Корсет_на_шурупах• 07 января 2024

Прививки. За или против

Одна из самых противоречивых тем, наверное. Всё таки очень интересно. Вы за или против вакцинации детям? Делаете ли вы сами ревакцинацию (себе)? Бывали ли у вас / ваших знакомых случаи, что дети привиты, но всё равно болели? У кого 2-3 детей и кто-то привитый, а кто-то нет, есть ли разница в развитии и иммунитете?

ПС. Тема не для срача. Огромная просьба адекватно высказать своё мнение на этот счет.

ПС2. Для себя эту тему изучила. Но интересно еще услышать мнение других мам на этот счет.
Результат:
вже голосів: 124
72 (58.06%) За
52 (41.94%) Против
Бокс-орун• 07 января 2024
Против, тоже тему для себя изучила и сделала выводы
Natal_ka91• 07 января 2024
Буде ср*ч, вже вангую))
Роблю, при можливості, але не всі, багато з тих що рекомендовані. Ті що обов´язкові, ніяк не дороблю, то дитина хвора, то вакцини немає (держ вакцинам не довіряю). Собі робила від грипу коли мала мед.страховку від роботи, після корони боялася знову злягти із запаленням. Від корони боюсь робити, знаю випадки інфаркту і тромбозу після неї, які звісно оф ніхто не визнав
Позаземний розум• 07 января 2024
Была прививка от коклюша у малой , помогла , перенесли очень легко .
Я за проверенные годами прививки . Но категорично против прививок от короны особенно в массовых местах без осмотров и прочего .
ПультОт_БМВ• 07 января 2024
Удалено администрацией...
БоВжеВільна• 07 января 2024
Коли дитина була маленька - зробила 4 вакцинації, для садочка. На цьому і все. Я не довіряю нашій державі. Відмивка бабла, якусь хєрню закупають, не правильно зберігають, транспортують тощо...
На платні в Добробуті в мене немає грошей. До цього всі якісні франц. і бельг. робила
Твоя космішна• 07 января 2024
Ответ дляБокс-орун
как интересно. для вас создали общество в котором победили некоторые смертельные болезни, вы теперь пользуетесь коллективным иммунитетом, но сами не хотите это состояние поддерживать? это как? глупость или наглость?
Неначасі• 07 января 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Удалено администрацией...
Ну якщо мати в дитини геть дурна, то для дитини ще більша біда
Бокс-орун• 07 января 2024
Ответ дляТвоя космішна
Я ответила автору на ее вопрос, мне все равно кто что думает по этому поводу
Твоя космішна• 07 января 2024
Ответ дляБокс-орун
тогда идите жить в лес подальше от привитого социума. так будет логично и справедливо.
Не зви чайна• 07 января 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Удалено администрацией...
Ви від чогось дуже серйозного не зробили щеплення-мозок з вух витікає, обітріть.
oksana_mm• 07 января 2024
Складне питання. Бо його суть не лише в тому : потрібне щеплення чи ні. Мабуть, так, потрібне, бо людство змогло подолати багато хвороб. Питання в іншому для мене - гарантія якості вакцини, необхідність робити тест на переносимість препаратів і т.п. Ось тут чимало питань і сумнівів
БоВжеВільна• 07 января 2024
Ответ дляoksana_mm
Отож...
Всі пам´ятають тендер про закупівлю барабанів?
Звідки ви знаєте, що вам втюхують?
Бокс-орун• 07 января 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Отож...
Звідки ви знаєте, що вам втюхують?
А эти внезапные ’вспышки’ когда срок годности партий заканчивается.
ВільнаНазавжди• 07 января 2024
Я за. Ребёнка вакцинирую обязательными и рекомендованными. И сама прививаюсь по возможности.
Додекаэдр• 07 января 2024
Холівар...
БоВжеВільна• 07 января 2024
Ответ дляДодекаэдр
Холівар...
Ви змусили мене гуглити
Працівниця року• 07 января 2024
Не верю в теории заговора и так далее. Но многие прививки спасают жизнь. Так что не могу понять людей, которые не делают прививку банально от столбняка и т.д.
Тупо подвергают опасности своего ребёнка на ровном месте. Имхо
Розвідка Маші• 07 января 2024
После года делала бы. Малая прививки перенесла очень тяжело. Температура 39 была
БоХатая• 07 января 2024
За, в родне умер ребенок из-за отсутствия прививки. Ревакцинируюсь сама и ставлю все прививки детям.
Педиатор_я• 07 января 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Удалено администрацией...
Аборт певно повинна була зробити мати матері дитини
Холодная каша• 07 января 2024
За. Если это не от ковида.
Триндю-бриндю• 07 января 2024
Дуже складна тема. Зробила частину старшому, лікарі кажуть запустила аутичний спектр. Не робила меншому, ускладнення аутизму запустив ковід. це лотерея. І з ними може бути погано, і без них теж може.
ПушАпница• 07 января 2024
Так. Але після року почали ставити. Звісно, замість індійських купувала окремо. Додаткові вже поставлені: Менактра, Превенар 13, Варілрікс, Бексеро (в Польщі ставили) і встиг педіатр до волни захворювань поставити одне щеплення Хаврікс. Бо вода погана у місті.
маска Ілона• 07 января 2024
Ставлю все рекомендованные и сезонные себе и ребёнку. Не болеем.
Лиса Патрикевна• 07 января 2024
Заметьте, какие агрессивные фанаты прививок .
Вы и ваши дети защищены, ведь вы уколоты. Ваше здоровье - это ваша ответственность и прекратите перекладывать ее на других. Боитесь умереть и считаете, что прививки вас спасут , колитесь и не трогайте людей с противоположным мнением.
Сами гробят себя и еще и требуют чтоб другие себе шкодили 🤦‍♀️
Хачапууури• 07 января 2024
Ответ длямаска Ілона
Еще вы ходите регулярно к проктологу и на колоноскопию.
Мона Лиза• 07 января 2024
Ответ дляПрацівниця року
Якщо ви почитаєте трохи про правець (столбняк), то і самі зрозумієте, чому не вакцинуються від правця. Правець викликає анаеробна інфекція, тобто, щоб розвинувся правець, потрібно створити умови, коли в рану тривалий час не потрапляє кисень, це як мінімум необроблена глибока колота рана закрита від доступу кисню. Про правець від подертого коліна в пісочниці чи від цвяха розповідають тільки недобросовісні лікарі, яким потрібно втюхати вакцину для звітності та малограмотні люди.
маска Ілона• 07 января 2024
Ответ дляХачапууури
Ух ты, как остроумно)
Мозг антипривовочницы во всей красе.
Пез Году Неделя• 07 января 2024
Наыернле все таки , за, ребенок заболел паротитом, но все прошло в легко.
Радість моя• 07 января 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Удалено администрацией...
Так думала моя кума, поки не поїхала в іншу країну на пару років і дитина не травмувалась сильно і боролись з правцем (столбняком). Сироватки не було - шукали по іншим країнам, везли контрабандою.

Переглянула після цього погляди. Я з нею разом теж.

Не наполягаю на своїй думці, ви маєте право на свою.