Святатабожа• 07 января 2024
Як зберегти їжу теплою без термоса?
На роботі нема мікрохвильовки, а бутерброди вже осточортіли.
Якщо візьму з дому теплу їжу в лоток, як його зберегти теплим на декілька годин?
дама_из_декрета• 07 января 2024
І в фольгу заматувала, а тоді рушник і в пакет і в сумку і це все в термобоксі, і все одно о 13.00 ( з 8.00), воно вже навіть не тепле.
ХаДиДиШь• 07 января 2024
Жменька класний кускус і булгур, залити кипʼятком на 5 хв) і якесь мʼясо з дому взяти
Або купити харчовий термос
Святатабожа
• 07 января 2024
Не обов´язково, але їсти хочеться. До найближчого кафе чи магазину 500 м йти, а в таку погоду не хочеться.
Святатабожа
• 07 января 2024
Ответ длядама_из_декрета
Ех, шкода, я думала теж щось таке намудрувати.
Колеги щось не хочуть зібратися на мікрохвильовку, то напевно куплю собі термос.
12 галюцинаций• 07 января 2024
Якщо не хочете тратитися на термос або термосумку, загорніть все у фольгу і плівку з пупиришками, воно буде як термос. Або беріть щось, що кипятком заливати (супи, каші). Надіюся чайник є )))