Ліньки гуглить• 06 января 2024

Чи є у вас знайомі сєпари?

Не обов´язково родичи, просто ви особисто знаєте
Результат:
вже голосів: 124
74 (59.68%) Так, знаю
35 (28.23%) Ні, всі адекватні
15 (12.1%) Не впевнен, може бути
Агафья• 06 января 2024
на жаль, знаю

Після виїзду у 2014 якось було так, що деякі випадкові люди починали мені свої переконання розказувати, начебто я повинна їх розділяти.

Апель-синка• 06 января 2024
Да, но они все в параше сидят. Мой однокурсник с семьёй, сосед бывший, еще одноклассники ватные до войны состояли в группах поклонников пуйла, я их поудаляла еще тогда, и не знаю, что с ними сейчас.
Miss Sims• 06 января 2024
Ответ дляSecondLeg-f4c4
Моє особисте спостереження - всі ’сєпари’ це люди не великого розуму, не успішні, з відсутнім критичним мисленням, споживачі ’ халяви’ , вони не мають власного морального кодексу. Може пропаганда саме на таких і розрахована ?
Нажаль, ні.. мій батько гройсмейстер з шахів, методист, мав свою шахову школу, тобто, зрозуміло, має прекрасно розвинену логіку, пам´ять, стратегічне мислення.
Жив майже усе своє життя в Україні, хоча народився в Північній Осетії.
І от з початком війни він живе на росії..там йому подобається. Вірив у її перемогу, і що тут бандерівці вбивці.
Як так? Не знаю..
Але спілкування звелося до Привіт/Як погода/Чи не сильно прилетіло тобі в Підмосков´ї
Miss Sims• 06 января 2024
Ответ дляSecondLeg-f4c4
Так, родичі з Криму хваляться, що в них там плитку нову поклали і дорогу відремонтували, а те що на мене і мою дитину ракети летять - їм пох
Як цих створіннь вважати за людей ?
Подруга з Керчі з початком повномасштабної заблокувала усіх друзів/знайомих ’З України’. Її мама тут, доглядає хвору бабусю в селі, то односельчанам розсказувала,яка її Оленка молодець, нарешті знайде собі хорошого російського хлопця, як на росії живеться їм тепер добре. Хотілося їм хвіртку фарбою чи гівном обляпати, така ненависть до такого роду осіб! Нехай лише сунеться її доця сюди, то не рада буде
Miss Sims• 06 января 2024
Ответ дляOllka
А у мене вмявилась сусідка на поверсі.
Живемо разом 14 років, приятелювали. Ніколи б не подумала.
Приходили за ними, багато цікавого вияснилось.

Отак живеш поруч, а з ким не знаєш(
Теж сусідка. Люта сепарша. Хоча і освічена людина. Навіть до дітей наших пристає з тупими проповідями.