Карамелька• 05 января 2024
Який спрей чи льодяники допомагають від пробок у горлі?
Карамелька
• 05 января 2024
Хлорофіліпт дієвий?
З настанням холодів з´являються. При цьому як такого болю немає, ніяких проявів застуди типу нежиті теж немає. Може трохи попершити вранці.
Десь підхопила бациллу якусь, чи це вже хронічний стан.
Слобожаночка• 05 января 2024
Полоскания, всем, чем Вам комфортно. Ну и сдать посев и понять, что там и как с ним бороться.
Карамелька
• 05 января 2024
Ответ дляМорс Кая
Я отак полоскала, іноді пшикала, видавлювала, і якось чисто випадково все таки лікарю показала горло- гострий тонзиліт, антибіотики + полоскати тантум верде, ( я аналог купила), целіста розсмоктувати. Мабуть і ви краще до лікаря підіть) Здоров´я вам!
Дякую!
дамаБезСобачки• 05 января 2024
Метиленовый синий водный раствор. Смазывать гланды ватным тампоном смоченным в этой синьке. В рецептурных аптеках продается