Брюлик в стразах• 07 января 2024
Як далі жити?
10 грудня чоловік попросив, щоб пустити свекруху жити.Якщо не пущу замерзне.Вона вела розгульне життя .За 4 місяці пропила 2000 доларів.Квартира наша.Перерахували і пофоткали всі кошти і цінності.Винесли в окрему комнату.До цього жила в дочки.Скандалила і вибила двері.
Ми вже це проходили:лікували, кодували і знаходили роботу.Вона скандалила зі мною.Я нервувала дуже сильно і захворіла .Мені удали вену на нозі з тромбом
Брюлик в стразах
• 07 января 2024
Пішла у церкву.Розказує:’Там вино давали безкоштовно і гроші дуже багато давали на миластиню
Брюлик в стразах
• 07 января 2024
Я погодилась на 2 місяці.Я розумію чоловіка , він підсвідомо хоче щоб у ноьго була мама.Але мені дуже важко з такою людиною
Рожайтретьего• 07 января 2024
Емае, у меня мама, и то, не сравниваю даже с вашей, просто треплет нервы всем, мне понятно что жить с ней - невозможно. Снимаем ей рядом (забрала из прифронтового города, ее квартира там)
Брюлик в стразах
• 07 января 2024
Ответ дляВидящие_помогите
співчуваю. майже та сама ситуація, тільки в мене рідна мама
Дякую.Як ви з цим справляетесь?
Перекус беру завжди• 07 января 2024
Співчуваю, автор. І вигнати рука не підіймається, і жити нереально. Домовляйтеся з сестрою чоловіка, нехай вам хоч якісь гроші виділяє на утримання свекрухи. Підсипайте їй щось заспокійливе, типу гідазепама.
Видящие_помогите• 07 января 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Дякую.Як ви з цим справляетесь?
ох, так і не розкажеш усього. кілька разів було теж хотіла тут тему створити, але зупинялася. це може зрозуміти лише той, хто стикався💔
немає у мене рецепту, на жаль((
Ms. Похвала• 07 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Так чоловік автора теж син, дочка ж теж не повинна терпіти матір постійно. Хай чоловік автора та дочка домовляються куди прилаштувати матір,а то він на автора цю проблему перекидає. З одної жінки, на іншу, дуже розумний. І він гарний син, а невістка погана, не хоче з мамою жити. Автор, скидайте цю проблему на чоловіка, це його мати, він з цим і розбирається.
Так дочка живе в житлі матері.
Видящие_помогите• 07 января 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Дякую.Як ви з цим справляетесь?
але додам, шо мама живе окремо. воно ніфіга не окремо, звісно, бо це не життя. минулий раз від неї був 31 пропущений, після того як я сказала що дуже люблю її, але говоритимемо лише коли протверезіє, бо зараз я «тварь» і «сука». після 31 дзвінка я не витримала і відправила її в тимчасовий блок на решту ночі. це лише один приклад.
розумію, шо в самотності їй лише гірше, але до дитини не підпущу такого. мушу оберігати свою родину. це вибір без вибору💔
Летала_НаМетле• 07 января 2024
Хай чоловік говорить з сестрою,бо та повністю зайняла будинок матері.
Бабо-лебідка• 07 января 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Якщо на протязі довгого часу дуже нервуватися це переростає в хворобу.Знайшла її роботу.Віддали телефон.Я купила нову картку.Вчора вона отримала аванс.Я зразу ж сказала щоб віддала гроші за карту, вона засмутилась але віддала.
Протягом
Заикальница• 07 января 2024
Як я Вас розумію, самі через це пройшли. Єдиним був вихід купити хатину в селі, пенсії не має ще, п´є, гуляє, не робить. Перекидую продавчині на картку кошти, місцевого магазину, їй начебто на продукти. Буває наярює і вдень і вночі, то голодна, то холодна. Ще раз кидаю гроші, зникає на деякий час. З сусідами на зв´язку, передаю теж поштою подарунки. Хоч з ними як кажуть склалося. Добрі люди.
Бо до цього було не життя, все тягла з дому, скандали, п´янки.
Блиск думки• 07 января 2024
А чому сестра живе в хаті матері? Як так-то хай і доглядає її. Або шукає інше житло, а мама іде жити до себе додому.
Звездолётчица• 07 января 2024
Ответ дляКто крайний?
Сейф купить для начала. Толку от фоток
На згадку)))
СпайдерВумен• 07 января 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Нема.Вона продала свою квартиру і побудувала хату.Зараз там живе дочка.Вониз дочкою сильно скандалять!
Так пусть тогда дочка снимает жильё и переезжает. Это жа хата свекрухи ?
А що таке?• 07 января 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
70 років
ШТА?!
Та вона Нокія3310!