Прагматик флегма• 05 января 2024

Юридические аспекты законного брака.

Навела на эти мысли тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3464131-1

Так я и не поняла математики и логики. Если так, как хочет этот мужчина, то женщине-инвалиду выгоднее гарантированно получать 7100 в месяц как добавку к пенсии.
Но ведь у нее есть риск: если с ней что-то случится, мужик будет делить ее жилье с ее детьми в равных частях. Или если мужик наберет долгов, жена ж по закону должна их выплачивать?
Не помню нюансов, но читала предупреждения о рисках "давно разъехались с бм, но официально до сих пор не развелись".
Какие еще есть нюансы законности брака для обеих сторон, имеющих печать в паспорте? Не обязательно касаемо темы мобилизации, мать ее, а любых юридических аспектов и отаетственностей.
автор Прагматик флегма • 05 января 2024
Ответ дляMs. Iphone
2. подружжя. що чоловік, що жінка.
3. якщо чоловік всиновив дитину, він стає її юридичним батьком, законним представником. розлучення батьків з дітьми не передбачено законом.
4. не зможе, доки не буде рішення про позбавлення прав.
5. см. п.3
6. і 7. взагалі незрозуміло, що ви хочете. поставте питання коректно.
8. в судовому порядку
Дякую. А як в судовому порядку признають зниклість людини?
Прийшла подружжя жінка і каже в суді, що її подружжя муж зник. Чи муж каже, що зникла жінка і просить признати її зниклою. Який термін доказів зниклості, які механізми доказів? Приклади чи що?

Цигарний шланг• 05 января 2024
Ответ дляПрагматик флегма
А разве для неподлежания мобилизации не нужно усыновлять? Тогда смысл? Родные или усыновленные д.б.
Нет, не нужно. Там именно про обеспечивать
Ms. Iphone• 05 января 2024
Ответ дляПрагматик флегма
спершу треба до поліції подати заяву. а потім до суду, якщо протягом року про людину немає відомостей.
автор Прагматик флегма • 05 января 2024
Ответ дляMs. Iphone
стосунки батьків між собою до батьківських прав та обов’язків ніякого відношення не мають взагалі
На папері - так.
3.Якщо чоловік всиновив дитину, при розлученні з матір´ю всиновленої дитини платить дитині аліменти? Якщо є рідна і є всиновлені діти, аліменти порівну платяться?

І ще можна пункт триА?
Чи є позови: ’Згідно закону такого-то батько повинен утримувати свою дитину порівну з дружиною. Тому прошу суд змусити батька дитини жити з нею порівну?
автор Прагматик флегма • 05 января 2024
Ответ дляMs. Iphone
Зрозуміла. А поліція опитує знайомих, чи контактувала зникла людина з кимось?
Ms. Iphone• 05 января 2024
Ответ дляПрагматик флегма
На папері - так.

І ще можна пункт триА?
до чого тут папір?
якщо чоловік всиновив дитину - він її батько. з усімами правами та обов’язками батька. між рідними по крові та всиновленими з точки зору права ніякої різниці немає.

чоловік повинний утримувати свою дружину, якщо вона за станом здоров’я не спроможна утримувати себе сама. це має назву - аліменти.
або якщо вона знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до трьох років.
то ж жінки - окремо, діти - окремо. відносини подружжя та відносини батьків з дітьми це паралельні прямі.
автор Прагматик флегма • 05 января 2024
Ответ дляКрайня невістка
Если супруг стал инвалидом - может взыскать алименты, даже по-моему если в течении года после развода.
А в той теме это вообще абсурд - разрешить усыновить своих детей левому чуваку, потом случайно попасть под авто например - и дети законно остаются с абсолютно чужим человеком- а вдруг он педофил…
Точно! Но насчет ’год после’ не слышала. А почему? Человек за год 3 р жениться и развестись с другими может же...
Ms. Iphone• 05 января 2024
Ответ дляПрагматик флегма
я відповідаю на загальні питання стосовно шлюбних відносин.
розгорнуті консультації стосовно тактики та процесуальних дій з визнання фізичної особи безвісти відсутньої - платні.
автор Прагматик флегма • 05 января 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Подруга официально расписалась в 15м, когда ее сожителю пришла повестка. Они женились и он усыновил ее ребенка. У него же от первой жены было двое своих детей.
Это было именно от повестки.
А сейчас вообще полномасштабная. И что: этои трехлетные ’отцы’ даже не названные оицы (или как там усыновившие еазываются?), а просто показывают в тцк чеки из магазинов, как они обеспечивают новую жену и ее троих детей?

автор Прагматик флегма • 05 января 2024
Ответ дляMs. Iphone
Так я для загального розвитку цікавлюся. По тв бачила сюжет, а мужик з´ясував, що дружина багато років тому заявила його зниклим без вести. І його таким признали.
Зараз у війну багато поїхали за кордон. Якщо перестануть писати-дзвонити, всіх можна через рік зниклими оформити?
Ms. Iphone• 05 января 2024
Ответ дляПрагматик флегма
ну ви ж розумієте, що кожна справа розглядається з урахуванням конкретних обставин. то не можна сказати, що ’всіх’.
автор Прагматик флегма • 05 января 2024
Ответ дляMs. Iphone
до чого тут папір?

Дякую вам за роз´яснення! Про утримання дружини я ж не питала. Лише про утримання дитини тим, хто на паперах числиться її батьком.

Чи є позови: ’Згідно закону такого-то батько повинен утримувати свою дитину на рівні з дружиною. Тому прошу суд змусити батька дитини жити з нею (з дитиною) порівну’?

Законодавчо встановлений принцип повної рівності обох батьків у питаннях виховання дітей, і жоден із них не має будь-яких переваг. Питання щодо виховання дитини вирішується батьками спільно. На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання та розвиток дитини. Це обумовлено у ч. 1 статті 141 цього ж кодексу.

Чи були позови згідно Сімейного кодексу змусити баттка жити з дитиною порівну з матір´ю дитини. Місяць у батька і він возить до школи, забирає, годує, лікує, одягає, платить ща грутки, місяць мати все це робить, коли дитина живе у неї.
Ms. Iphone• 05 января 2024
Ответ дляПрагматик флегма

примусити когось з кимось жити неможливо
Марфа Українівна• 05 января 2024
Ответ дляMs. Iphone
а может нерадивый отец отдать детей в детдом, например в случае смерти их матери? вот просто потому, что не хочет их содержать и воспитывать.
что про это закон говорит?
Чай не пью, только кофе• 06 января 2024
Ответ дляПрагматик флегма
А вопросы по детям, долгам и алиментам? И мобилизация сейчас еще.
Это следствие
автор Прагматик флегма • 06 января 2024
Ответ дляMs. Iphone
То есть примусити виконувати статті Сімейного кодексу не можна?
А написати позов такий та подати в суд можна? І потім через невиконання закону аозбавити ьатьк прав? А то у нас якщо платить мінім аліменти, але біль нічого взагалі і знать дитину не знає, то вже не позбавлять прав:( Хоча за кодексом повинні напополам!

А у Франції та де там ще як батьки порівну? Невже всі чоловіки так бажають, як в кінах? Їх же змушують якось?