Бавовнятий Пупс• 05 января 2024
Окрема колонка в журналі
Доброго дня. Знаю, що на форумі є багато вчителів. Питання саме до вас, особливо середня і старша школи.
Зараз працюю в школі і не розумію, чому не можна зробити окрему колонку без дати і назвати її Проект. і саме в неї ставити оцінки за проектні роботи, що приносять учні протягом теми. Чому мені ці оцінки потрібно розкидувати по темі, а потім діти питають - "а де моя оцінки?" - а ти шукаєш....
А адміністрація школи забороняє робити окрему колонку. Аналогічно для практичної роботи. Зараз практичну можуть здати і діти, що місяць не ходіть, бо є доступ до інформації і зв´язок з ел.щоденником. А куди мені оцінку ставити за неї? Чому не можна зробити окрему колонку без дати Пр.Р. і туди виставляти оцінки і тоді і видно, хто не здав. Як і з підсумковою роботою! Однак всі пишуть. І хто був і хто не був. Але неможливо ці відслідкувати, якщо не має окремої колонки.
Як це у вас? Підкажіть?