Ленне-Рейма• 06 января 2024

Какую книгу вы сейчас читаете или недавно прочитали?

Есть тут культурные, читающие люди?
Может что то порекомендуете
Янгол в камуфляжі• 06 января 2024
Не жалею, что много лет не могла добираться до Оруэлла 1984. Мне кажется, раньше бы меня он так не впечатлил, как сейчас

Tammy21• 06 января 2024
Ответ дляЯ не в теме
Обожаю луизу Пенни. Такие уютные незамысловатые детективы. Прям для пледа с чаем.
Так) Розтягую цю серію як можу)
Tammy21• 06 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Это 1940 год описывается. Конечно уверена
Дивно. Совок пізніше автентику зжер, як мені здавалося. Треба буде рісйорчнути інфу.
Вакцениро Вона• 06 января 2024
Ответ дляTammy21
Это описывается село Мазинки возле Переяслава.
Chaterbox• 06 января 2024
Там, де співають раки
Ворожу на каві• 06 января 2024
Читаю потрохи Анну Політковську ’Вторая Чеченская’. Багато не витримую, це хроніки війни, по суті перекликаються з нашою війною. Вся та ж рашка, яка несла і несе смерть і нещастя.
Шепетіс ’Поміж сірих сутінок’ - про депортацію літовців.

Найнезвичніше, що я прочитала з останнього, це Лазарев ’ Курочка, открой дверь’. Початок дуже вводить в оману, чим далі читала, тим більш квадратними ставали мої очі. Крінж, кріпота, твісти до останнього моменту, до останнього рядка. Перше враження: ’Що я прочитала???’
Бжоли-бандерівці• 06 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
🤦‍♀️ не пишите мне, пожалуйста. Я не хочу читать этот бред. Главное, что у Вас вкус не испорчен
Какой негатив на ровном месте. Ну, счастливого вам Рождества тоже.
Бжоли-бандерівці• 06 января 2024
Ответ дляЯ не в теме
Спасибо, посмотрю в сторону маленького друга. Тайная история-интересное начало, завязка, а потом, такое впечатление что автору устала. Но вы почитайте, это только мое мнение.
Спасибо, отзывы на книгу с вами согласны, но я слушаю свое мнение ;) почитаю
Коко Шанель• 06 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Он и не был писателем, чтобы у него был правильно написаный текст. Он родился в 1924 году и вырос в детском доме. У него была очень тяжелая жизнь. Но он всегда был очень светлым человеком. Для нас это огромная память
та,не його текст безграмотний,а Ваш! !’ автобиография мужа прадеда’

Мусик Пусик• 06 января 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Какой безграмотный текст. Меня покорежило от пары предложений.
Человек описал свою жизнь, тем книга и ценна. Убери эти ошибки - и уже нет реального представления о нем)). Конечно, если бы рукопись издавалась, сделали бы корректуру. А для родственников, думаю, стоит оставить оригинальный текст))
Вакцениро Вона• 06 января 2024
Ответ дляКоко Шанель
Ну простите, что задела Ваши чувства своим безграмотным текстом 😂 надеюсь, что Вы в состоянии это пережить
Леннон_Жив!• 06 января 2024
Постоянно читаю Тору. Недельные главы с комментариями мудрецов. Читаю Сидур.
Бжоли-бандерівці• 06 января 2024
Ответ дляМусик Пусик
Я предлагаю оставить специалистами в этнографии и лингвистике смакование авторской орфографии. В каждой семье этого добра чемоданами выбрасывали. Мои деды меня этими опусами каждый семейный праздник мучали. Даже чтото публиковали, к моему ужасу.
Tammy21• 07 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Це якесь окремо від загальної української культури село, яке отримало разнарядку на лєнточкі та шаровари? Я без стьобу питаю, мені справді цікаво, бо в Україні так не одягалися, навіть в довоєнні роки.
Tammy21• 07 января 2024
Ответ дляВорожу на каві

Дякую вам велике за промоушн русні.
Вакцениро Вона• 07 января 2024
Ответ дляTammy21
Я не знаю, дед умер 13 лет назад, так что уже не спросить. Возможно это начало шароващины, так как он пишет, что были погромы церквей и религиозные праздники были запрещены, но люди все равно сохраняли традиции. Это чисто мое предположение, я не знаю
Ворожу на каві• 07 января 2024
Ответ дляTammy21
Дякую вам велике за промоушн русні.
Угу. Саме Політковську, яку русня і вбила за те, що вона писала як журналістка. Про ті жахи, яки творила русня в Чечні, і що повторюється зараз.
Промоушен книг Політковської треба було робити в Україні ще 20 років тому, може, було б менше ждунів руського миру.
Tammy21• 07 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
Угу. А то ж як ми ще взнали, що русня мразі, якби не Політковська. Інше прізвище ви чомусь обійшли увагою. Що так? Я б послухала аргументи)))
Ворожу на каві• 07 января 2024
Ответ дляTammy21
Сумніваюсь, що більшість людей вважала русню мразотою до 2014 року. Бо війна була далеко, не у нас, і взагалі, хто знає, що там робиться в Чечні, Грузії.
Це зараз, коли зачепило нас, ми такі розумні, що знаємо. А знати треба було раніше.
До іншого прізвища аргументів я не маю, але для Вас обидва ці прізвища на одному рівні.
До Шепетіс, до речі, жодних претензій? А то там основна лінія на території росії.

Tammy21• 07 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
Зараз не 2014-ий, а ви читаєте цю книгу саме зараз. І це норм, але ж ви і рекламуєте ії. Навіщо? До того ж, ви справді вірите, що одна книжка може радикально переформувати світогляд? Декому навіть ракету от не допомагають(
Для мене на одному рівні те, що ви на українському форумі під час війни пишете два рос.прізвища у темі про книги.
Ваша маніпуляція Шепетіс -- дно. Навіщо ви так?
Ворожу на каві• 07 января 2024
Ответ дляTammy21
Я зараз буду далі маніпулювати і пробивати дно.
Якби фамілія автора була Шепетова, а не Шепетіс, Ви б мені зараз дорікали про 3 російські фамілії?
А під час війни можна рекомендувати ’Крутий маршрут’ Гінзбург, ’Детский мир’ Канти Ібрагімова або ’В ожидании козы’ Дубровина?
Політковську вбили за те, що вона писала, вбила нинішня російська влада - і вже цього для мене достатньо, щоб читати її книгу. Коли прочитаю - складу своє враження.
Tammy21• 07 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
Якби громадянство людини, яка написала книжку було тим, яким спонсорується вбивства українців, то так, я б це писала. Якби людина транслювала руснявих нарративи, так, я б це писала. Якби це була іноземна авторка з русофільськими текстами, так я б це писала.
Ви можете чітко сформувати ідею за якою ви транслюєте та рекламуєте руснявих авторів під час війни?