнаєте алгоритм покупки зброї, ну так, щоб як в супермаркеті -- зайшов, купив, нічого не спитали, то ви того, маякніть)))
В воєнторзі давно танки продаються, ну, Ви як маленька. А пересісти льотчику з мі8 на Ф16 , це взагалі, наче дорогу перейти на інший бік
Ответ дляok1904
Точно! Щось я туплю. Напишу зараз своїм, нехай на городі нашу беушну зброю розкопають та на нову йдуть міняти. Дякую вам!)))
Ответ дляTammy21
Ну дрони-то можна купити
На які встановити вибухівку
То ж тут не лише про те, що по «воєнторгах» зброю не купиш😳. Вирищувач ні, а дрони да. Але іх дефіцит все де чомусь. Мені тоже неясно наприклад
Були б дрони, були б живі штурмовики і багато мертвих орків при цьому. Але ми вчепилися в мобілізацію наче це якась панацея. Хай би дрони «мобілізували» - і толку більше, і людей збереже. Бо виють «дефіцит кааадрів, дефіцит кааадрів». А потім на штурм ті кадри. Брєд
На які встановити вибухівку
Ответ дляIrinkalak
Вот , ок, а есть инфа что именно стоит 100млн в день? Ктото расписывал на что идет эта сумма? Деньги нам дают, оружие нам дают, люди донатят постоянно
Хе...я какая то
Тобто писали що росії коштував ОБСТРІЛ 160 млн (якийсь із, може мамований, а може ні) , а нам без ракет стільки коштує?
Ответ дляTeonaa
Ну дрони-то можна купити
На які встановити вибухівку
Про дрони я дуже в курсі, але ж авторка не про те пише) Дефіцит бо комплектуючих теж не те щоб у вільному доступі, а виробництво треба робити у тилу, а у нас його фактично не має(
Дрони є. Просто їх треба ще більше. Як і операторів. І так, як би нам усім не хотілося одними дронами навряд чи можна перемогти.
Ирина-bbd0• 05 января 2024
Ответ дляКраснаяЗвездаМалыш
А вы посчитайте сколько одного топлива идёт на всю технику, которая прикрывает 2 тысячи километров фронта. 100 млн - это ещё оценка по нижней границе.
Не считая топлива и затрат по поставкам и перемещению всей этой техники и всего остального
Ответ дляTammy21
Якби не угрохали людей перед цим, то і не такий кадровий голод би був зараз
Ответ дляTeonaa
Ні, не прям їх
Я кажу про більший коефіцієнт втрат (ну якщо замість людей кидали дрони, дрони , дрони, то на мою скромну думку наші втрати були б менші.
Думаю ви праві. Тому зараз тільки донатити та сподіватися, що налагодять масове, серійне виробництво в Україні.
КраснаяЗвездаМалыш• 06 января 2024
Ответ дляTeonaa
Ні, не прям їх
Вас в генштаб треба, а то там якісь дурак сидять /сарказм
КраснаяЗвездаМалыш• 06 января 2024
Ответ дляTeonaa
А тут не треба буди надрозумним, щоб розуміти що проти нас дрони і різна техніка, а ми людей шкребемо по сусєкам
Не обижайтесь, но отвечу цитатой:
’Проблема этого мира в том, что умные люди полны сомнений, а идиоты полны уверенности’