Секс-Бомба• 05 января 2024

Чорні цятки на зубах

Чи від води, чи від кави з´явилася така пігментація(((( хтось стикався? Розумію, що треба йти до стоматолога, але боюся....що після того візиту зуби на полицю покладу. Зараз у декреті, тож з грошима дуже скрутно. Розглядаю варіант державної клініки (аби лиш не вийшло, що скупий платить двічі(((() і, можливо, є якісь засоби для вирішення проблеми в домашніх умовах?
автор Секс-Бомба • 05 января 2024
От дякую за нік, ато одні комплекси в декреті, а тут ви, любі адміни, потішили)))))

Птица секретарь• 05 января 2024
В государственные ходить не советую. Все равно придется потом переделывать.
Воленс-неволенс• 05 января 2024
Я бы ультразвуковую чистку вам посоветовала. Если пятна после чистки пропадут, то все ок. Если нет, то кариес и надо лечить. Чистка 1500 грн стоит.
автор Секс-Бомба • 05 января 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Дякую. Навіть ця сума для мене зараз велика( ну, буду крутиться активніше)
автор Секс-Бомба • 05 января 2024
Ответ дляПтица секретарь
От мені теж говорили, що там більш агресивні речовини використовують
Підмітайло• 05 января 2024
Може то камінь? У мене в дитинстві були цятки чорні на зубах, не карієс
Воленс-неволенс• 05 января 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Это я вам так, для информации. Понимаю вас, автор.
автор Секс-Бомба • 05 января 2024
Ответ дляПідмітайло
Може. У мене теж у дитинстві було. Допомогло чищення зубним порошком та раз на тиждень содою. Але там фахівці такі були, що боюсь експеримент повторювати.
автор Секс-Бомба • 05 января 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Дякую. Це мені теж важливо було знати