А ось і я• 05 января 2024
В молокоотсосі зявився грибок… чи можна відсмоктати молоко?
Дуже болять груди, завершую гв…. Я його вже вимивала, а грибок знову зявився( можна екстрено відсмоктати молоко чи без попередньої дезинфекціі користуватися не можна? І як правильно змити грибок?
Булку Дай• 05 января 2024
Хорошо вымыть и подержать в растворе воды с уксусом.
П.с.чтобы грибок не заводился-нужно высушивать хорошо
А ось і я
• 05 января 2024
Ответ дляБулку Дай
Просто з милом вимити чи особливим чим потрібно?
А ось і я
• 05 января 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Доместосом, або білизною. Будь чим хлоровмістним.
Такого немає( можливо хоз милом?
Синди Кроуфорд• 05 января 2024
Ответ дляА ось і я
Такого немає( можливо хоз милом?
Тоді після мила хоч кипятком обдайте. Плісняву знищує хлорка.
Забрала і не сказала• 05 января 2024
Я бы спробувала кисневим відбілювачем, я термос і пляшечки доні відмивала, він ще дезинфікує і знищую плісняву. Просто читала, що він розкладається на соду, воду і кисень, тобу більш менш безпечно і діє швидко і гарно
Булку Дай• 05 января 2024
Ответ дляА ось і я
В мене посудомий для дитячого посуду, ви можете милом . Дитині ж не будете давати те молоко?
Папобус• 05 января 2024
Вимити милом, оцетом.
Дитині вже не давати.
На майбутнє- все треба сушити в розібраному стані. Збирати тільки сухі деталі
Дитині вже не давати.
ZavarzinaA• 05 января 2024
А руками грудь сцедить, не?
Я б не рискнула.
Бутылки запасной что тоже нет ? 🤪
Я б не рискнула.
Бутылки запасной что тоже нет ? 🤪
Inno4ka-ya• 05 января 2024
А мені тут недавно дизлайків наставили, коли я сказала, що позичати такі речі то фу.
Я такая - жду трамвая• 05 января 2024
Так вам же отсосать молоко до облегчения и вылить его?
Можно. Почему нет?
Парова машина• 06 января 2024
Автор, не зрозуміло чи ви тим зцеженим молоком збираєтесь дитину годувати, чи просто вилити його? Це ключове питання, яке ви не розкрили. Які поради ви тоді хотіли отримати?
А ось і я
• 06 января 2024
Ответ дляПарова машина
Я думала це зрозуміло, я завершую грудне, годувати не планую більше..
любименькая• 06 января 2024
помойте с белизной и прокипятите, потом выбросите после использования